Gogglebox ستاره قرنطینه عاشقانه

“اکثر شب را به بازی آهنگ های مورد علاقه و آواز در بالای ریه های ما خنده و رقص در آشپزخانه است.”

پس از یک سانحه فروپاشی اواخر سال گذشته Gogglebox ستاره ایزابل Silbery شروع به قدمت خود انسان جدید Alex اما پس از آن COVID-19 (coronavirus) زده و به جای قرار دادن جدید عشق در انتظار او تصمیم گرفت به خود منزوی کردن با او پس از پنج خرما. او می گوید او بسیار همه گیر داستان عشق.

برای ما مجرد دوستیابی در یک زمان از coronavirus اثبات می تواند روی حیله و تزویر. در حال حاضر وجود دارد هیچ جلسه ای در میله بدون گردهمایی های اجتماعی و دقیق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. چگونه در جهان می تواند به شما به دنبال یک رابطه در مراحل اولیه اگر شما حتی نمی توانید به اشتراک گذاری در آغوش گرفتن اجازه دهید به تنهایی اولین بوسه ؟

پس من شکستن در ماه نوامبر من به آرامی شده لبه پشت به صحنه دوستیابی. الکس آمد به زندگی من چند سال پیش اما ستاره ها تنها در تراز وسط قرار دارد به تازگی. از همه مهمتر او آمد به شدت توصیه می شود توسط یک دوست مشترک ما شده بود حلق آویز کردن بازی استخر با بهره گیری جالب شام خارج و در مورد.

همه چیز به آرامی پیشرفت پس از یک سانحه شکستن و پرستاری قلب شکسته آن احساس خوب و شروع به خنده و داشتن سرگرم کننده است.

الکس و من شروع به پیدا کردن زمینه های مشترک: در مقایسه با شکستن داستان شراب و صحبت کردن در مورد چگونه ما موفق به قرار دادن خودمان را به عقب با هم دوباره. به زودی ما کشف یک عشق مشترک از غذا و شراب, سفر و زباله تلویزیون بلکه شیفتگی با رفتار بشر است.

می خواهید برای پیوستن به خانواده ؟ ثبت نام به ما Kidspot, خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

Gogglebox ستاره و مادر تنها ایزابل سهام آشنایی او از خانه را تجربه کنند. تصویر: Insta/@isabellesilbery

پس از آن همه گیر…

پنج خرما در, هر چند این خبر را شکست: COVID-19 آمدن و را جدی آچار در کار می کند. میله های زندان شد و در حال حاضر تعطیل, مردم شروع به کار از خانه و پیام آمد از طریق کریستال روشن است که خود انزوا بود چیزی که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش این ویروس است.

به عنوان یک مادر های زندان می تواند دشوار در بهترین زمان عمدتا به دلیل من از دست من و پسر وحشتناکی که من اصلا او را. اما این هفته تصمیم گرفتیم به جلو و او را از خود جدا او را به خارج از شهر با پدرش.

این دوره که من نمی بینم او همیشه سخت ترین و پر کردن وقت با یو پی اس گرفتن با دوستان و خانواده و زوج و فرد تاریخ است. اما در حال حاضر آنچه که من می خواهم به انجام? خود منزوی در خانه من در خود من بدون هیچ انسان تماس نامحدود?

که برای تلفن های موبایل مانند من بدترین کابوس. هر چند من می دانم که برخی از مردم با آن خوب من می دانستم که این امر می تواند تنها پس از یک بسیار دشوار چند ماه گذشته باشد مضر برای سلامت روانی است.

کار از خانه است و در حال حاضر دوستیابی از خانه بیش از حد. تصویر: عرضه شده است.

دوستیابی, اما آن را quarantining

الکس و من متوجه شدم که ما تا به حال دو گزینه: ما هم می تواند مکث همه چیز و آن را آنلاین یا بیشتر MAFS رویکرد شیرجه با سر برای اولین بار و قرنطینه با هم!

ما وزن آن صحبت را به دوستان و خانواده و پس از آن تصمیم گرفت به را غوطه. او بسته بندی شده در یک کیسه دو رول کاغذ توالت (من در حال اجرا بود!) همراه با یک حوله حمام, لپ تاپ و برخی از شراب و مجموعه ای از آنچه که ثابت می شود یک آزمایش جالب: سوخت پایین در معدن!

آن را یک بار عجیب و غریب و سبک زندگی ما را به طور چشمگیری تغییر با بسیاری از ما احساس ضعف با ناشناخته ها و ترس از دست دادن شغل و بزرگتر بالقوه اثرات در اقتصاد و البته سلامت جسمی از کسانی که در معرض خطر عفونت است.

اما من بسیار نگران در مورد اثرات طولانی مدت خود انزوا در سلامت روانی افراد در جامعه ما شاهد است که انسان ارتباط اساسی نیاز است.

