رفتن و گلف

حداکثر فاوست: گلف برای همه آن گناهان است کم خطر فعالیت است. آن را به خوبی ممکن است مناسب برای یک محیط اجتماعی که در آن فاصله باقی مانده است یک ضرورت است.

حداکثر فاوست یک نویسنده مستقل و سردبیر سابق از نفت آلبرتا مجله.

گلف به عنوان رئیس جمهور سابق آمریکا وودرو ویلسون یک بار گفت که جنگ با سلاح های بیمار مناسب برای این منظور است. اما در حال حاضر به عنوان زمین های گلف در سراسر کشور شروع به دوباره باز کردن وجود دارد جنگ از نوع های مختلف در حال مبارزه در مورد بازی. گلف و گلف بازان را تبدیل به یک پروکسی برای راه که COVID-19 تشدید نابرابری های موجود ما—و یک خروجی برای ساختمان سرخوردگی است که هر کس با جریان امور. در این محیط از بازی گلف و حق مردم را به بازی آن می تواند احساس کمی شبیه یک فکری ماموریت انتحاری.

اگر شما به اشتراک گذاری همان ناگوار رنج به عنوان شما نمی نیاز به یک توضیح که چرا گلف بازان شده اند بنابراین مصمم به عقب بر گردیم در این دوره است. و اگر شما نمی وجود دارد احتمالا هیچ توضیح من می تواند ارائه است که ذهن خود را تغییر دهید. که به ویژه با توجه به راه این بازی را به تصویر رو به وخامت گذاشته است بیش از چند سال گذشته.

زمانی که او رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد گلف غیر رسمی سفیر ایران در جهان و خود را بی کفایت و به طور فزاینده ای کشنده پاسخ به این ویروس است که قصد ندارم به آن را هر بیشتر محبوب است. اما حتی زمانی که باراک اوباما آمریکا قدرتمند ترین گلف باز آن را هنوز هم رنج می برد از آن دیرینه ارتباط با امتیاز نخبه گرایی و تبعیض است. و هنگامی که گلف بازان می گویند چیزهایی مانند “این سخت است تماشای یک عضو حمل خود را از باشگاه ماشین” به عنوان راب Larocque خرس کوه مدیر گلف گفت: Globe and Mail به تازگی آن را سخت به درک که چرا بسیاری از غیر گلف بازان در حال آشکارا خصمانه نسبت به بازی.

بیشتر: قرنطینه ملت: در داخل مستند تغییر خواهد کرد که کانادا برای همیشه لطفا برای

دوره های گلف در حال گرفتن یک شماره احتیاطی از افزایش ارتفاع از فنجان به بسته شدن clubhouses به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله پروتکل های مورد احترام هستند اما این اندک قربانی در جهان است که تعریف شده است در حال حاضر تا بحال آنهایی که بزرگتر است. با تشکر از COVID-19 مردم کودکان در حال از دست رفته یک تکه بزرگ از تحصیلات خود (چیزی که آنها ممکن است سال ها طول بکشد تا از بازیابی). مشاغل در حال قطع و در برخی موارد به طور کامل از خط خارج. و خانواده ها می توانند تنها نگرانی در فاصله حدود عزیزان که بیشتر در معرض خطر از COVID بدترین سلامت است. در مقایسه با زمانی که به این نوع نگرانی های, صحبت کردن برای منافع یک گروه بیشتر-ممتاز افرادی که مایل به تعقیب یک توپ کوچک و سفید در اطراف به نظر می رسد تقریبا بی حرمتی.

اما من هنوز هم فکر می کنم ارزش آن را انجام می دهند. که دلیل آن عمدتا-ممتاز مردم به کمک نیاز دارند بلکه به دلیل وجود گسترده تر واقعیت تاثیر می گذارد که همه ما در اینجا که در خطر از دست رفته است. وجود ندارد و یک واکسن است که هنوز هم بیشتر از یک امید از انتظار ما در حال رفتن به انجام این رقص برای ماه ها و شاید سال است. گرفتن از طریق مه از COVID-19 رفتن به سختی به اندازه کافی و بدون هر یک از ما در حال اجرا دخالت در هر شادی دیگران ممکن است قادر به پیدا کردن. و بیشتر به شدت ما پلیس یکدیگر رفتار ما بیشتر خطر ابتلا به مردم امتناع از خرید به ضرورت چیزهایی مانند اجتماعی فاصله.

گلف برای همه آن گناهان است کم خطر فعالیت است. آن را به خوبی ممکن است کامل ورزش—خوب – بازی—برای یک محیط اجتماعی که در آن فاصله باقی مانده است یک ضرورت است. و گلف ارائه یک فرصت مهم را برای تحریک جسمی و روانی برای کانادا سالمندان که ممکن است قادر به شرکت در بیشتر فعالیت های شدید مانند دوچرخه سواری یا دویدن. این یک صفر-خطر فعالیت اما چند چیز است که شامل ما ترک خانه های ما در حال حاضر هستند.

بیشتر: چگونه می تواند ما را در انجام ورزش در انزوا?

آنچه مهم است این است که پیدا کردن کم خطر فرصت را به شرکت در تفریح و فعالیت و رشد پژوهش نشان می دهد که آن را تقریبا غیر ممکن است به قرارداد COVID-19 از بودن در نزدیکی به کسی که آن را هنگامی که شما در خارج از منزل. به گفته دکتر بانی هنری بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر “این خطر وجود دارد که کسی که بیمار است و گسترش این ویروس از سرفه یا عطسه خارج و شما در راه رفتن با آنها بسیار سریع حتی زمانی که آن را در ظرف شش پا است که خطر…خواهد بود infinitesimally کوچک است.”

به همین دلیل به عنوان گلوب و ایمیل را Andre پیکارد استدلال به تازگی از آن زمان به خارج بروید. “به عنوان همه گیر منحنی مسطح عمومی نیاز به پاداش برای فداکاری خود را,” او نوشت. “ما نیاز به سهولت از سلول با ملاحظه deconfinement اقدامات است. بهترین مکان برای شروع است امن ترین با کاهش محدودیت در فعالیت در فضای باز.”

گلف بازان برای بخشی خود را—خوب ما بخشی—نیاز به کسب این فرصت را که به ما داده شده است. که بدان معنی است که بیش از حد مراقب باشند مورد احترام اجتماعی فاصله در این دوره و سرکوب هر گونه تمایل ما ممکن است مجبور به شکایت در مورد سرعت و یا سبک بازی. ما خوش شانس در حال حاضر به انجام چیزی که ما در عشق با توجه به این که بسیاری از مردم قادر به انجام آنهاست. اما همه ما باید سعی کنید به یک کمی بیشتر بیمار با یکدیگر و قطع غریبه ها بیشتر شل تر از ما استفاده می شود. سخت ترین قسمت ممکن است بیش از, اما, طولانی ترین یکی است فقط آغاز است. ما در حال رفتن به نیاز به انتخاب ما جنگ را با دقت اگر ما در حال رفتن به بیرون آمدن از طرف دیگر دست نخورده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de