گلف pro عاشق بازی دوست با شماس و آرنولد پالمر

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

بازی گلف داد Martin R. Statler دخول به دنیایی بسیار متفاوت از لتروب که در آن او در طول جنگ جهانی دوم است.

آقای Statler tutored در گلف توسط لتروب باشگاه های کشور pro جروم “شماس” پالمر و golfed با پسر آرنولد پالمر به عنوان به خوبی به عنوان کار برای آرنولد پالمر به عنوان یک groundskeeper.

“شماس پالمر و آرنولد پالمر دو شخصیت مراجع برای پدر من به او PGA کارت” گفت که پسرش رابرت Statler از گرینزبورگ.

Martin R. Statler از گرینزبورگ درگذشت دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در Westmoreland مانور Hempfield. او 88.

در دهه 1960 شماس پالمر آقای Statler و آقای Statler پدر رابرت را باز Manor Inn در افسانه پینهورست گلف در کارولینای شمالی در دهه 1960 است. آرنولد پالمر استخدام آقای Statler به groundskeeper در کشور باشگاه میامی Statler گفت.

“آرنولد تا به حال واقعا انجام بسیاری برای خانواده ما” رابرت Statler گفت.

زمانی که آقای Statler پسر, Scott بود مربی تیم گلف در دانشگاه پیتسبورگ در گرینزبورگ در اوایل 1990s آقای Statler پیوست پسرش و تیم به عنوان یک معلم به عنوان آنها رفت و به پینهورست گلف رفت و آمد مکرر در کارولینای شمالی و همچنین برمودا و سنت کریکس رابرت Statler گفت.

“همه بچه ها به پایان رسید تا محبت او را” او گفت:.

آقای Statler متولد 16 مه 1931 در لتروب از اواخر رابرت مارتین و الیزابت Harr Statler.

پس از فارغ التحصیلی از لتروب دبیرستان او داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی. در حالی که مستقر در فرانسه در طول جنگ کره و او سوار موتور سیکلت خود را. او خواهد گفت که چگونه او قادر به کشتی خود را Harley-Davidson به فرانسه در یک کادر مشخص شده “بمب dollies” Statler گفت.

آقای Statler ملاقات همسر آینده خود را پاتریشیا ان راس در لتروب دبیرستان. زن و شوهر ازدواج کرده بودند برای 62 سال تا زمانی که او در ژانویه 2018.

آقای Statler کار پدرش ایستگاه خدمات و تایر گذاشتن درپوش کسب و کار در انبار خیابان در لتروب. کسب و کار آنها را قادر به خرید 100 هکتار مزرعه بین کوه مشاهده و بیتی چهارراه وحدت در جایی که آنها ساخته شده است یک par-3 گلف در 1950s.

یک دوست از شماس پالمر آقای Statler پدر او را به حال طراحی این دوره برای چه جوان آقای Statler فکر شاهزاده مجموع $250, Statler گفت.

او ساخته شده است Statler را Par-3 و محدوده رانندگی و فرار از آن با همسر خود. او نیز تا به حال یک گلف فروشگاه در این دوره است.

اسکات Statler وحدت بعد گسترش کسب و کار به Statler سرگرمی مرکز. او حذف par-3 دوره و جایگزین آن با go-kart آهنگ و گلف مینیاتور رابرت Statler گفت. کسب و کار است که در حال حاضر اجرا شده توسط اسکات پسر دانیل.

“ما احتمالا تنها افرادی که پاره کردن پالمر گلف” Statler شوخی.

آقای Statler تدریس او دو پسر و بسیاری دیگر به بازی بازی به عنوان یک طرفدار گلف در لتروب الک در 1970s.

“او تبدیل شده و بسیاری از مردم از متوسط گلف بازان به خوبی گلف بازان” Statler گفت.

آقای Statler نیز جان سالم به در برد پنج نوه; هفت نوه بزرگ و یک خواهر.

دوستان در دریافت شد Kepple-پیوند Funeral Home, Inc., 524 N. Main St., گرینزبورگ.

یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح روز جمعه در گرینزبورگ داد کلیسا 4428 Route 136 Hempfield با کشیش جیمز Llewellyn officiating. خاطرات ممکن است به گرینزبورگ داد کلیسا.

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
اخبار | اگهی داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im