رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر می گوید: ماسک صورت خواهد بود ‘بخش’ از coronavirus بازگشایی

در حالی که مقدار زیادی از ناشناخته باقی می ماند در مورد زمانی که و چگونه ماساچوست را دوباره باز از آن coronavirus خاموش شدن ناگهانی رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: روز شنبه یک چیز روشن است: پوشش صورت کلیدی خواهد بود.

“من قطعا بر این باورند که هر چه قوانین از جاده ها نگاه خواهم برای بازگشایی ماسک و پوشش صورت در حال رفتن به یک بخشی از آن باید به” بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بیکر رو به افزایش فشار از رهبران کسب و کار در مورد زمانی که او را بازگشایی دولت را کتک اقتصاد است. دولت بسته شدن غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند در اثر طریق ممکن است 4. اما بیکر گفت: روز شنبه تاریخ است نه یک کلید متریک — آن را به سادگی یک شاخص بر اساس افزایش مدلسازی در زمان.

“هر گونه تصمیم گیری ما را با توجه به بازگشایی می رویم به نیاز به دو چیز است: شماره 1 همان چیزی که آن را نیاز به تقریبا در همه جا دیگری است که برخی از کاهش در بستری نرخ و شواهدی که ما در واقع بیش از قوز کردن با توجه به موج” بیکر گفت. “دوم این است که قرار دادن قوانین برای تعامل و بازگشایی در جایی که ما باید خیلی بیشتر بگویم در مورد هفته آینده.”

بیکر در ادامه به کار در کنسرت با دیگر شمال شرقی فرمانداران در بازگشایی این منطقه به عنوان کشورهای مختلف خود را ضربه قله در زمان های مختلف.

“من نمی خواهم مین یا نیوهمپشایر یا ورمونت یا کانکتیکات یا نیویورک که در حال متحده که مرز ما را به انجام چیزی است که آنها باور دارند که بخش مهمی از بازگشایی که ناخواسته باعث ایجاد مسائل برای ما” و بالعکس بیکر گفت.

بیکر در روز شنبه سفر Hasbro شریک کارخانه Cartamundi در لانگمیدو شرقی است که تغییر از تولید معشوق بازی مانند “انحصار” و “سرنخ” به تولید 50,000 سپر چهره یک هفته برای خط مقدم پزشکی کارگران در ماساچوست و رود آیلند.

“این بخشی از هدف ما به عنوان یک شرکت به جهان را به مکانی بهتر برای کودکان و خانواده های آنها گفت: Hasbro, رئيس جمهور & COO جان Frascotti. “ما در حال انجام این کار به دلیل آن را درست انجام دهد.”

Hasbro نیز ارائه 250 سپر چهره به هولیوک سربازان که در آن حداقل 62 جانبازان فوت کرده اند از coronavirus در غم شیوع.

این هولیوک مرکز همچنان تحت فدرال و ایالتی در حال بررسی است. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر استخدام سابق دادستان فدرال علامت Pearlstein برای انجام تحقیقات مستقل — به صورت رایگان — که در حال انجام است.

“بدیهی است که ما می خواهم به آن را زودتر از بعد” بیکر گفت. “اما ما همچنین می خواهم او را به آن را به عنوان کامل و دقیق به عنوان او معتقد است که آن را باید.”

در کنگره ایالات متحده ریچارد نیل پیوست فرماندار به بحث در مورد تلاش در کنگره برای تقویت چک حفاظت از برنامه افزایش یافته ارائه پشتیبانی به بیمارستان ها و برای دریافت کمک به کشورهای شهرستانها و شهرهای کشور با مبارزات بی سابقه مالی رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im