در حالی که Latrell میچل در حال حاضر می توانید پیدا کردن های خنده دار در کنار او در حال انجام قرارداد حماسه سابق خواستگاران شمال کوئینزلند نخواهد بود خنده پس از NRL ستاره بستری او تنها بازدید تاونزویل در خارج از فصل برای رفتن به ماهیگیری.

میچل به نظر می رسد علاقه مند در یک حرکت شمال به زمانی که سیدنی خروس مذاکرات را شکست و او بازدید کابوی ستاد در ماه نوامبر گذشته.

جریان زندگی بومی All-Stars v مائوری کیوی در سال 2020 هاروی نورمن NRL همه ستاره بازی در KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

'One of the special jerseys'

NRL: مرکز استرالیا جیمز رابرتز دارای برچسب بومی نیوجرسی به عنوان یکی از خاص ترین, او تا به حال قرار دادن در پیش از بومی مائوری در مقابل همه ستاره بازی.

حتی پس از امضای ولنتاین هلمز در سودآور شش سال معامله شمال کوئینزلند مربی پل سبز حکومت نه از امکان snaring میچل که موجب شایعات که کابوی خواهد offload جیک Granville برای پیدا کردن درپوش حقوق فضا برای X-factor.

اما پس از پایان ماه از حدس و گمان و امضای قرارداد با جنوب سیدنی در ماه گذشته Mitchell مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد سفر خود را از شمال به زمانی که او وارد بومی همه ستاره اردوگاه در ساحل طلا.

بیشتر NRL اخبار

رفتن به بازار: دولت از مبدا تا برای فروش پس از هولدن را بمب سقوط

KOROISAU خاموش بود به سگ: این چت فرستاده او را به پنریته به جای

موریس می خواهد به ترک: جوی می گوید: کوسه’ ‘درام’ معنی او نمی تواند

متهم: جوان توسن ایستاده بود توسط باشگاه پس از اتهام مواد مخدر

و کابوی ها نمی مانند آنچه آنها را بشنود.

خواست اگر او نزدیک به امضای قرارداد با, North Queensland, Mitchell خندید: “نه من فقط لذت ماهیگیری که همه در آن بود.

“من فقط رفت و برای یک روز تعطیل است.

“این خوب کشور وجود دارد اما بیش از حد برای من.”

میچل هم اکنون می توانید جوک خود را در مورد پر سر و صدا خارج از فصل و پس از ضربه زدن به عقب بهره از امثال North Queensland, ساحل طلا و Wests Tigers و پیدا کردن یک خانه شاد در Redfern.

و به نظر می رسد او باید آخر خنده بر منتقدان خود را بسیار عمومی, خروس طلاق پس از کلیک کردن سرعت با Rabbitohs مربی Wayne بنت.

Latrell Mitchell will play for the Indigenous All Stars against the Maori All Stars.
media_cameraLatrell میچل را برای بومی همه ستاره در برابر مائوری تمام ستاره ها.

“فقط چیزهایی که او می گوید و مکالمات او می تواند با شما فقط طرفداران یک سوئیچ و باعث می شود شما یک فرد خوشحال – آن تغییرات خود را تمام روز” میچل گفت: از هفت-زمان نخست وزیری برنده مربی.

“من فقط یادگیری است زیادی. او می داند که چگونه برای مدیریت مردم است. من دوست دارم که در Souths در حال حاضر.

“من را از طریق بسیاری از مسائل (در خارج از فصل) … در حال حاضر من یک تیم خوب در اطراف من و من واقعا لذت بردن از آنچه پیش رو است.”

در اصل منتشر شده Gone fishing: Latrell می گوید: Cowboys سفر بود فقط یک تعطیلات’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de