ایران و Dem سناتورها ابراز نگرانی در مورد ما ویروس آمادگی

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR و جاناتان LEMIRE

واشنگتن (AP) — سناتور از هر دو حزب سیاسی مورد سوال سهشنبه که آیا کاخ سفید درخواست برای $2.5 میلیارد دلار است که به اندازه کافی برای آماده سازی این کشور برای امکان شیوع کروناویروس حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ویروس “به خوبی تحت کنترل” در اینجا.

“اگر شما کم توپ چیزی شبیه به این به شما برای آن پرداخت بعد” سناتور. ریچارد شلبی, R-Ala., گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت بالا, رسمی, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. این دو با هم روبرو شدند در جلسه بودجه است که تبدیل به یک فروم برای ارزیابی ایالات متحده آمادگی در مواجهه با یک سرعت در حال تحول بین المللی تهدید سلامت.

شلبی گفت: اگر این ویروس را نگه می دارد, پخش كردن, “این می تواند یک تهدید وجودی برای بسیاری از مردم در این کشور است.” او صندلی قدرتمند تخصیص بودجه که مجموعه هزینه های سطوح برای آژانس های فدرال.

آذر در دفاع از دولت را پاسخ حتی به عنوان تهمت ساعت زودتر به دنبال به حداقل رساندن ترس در مورد ویروس ها در سراسر ایالات متحده “ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس خبری در نزدیکی نزدیک از سفر دو روزه به هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیاری از استعداد” و “بسیاری از قدرت” بودند که شنود گذاشته برای پاسخ به کروناویروس جدید و $2.5 میلیارد دلار درخواست شد برای تقویت سیستم دفاعی “در مورد چیزی باید اتفاق می افتد” و برای کمک به کشورهای دیگر است.

در مجلس سنا در جلسه آذر اشاره کرد که نزدیک به دو ماه پس از اولین آلارم مطرح شد هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس گسترش یافته است در اینجا فراتر از بیماران آلوده به خارج از کشور و چند نفر از بستگان نزدیک. او اعتبار سفر کنترل و اجباری قرنطينه اضافه کرد که دولت دانشمندان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن و کامل تست برای تشخیص ویروس است.

“ما نمی توانیم کامال مهر و موم کردن ایالات متحده به یک ویروس و ما باید واقع بینانه در مورد این که” سلامت رئیس اذعان کرد. “ما باید در بیشتر موارد در ایالات متحده و ما شده ایم بسیار شفاف در مورد آن است.” اگر آن اتفاق می افتد “ما می خواهیم کار برای کاهش آن.”

دموکرات ایالت پتی موری از واشنگتن گفت: دولت دست زدن به بحران شده است “غیر قابل قبول است.”

“ما نمی توانیم برای برنامه ریزی به قیمت ارزان و یا در آخرین لحظه” او گفت:.

“من عمیقا نگران آن است که ما راه پشت هشت توپ در این,” او اضافه شده است.

در نشانه ای از چالش های آذر گفت که دولت در حال حاضر ذخیره 30 میلیون ویژه N95 ماسک ماسک اما 300 میلیون مورد نیاز خواهد بود برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در شیوع.

آذر گفت که سناتور ایالات متحده از موارد در حال حاضر در مجموع 57. که شامل 14 که یا به چین سفر کرده بودند و یا بستگان نزدیک از مسافران سه آمریکایی عودت از ووهان کانون شیوع این بیماری در چین و 40 مسافر خانه بازگشت و از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

کاخ سفید دفتر بودجه گفت: بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید واکسن و درمان و تجهیزات حفاظتی اما دموکرات ها بلافاصله ناودان درخواست به عنوان کافی نیست.

Coronavirus نگرانی شد با اعتبار پنج شنبه 1000 plus-نقطه قطره در میانگین صنعتی داو جونز. بازار سهام همچنان اسلاید سه شنبه.

گسترش سریع این ویروس در سراسر جهان و آن را تهدیدی برای اقتصاد جهانی را لرزاند بازارهای مالی اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین در حال گرفتن این بیماری تحت کنترل است.

“آنها تا به حال یک پچ خشن و … به نظر می رسد مانند آنها در حال گرفتن آن را تحت کنترل بیشتر و بیشتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال گرفتن بیشتر و بیشتر تحت کنترل بنابراین من فکر می کنم که این یک مشکل است که رفتن به دور اما ما از دست داده و تقریبا 1 ، 000 امتیاز دیروز در (سهام) در بازار است.”

قبل از درخواست بودجه, کلید, دولت حساب های در حال اجرا پایین است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال حاضر شنود گذاشته به اورژانس بیماری های عفونی سریع پاسخ صندوق شد و به دنبال انتقال بیش از 130 میلیون دلار از دیگر HHS حساب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید و می خواهد به انتقال $535 میلیون بیشتر از یک ابولا آمادگی حساب — یک حرکت مخالف توسط دموکرات ها ، کاخ سفید پیش بینی انتقال پول از دیگر HHS حساب و سازمان های دیگر برای تکمیل $2.5 میلیارد پاسخ طرح است.

“همه هشدار دهنده چراغ های چشمک زن قرمز روشن. ما خیره کردن یک پتانسیل همه گیر و دولت هیچ برنامه گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در یک صدای جیر جیر متهم شومر از “شکایت برای مقاصد تبلیغاتی تنها است.”

به سرعت گسترش ویروس به ناودان اقتصاد چین که در آن ویروس نشات گرفته و caseloads به سرعت در حال افزایش در کشورهایی مانند کره جنوبی ، ایران و ایتالیا. بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده شده است با بیش از 2500 مورد مرگ و میر بیشتر در چین است.

اما دموکرات ها تنها کسانی نیستند که شکایت.

در دادگاه اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ فشرده شد برای پاسخ.

سناتور. جان کندی, لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه پرسید که آیا گرگ می دانستند و پیش بینی شده تعداد موارد در ایالات متحده آمریکا در میان دیگر اشاره کرد و به پرسش.

گرگ گفت: این ویروس به شمار یک “کم” تهدید به ایالات متحده آمریکا, اما نمی تواند ارائه پاسخ به دنبال کندی.

ظاهر می شود به رشد نا امید کندی گفت: “مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم در coronavirus و ما هستیم نه آنها.”

___

Lemire گزارش از دهلی نو ، آسوشیتد پرس نویسندگان بن فاکس اندرو تیلور Deb Riechmann و Darlene Superville در واشنگتن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>