گوردون هیوارد حل و فصل در برخی از کیفیت هم خانواده

گوردون هیوارد, همسر, رابین, است, باردار با فرزند چهارم — و قبل از هر سلتیک اما مارکوس هوشمند آزمایش منفی برای COVID-19 سلتیکز به جلو قابل توجهی بود نگرانی در مورد پتانسیل گسترش ویروس در اطراف این تیم است.

بنابراین نتیجه تست انجام شده خاص برای کمک به هیوارد.

“آره قطعا آن بود,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با رسانه ها جمعه. “از آنجا که از وضعیت ما با رابین حامله بودن آن کمی nerve-wracking اما قطعا امداد منفی بود و پس از آن چیزی بود که در آن خوب همه ما خوب تا زمانی که ما ماندن در حباب اینجا. مطمئن شوید که ما مراقبت از همه چیز را که ما نیاز به مراقبت از به ایمن ماندن. آن نیمه خوب برای دیدن آن است.”

فکر کردن به مفهوم کلی از وحشت که در سراسر لیگ زیر اخبار یوتا مرکز رودی Gobert مثبت آزمون هیوارد به خاطر یک حس شدید نا امنی است.

“من فکر می کنم هر کس یک کمی می ترسم که در آن نقطه در زمان فقط به دلیل عدم اطمینان و نمی دانستند دقیقا چه خبر است,” او گفت:. “همچنین از آنجا که ما تا به حال بازی جاز و کسی که تا به حال آزمایش مثبت به خصوص با همسرم باردار شدن ما بودند قطعا کمی عصبی در مورد همه چیز. قطعا نمی خواهید به او اجازه دریافت این ویروس به دلیل نوزاد و ما نمی دانیم چه می تواند دقیقا همان اتفاق می افتد با آن است.

“بنابراین ما فقط بسیار precautious با همه چیز و من نمی رفتن در هر نقطه و یا منزوی کردن خودم و یا هر چیزی به غیر از تنها بودن در خانه. اما من — ما دکتر گفت: “نه به عنوان بسیاری از آغوش نه به عنوان بسیاری از snuggles,’ تا زمانی که ما می تواند شکل اگر من مثبت یا منفی است. به طوری که نیمه آنچه که ما تا زمانی که ما رو به این نتیجه است.”

و در حال حاضر به عنوان سلتیکز منتظر یک تصویر واضح تر از NBA بازگشت به کسب و کار هیوارد با بهره گیری از خانواده اش و پیاده روی سگ. او سه دختر نیز یادگیری به سوار دوچرخه بدون چرخ آموزش که نیاز به صبر و شکیبایی کاملا متفاوت نوع است.

“که نمی خواهید بیش از حد بزرگ در حال حاضر,” او گفت:. “اما من قصد دارم به سعی در نگه داشتن در آن است. واقعا فقط به صرف زمان بیشتری را با آنها فقط بیشتر از همه چیز.”

که شامل مقدار زیادی از ورزش است که آب گرفتگی فراغت هر فن در انزوا. دوشنبه گذشته سالگرد 10 از ساقی را از دست دادن به دوک در مسابقات قهرمانی ملی بازی مربوط توسط هیوارد معروف اواسط دادگاه خانم در زنگ.

ران Nored سابق ساقی نگهبان که در حال حاضر دستیار مربی در شارلوت به تازگی میزبان یک زوم کنفرانس برای هم تیمی های قدیمی خود را, از جمله هیوارد. رابین هیوارد که تا به حال هرگز دیده می شود این بازی قرار بود برای تماشای این زمان.

“همسر من به تماشای بازی در زمان و تا به حال آن را تماشا کردند پس بنابراین او می خواست به آن را بررسی کنید و ببینید راه من نگاه کرد و چقدر متفاوت من گفت:” هیوارد. “هنگامی که ما در حال تماشای بازی رئیس جمهور اعلام در آمد با سه دقیقه در سمت چپ بازی و زمانی که آنها آن را به عقب دوباره آن را به حال قلم جلوتر به طوری که او هنوز دیده نشده و پایان دادن و یا هر چیزی شبیه به آن.

“اما آن را به عقب خاطرات خوب به تماشای آن و ارتباط با من ، من دیده می شود نیست این نظر سنجی یا هر چیزی شبیه به آن, بنابراین من حدس می زنم من نمی توانم اظهار نظر در مورد آنچه مردم گفته اند اما شگفت انگیز است که چگونه سریع مگس زمان. من زندگی را متوقف کرده و پس از ترک برای NBA, بنابراین من واقعا تا به حال هر زمان به یاد و یا در مورد آن فکر می کنم فقط به خاطر من شده است به طور مداوم به چیزی که بعد از آن. اما 10 سال است رفته و قطعا آن چیزی است که من هرگز فراموش نکنید که آن لحظات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im