من برای خودم می دانم داشتن دچار حملات افسردگی و اضطراب است که چه چیزی به من کمک می کند بیشتر است داشتن مردم در اطراف من حتی گاهی اوقات زمانی که من احساس آن را دوست دارم. خنده حواس پرتی و احساس مثل شما متصل به دیگران بسیار مهم است.

ایزابل و الکس باید یک روال می گذرد. تصویر: عرضه شده است.

پس چگونه است که ما آزمایش اجتماعی سوژه متحرک از روبرو ؟

ما ساخته شده آن را به شش روز!

در ابتدا آن را احساس کمی عجیب و غریب. داشتن کسی در جای امن و پیدا کردن اعتماد در خودم احساس راحت با کسی که دوباره چیزی است که من افتخار می کنم از آنجا که از آن آسان نیست. ما با استفاده از های مختلف حمام و سرویس بهداشتی (اما من چک کنید تا مطمئن شوید که او یک صندلی به پایین مرد و او است. Phew). او را شسته و رفته و مرتب می کند ما ظروف و باعث می شود مطمئن شوید که OK می کنم هر روز.

ما در دیدار صبح ساعت 9 صبح به تماشای اخبار و بررسی برای هر کرونا به روز رسانی اما در غیر این صورت مسائل منفی ممنوع است و تا زمانی که اخبار شبانه. ما هر دو کار از خانه از هر دو به پایان می رسد از روی نیمکت و استراحت برای ناهار و امتداد در حیاط خلوت. ما آن را در نوبت به طبخ و او را در حال عبور با پرواز رنگ ها. او امتیاز اضافی برای قرار دادن سطل بیرون!

پس از آنها صرف تقریبا در هر ثانیه با هم آنها پیوند سریعتر از حد معمول. تصویر: عرضه شده است.

آن را ساخته شده به ما نزدیک تر و سریع تر

بودن در چنین نزدیکی به یکی دیگر مطمئن است که یک آزمون برای آشنایی با هر یک از دیگر ، ما در مورد چت و هنر و کتاب و موسیقی و بحث در هر یک از دیگر در سیاست و مسائل اجتماعی.

همیشه وجود دارد یک خنده و یک نوازش در پایان روز است که یک احساس خوب. این دوست داشتنی به این معنا که کسی وجود دارد که ما در حال نگه داشتن فضای کافی برای هر یک از دیگر در طول این زمان از عدم قطعیت.

ما گرفتن هر یک از دیگر چشم در هر حال حاضر و پس از آن و روشن است ما هر دو فکر ” ما واقعا انجام این کار؟!’ ما کار پس از نوشیدنی ها بر روی عرشه خارج که در آن ما از هر یک از دیگر برخی از hard-hitting, سوالات, و پس از تماشای آخرین قسمت از MAFS دریافت یک تعهد مراسم’ پرنیان و کوره هر یک از دیگر در جایی که ما و چگونه ما احساس.

اکثر شب را به بازی آهنگ های مورد علاقه و آواز در بالای ریه های ما خنده و رقص در آشپزخانه. ما FaceTime دوستان و خانواده ما است که همچنین در انزوا و در حال تبدیل شدن شناخته شده به عنوان “COVID زن و شوهر”.

مردم فکر می کنند ما دیوانه برای گام گذاشتن در این … بلکه درک و چرا از آن مهم است برای هر یک از ما.

“من خوش شانس به سگ من باغ من اینترنت نامحدود و سلامت کلی.” تصویر: Insta/@isabellesilbery

و این ممکن است به هنجار در حالی که برای…

در این زمان از اختلال بزرگ ما به عنوان یک جامعه نیاز به نگه داشتن ذهن باز و پیدا کردن راه های جدید برای مراقبت از هر یک از دیگر و تا آنجا که به من مربوط می شود خلاق تر ما می تواند در پیدا کردن راه هایی برای اتصال کلید است.

این که آیا آن را از طریق FaceTime مهمانی های شام و یا منظقه اجتماعی-فاصله نوشیدنی با همسایگان با این حال شما می توانید این زمان آسان تر کمتر تنها و شادتر (در راه های سالم) من به نفع آن است.

که می داند که چگونه و یا هنگامی که به پایان خواهد رسید اما من در حال رشد و نزدیک به این بشر و این آرامش.

این زمان فرصتی است برای تنظیم مجدد و تمرکز بر آنچه ما سپاسگزار برای, اما من خوش شانس به سگ من باغ من اینترنت نامحدود و سلامت کلی. در این بی سابقه یک بار باید نگاه به دنبال لنت نقره ای.

در نهایت ما همه در این با هم و از طریق آن با هم و بدون توجه به آنچه الکس همیشه COVID دوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im