روحانی در Massie بی عدالتی خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال غرفه رای

3 دقیقه پیش

واشنگتن — Rep. توماس Massie همیشه رفته راه خود را در کنگره از زمانی که او برای اولین بار زد به در اتاق و با الهام از هموطنان آزادیخواه-تکیه Kentuckian, رند.

در حال حاضر در دوره چهارم جمهوریخواه از شمال کنتاکی بارها رای دادند و هیچ در مورد مسائل کوچک و بزرگ حتی در برابر خواسته های ایران رهبران.

او دوباره آن را روز شنبه با تلاش به زور یک تماس رول رای در جارو 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک — تنها عضو کنگره مایل به غرفه اگر نه بلوک تاریخی قانون.

در حالی که تلاش خود را شکست خورده Massie عمل مجبور صدها نفر از نمایندگان مجلس به بازگشت به کنگره پس از نزدیک به دو هفته تعطیلی — برنامه به طور بالقوه در معرض آنها را به کروناویروس و تناقض خواسته از کارشناسان بهداشت عمومی که خواست آمریکایی ها برای حفظ امن اجتماعی فاصله از یک دیگر برای جلوگیری از تشدید این بیماری همه گیر.

حتی فشار از توافق رهبران و توییت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Massie یک “سوم رای grandstander وجود دارد” — بودند به اندازه کافی برای دست کشیدن 49 ساله Massie کردن ماموریت او به دنبال پس از برنده شدن در سال 2012 به رعایت قانون اساسی و نه افراط فدرال دلار است.

Massie گفت: درخواست خود را برای ثبت رای “به مطمئن شوید که ما جمهوری نمی میرند با اتفاق آرا رضایت در یک اتاق خالی.”

در یک سری از توییت جمعه Massie گفت: او سوگند سوگند به رعایت قانون اساسی و جدی کشد. قانون اساسی نیاز دارد که رسیدن به حد نصاب از اعضای حاضر به انجام کسب و کار در خانه, او گفت:, و اشاره کرد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار در این بیماری همه گیر از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که در خط تولید است.

“است که آن را بیش از حد بپرسید که در خانه کار خود را درست مثل سنا بود ؟” او گفت:, و اضافه کرد که این لایحه بود “پر پر” از گوشت خوک اضافه شده توسط دموکرات ها ، وی با اشاره به 25 میلیون دلار برای کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن و کمک های مالی برای موقوفه ملی برای علوم انسانی و هنر.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاره به Massie در یک سری از توییت جمعه. “به نظر می رسد مانند یک سوم رای grandstander وجود دارد به نام RepThomasMassie یک نماینده کنگره از, متاسفانه واقعا بزرگ, خارجه کنتاکی, می خواهد در برابر رای جدید نجات ما کارگران لایحه در کنگره است. او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک & پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Massie “یک فاجعه برای آمریکا و برای ایالت کنتاکی!” و خواست رهبران ایران به “پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

حرکت و مغلوب ساختن پیشی جستن را ملامت می تواند مانع Massie را گشتند چشم انداز. او رو به یک روحیه 2020 چالش اصلی از تاد McMurtry یک وکیل است که به نمایندگی از کنتاکی دانشجویی که درگیر شد در رسانه ها پرونده های حقوقی پس از ویروسی برخورد با یک بومی آمریکایی فعال در واشنگتن دی سی در اوایل سال 2019.

نا امید و عصبانی قانونگذاران مجلس نیز به شدت انتقاد کرد در Massie.

“از آنجا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” Rep. پیت پادشاه R-n. y. توییتی اوایل جمعه. “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون که به تعویق افتاد. ننگین. غیر مسئولانه است.”

تشکر. دن Kildee D-Mich., به نام Massie را تهدید “یک عمل از غرور و خودخواهی است که می رود فراتر از درک. … این واقعیت است که او را قرار داده است افرادی که در معرض خطر هستند .. به منظور جلب رضایت و غرور خود را بسیار احساساتی انعکاس شخصیت او.”

Massie تحصیل در موسسه تکنولوژی ماساچوست کردم او شروع به در ملی, سیاست, قرار دادن کمپین نشانه هایی برای پل تبادل نظر اجرای یک دهه پیش. او رفت و به دنبال کار خود را پس از مدل پل و دولت مشروطه محافظه کاری روش.

با لحن نرم و در عین حال خیره, Massie به دست آورده شهرت به عنوان یک کسری شاهین و سرسخت تفنگ-حقوق حامی مایل به رفتن راه خود را در کنگره حتی اگر این معنی است که برخلاف حزب خود. Massie بود در میان یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان به رأی دموکراتیک حمایت قطعنامه تصریح می کند که تهمت باید به دنبال کسب موافقت کنگره قبل از درگیر شدن در بیشتر اقدام نظامی علیه ایران است.

