34 دقیقه پیش

نیویورک — نیویورک که نمی تواند نگه داشتن حداقل 6 فوت دور از دیگران در عمومی باید پوشیدن ماسک یا دیگر چهره-پوشش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به حکم صادر شنبه توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

دستور آمد ساعت پس از شهردار, بیل د Blasio دستور خریداران برای پوشش چهره خود را زمانی که چیدن مواد غذایی و دو هفته پس از حمل و نقل اتحادیه های تن به تن یک پیشنهاد مشابه.

“اگر شما در حال رفتن به در یک وضعیت در مکان های که در آن شما را در تماس با افراد دیگر در یک وضعیت است که به لحاظ اجتماعی فاصله شما باید یک ماسک و یا پارچه پوشش بینی و دهان خود را,” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری در آلبانی. “شما لازم نیست که حق آلوده کردن من.”

فرماندار به طور خاص ذکر حمل و نقل عمومی و شهر پیاده رو داد نیویورکی “سه روز متوجه” قبل از مقامات محلی آغاز خواهد شد و اجرای سفارش. با این حال او اشاره کرد در حالی که وجود دارد نمی توان مجازات برای کسانی که گرفتار لخت رو مجازات مدنی می تواند به بازی می آیند.

“راه مردم را در اجرای آن” کومو اضافه شده است. “آنها می گویند به شما, اگر آنها در حال ایستاده در کنار شما و در یک گوشه خیابان ‘که در آن شما ماسک, دوستان?’ در نیویورک از نوع راه است.”

در مارس 2, حمل و نقل, اتحادیه کارگران محلی 100 خواست MTA به شدت توصیه سواران خود را پوشش بینی و دهان با bandanas یا روسری در حالی که سوار قطار یا اتوبوس.

“این یک حس مشترک حرکت خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این ویروس می تواند به کاهش نگرانی ها از هر دو حمل و نقل کارگران و سواران” TWU محلی 100 جمهور تونی Utano گفت.

که همان روز د Blasio خواست نیویورکی برای پوشش چهره خود را هر زمان که خارج از.

کومو نیست پشت این حرکت در آن زمان گفت که او فکر آن را به عموم مردم “از امنیت کاذب.”

MTA رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پت Foye گفت: با شروع جمعه “تمام مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره-پوشش در حالی که سفر را با ما در طول این بیماری همه گیر.”

ماسک دستور می آید به نیویورک کروناویروس “منحنی” در ادامه به صاف با تشکر کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش. اما کومو اشاره کرد که دولت از دست داده و یکی دیگر از 752 نفر به این ویروس سهشنبه آوردن تلفات به کل از 11,586.

“دردناک اخبار از واقعیت ما روز به روز” کومو گفت و اشاره کرد که میزان مرگ و میر باقی مانده است بین 700 و 800 در روز گذشته هفته است. “اما شما نگاه کنید به اخبار وحشتناک آن را اساسا مسطح شده است بیش از گذشته چند روز.”

او اضافه کرد: “شما ببینید مسطح منحنی.”

اواخر روز سه شنبه نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان منتشر شد دلخراش “تجدید نظر” مرگ و میر است که شامل قربانیان بودند که تصور می کرده از covid-19 بدون تست مثبت آن است.

تحت که تلفات 10,899 های مردمی در پنج بخش نیویورک — تکان دهنده شمارش کومو گفت: به زودی خواهد بود منعکس شده در آمار دولتی به عنوان محلات در هیئت مدیره با مراکز جدید برای کنترل بیماری دستورالعمل فراخوانی برای “احتمالی” coronavirus مربوط به مرگ و میر را شامل می شود.

برآورد 29,741 مردم در مبارزه با این ویروس باقی می ماند بستری در این شهرستان است.

کومو و د Blasio این هفته گفت: آنها بر این باورند که دولت سخت اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات که باید توقیف مدارس و کسب و کار ناشی از گسترش این بیماری است.

د Blasio گفت: قبل از کومو خود را اعلام کرد که فروشگاه های مواد غذایی باید حق امتناع از ورود به هر کسی که نیست پوشش صورت خود را و که NYPD کمک خواهد کرد که آنها را اجرا نیاز در صورت لزوم.

او گفت: فروشگاه هایی گفتن خریداران آنها نمی توانند به داخل می آیند و بدون پوشش صورت.

“این کمک خواهد کرد که هر کس به یاد داشته باشید زمانی که از آنها در این نوع از فضا بسیار مهم است برای محافظت از هر یک از دیگر” د Blasio گفت. “هر مشتری که می گوید من رد نباید اجازه داد در…شهر نیویورک خواهد شما را به عقب.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im