طلا ستاره مادر قلم خاطرات به افتخار ‘قهرمان’ پسر کشته شده در جنگ, کمک به دیگران غمگین

وجود خواهد داشت هیچ سنتی خدمات مراسم و یا پرچم باغ به مناسبت روز یادبود و افتخار سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ اما طلا ستاره مادر شیلا Mitchell-مورفی را به افتخار او “قهرمان” پسر حافظه در این سال با خاطرات او امیدوار است که کمک خواهد کرد که دیگر عزادار خانواده های نظامی.

“دیگر ستاره طلا مادرم گاهی اوقات رسیدن به من در مورد چگونه آنها فقط نمی دانند که چگونه برای بیان غم و اندوه خود را, و یا چگونه آنها احساس دوری و سکوت و به همین دلیل من به نوشتن ادامه,” میچل-مورفی گفت. “آنچه من می خواهم مردم آمریکا به درک این است که ما نیاز به حمایت بدون در نظر گرفتن اگر آن بوده است 10 یا 20 سال. من می خواهم آنها را به درک کنند که این احساسات don’t go away — درست مثل عشق خود را برای فرزندان خود. … ما با چپ یک سوراخ در قلب ما است.”

او پسر Spc. اتین مورفی یک برککتن بومی درگذشت خودرو rollover در طول مبارزه با 26 مه سال 2017 پنج روز به اول استقرار در سوریه است. او 22 سال سن دارد.

در حالی که وجود منابع فراوان طلا ستاره همسران و فرزندان Mitchell-مورفی گفت: وجود یک “حداقل” برای پدر و مادر پشت سر گذاشت.

“کسانی که ما بچه ها. این کاهش ما به هسته ای ما,” او گفت:. “وقتی که من از دست اتین — روح من گرفته شد و دور از من و روح من است که در کتاب” او گفت:.

مجموعه ای از رسانه های اجتماعی پست و نامه از سه سال گذشته Mitchell-مورفی خاطرات “از آنجا که شما در اینجا” ارائه می دهد یک خام و فیلتر نشده پنجره داخل فرایند هایی از یک مادر یادگیری به مقابله با از دست دادن پسرش.

مورفی پشت مادرش, پدر کالوین همسر مارتا و دو فرزند جوان است. میچل-مورفی گفت که او در تلاش برای پر کردن جای خالی و خواهد post on Twitter و Facebook در مورد احساسات خود را — در زمان garnering میکند.

دانیل Magoon مدیر اجرایی جانبازان گروه انبوه قهرمانان به خاک افتاده گفت: Mitchell-مورفی کتاب نشان می دهد که “وحشیانه صادقانه حقیقت” عزادار از دست دادن یک کودک کشته در عمل است.

“او در حال رفتن برای کمک به یکی دیگر از ستاره طلا پدر یا برادر یا همسر چرا که آنها در حال رفتن به خواندن آن و مربوط به آن” Magoon گفت.

یک تصویر از یک شکسته خونریزی و گریه قلب کشیده شده توسط Mitchell-مورفی, شوهر بازنشسته بوستون آتش نشان Calvin مورفی, زینت را پوشش میدهد. میچل-مورفی گفت: این یک نمایش از چگونه او و دیگر ستاره طلایی خانواده ها احساس می کنید هر روز.

“او مبارزه برای آنچه که او ایمان آوردند و من از مردم می خواهم به یاد داشته باشید ، اتین بود مظهر یک قهرمان واقعی آمریکا فقط مانند بسیاری دیگر مانند او کشته شده در جنگ” میچل-مورفی گفت.

مورفی می خواستم به یک سرباز پس از شاهد پس از 9/11 حملات هنگامی که او فقط 6 سال است. آن را الهام بخش او را به پیوستن به JROTC در دبیرستان خود را در گرجستان و به رهبری او را به کار خود را به عنوان یک تکاور ارتش — یکی از نظامی ترین نخبگان نقش.

او در کتاب افتخارات مورفی حافظه — پدر او پسر jokester های “جنگ ستارگان” متعصب سرباز که عاشق کشور خود.

خود را از دست دادن چیزی است Mitchell-مورفی گفت که او هرگز بیش از و او گفت که او امیدوار است با نوشتن در مورد او غم و اندوه او می تواند کمک به دیگر ستاره طلایی خانواده مانند او نبرد خود را.

“من می خواهم دیگر ستاره طلا پدر و مادر بدانند که من آنها را درک کنید. من سمت راست وجود دارد با آنها. من صدمه زدن و من با آنها گریه هر روز و من دعا می کنم برای همه آنها هر روز چون من احساس می کنم درد خود را, و من نمی خواهم آنها را به احساس مانند آنها به تنهایی” میچل-مورفی گفت.

این یادبود روز Mitchell-مورفی گفت: طلا از خانواده ستاره — قطع از مراسم و سنت — خواهد بود صدمه زدن بیش از حد معمول است.

“یک لحظه سکوت این روز یادبود و فقط صادقانه و صمیمانه از شما تشکر کنم به فرزندان ما و برای این خانواده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de