او می ایستد تا کنون به حق از خانه اش همکاران که او کاهش یافته است به پیوستن به, پس از جوانه زدن خانه آزادی حزبی که در آن چای حزب جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند برای کوچکتر کردن دولت و محافظه کار آرمان.

دفتر او شده است تزئین شده با اختراع ثبت شده به مخترع — او در زندگی تا حد زیادی خارج از شبکه خانه او ساخته شده خود را — و همچنین ساعت دیجیتال این کشور را بار بدهی.

مانند تهمت Massie با استفاده از توییتر به prod همکاران خود را همراه گاهی اوقات امضای خود توییتهایی #SassyMassie.

خانه رهبران آورده تا بسته کمک یک صدا رای معنی آن عبور خواهد با اعضا تماس یا “aye” یا “نه” اما این روش اجازه می دهد تا برای هر یک نماینده مجلس به درخواست برای ثبت رای دادن. Massie انجام شد اما قادر برنده شدن به اندازه کافی حمایت در میان اعضای خانه به نادیده گرفتن رای دادن صدا. این لایحه در حال حاضر می رود به ناروا خود را برای امضاء.

Massie گفت: بعد از آن وجود دارد یک “پوشش” توسط مجلس نانسی پلوسی رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی و دیگران که نمی خواهید ثبت, رای, حتی اگر آنها می دانستند که آنها می خواهم برنده شوید. “حقیقت اگر شما مایل به گزارش آن است که آنها نمی خواهند یک ثبت رای” او به خبرنگاران گفت: در خارج از کنگره. “آنها نمی خواهند به رکورد ساخت بزرگترین اشتباه در تاریخ است.”

Massie رای دادند برای اولین coronavirus امداد اندازه گیری در اوایل ماه مارس, اما از دست رفته رای برای یک ثانیه اندازه گیری در مارس 14. او گفت: Cincinnati Enquirer او رای داده اند هیچ در این لایحه اگر او تا به حال در واشنگتن بوده است چرا که او نگران بود که این لایحه قرار داده و شرکت های کوچک “از کسب و کار.”

کنتاکی اولیه انتخابات معمولا در اواخر ماه مه بود تحت فشار قرار دادند به تاریخ 23 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Massie چشم انداز می تواند تحت تاثیر داغدار توییتر حمله از تهمت, که باقی می ماند محبوب در کنتاکی.

McMurtry, یک سرسخت تهمت حامی نگه داشته است تا ثابت حملات علیه Massie پس از ورود به مسابقه و او ناودان Massie مخالفت به 2 تریلیون دلار به علاوه coronavirus-بسته امداد به عنوان نشانه دیگری است که وقت است از تماس با منطقه خود.

“معیشت مردم در خطر هستند در حالی که او بازی سیاسی بازی ها” McMurtry گفت: پنج شنبه. “متاسفانه او در اولویت است خود را به ناب ترین سیاستمدار آزادیخواه در خانه. اولویت من خواهد بود ارائه نتایج جستجو برای Kentuckians.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی در برابر زخم زبان Massie می تواند در نهایت تحت شعاع قرار کمپین بهار ramping تا McMurtry اصلی تهدید گفت: استراتژیست جمهوریخواه اسکات جنینگز.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و مداخله مورد ضرب و شتم دیگر ایران امتیازهای, و آن را قطعا می تواند در این منطقه بیش از حد” جنینگز گفت.

Massie اقدامات نیز جلب خشم سابق وزیر امور خارجه, جان کری از حزب دموکرات که sparred با Massie سال گذشته است. به دنبال تضعیف آمریکا و شهادت در تغییر آب و هوا Massie سوال کری را “مدرک” از دانشگاه ییل. کری توضیح داد که در واقع یک لیسانس در علوم سیاسی. “چگونه می توانم به شما یک مدرک در یک علم؟” Massie پرسید و اضافه کرد: “من فکر می کنم آن را تا حدودی مناسب است که کسی با شبه علم درجه است که در اینجا هل دادن شبه علم در مقابل کمیته ما امروز.’ ‘

کری خواسته Massie اگر او جدی بود: “آیا این واقعا جدی این است که واقعا اتفاق می افتد در اینجا؟”

کری کردم انتقام خود را روز شنبه با استفاده از نفت خام اصطلاح برای توصیف Massie در توییتر و اضافه کرد که او و مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت توافق بر چیزی: متقابل خود را تحقیر برای Massie

دسته بندی:
اخبار | سیاست, انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de