رژیم صهیونیستی. کومو درو ستایش با وجود coronavirus اشتباهات

آنها نمی دانند چه آنها در حال انجام است. که آنچه رئیس جمهور اوباما در مورد گفت: آمریکا رهبران مسئول برخورد با COVID-19 بیماری همه گیر. او به آنلاین سخنرانی در آغاز حوادث در سراسر کشور با ناراحت کننده و بلاغت بود اما بهتر از حد معمول است. وی با اشاره به بدون نام.

سوء ظن است که او بیشتر به حال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن اما اگر او بودند به جای غرقه شدن در واقعی تجزیه و تحلیل او ممکن است شده اند با تمرکز بر چند فاجعه سوتی دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک. در اینجا یک مرد که بود فوق العاده جلا بیان و پرقدرت در روزانه تلویزیون جلسات. برخی از صاحب نظران که عقل فرض شده است بی پایان وجود ندارد ابتدا گفت که او باید نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

این غفلت حقیقت این بود که زمانی که همه چیز آغاز شده بود اشتباه رفتن در نیویورک بود و کومو. در اوایل ماه مارس زمانی که کشورهای دیگر شروع به اقدام او نبود. او حتی ترویج اجتماعی-فاصله مثلا و بعد از اعتراف او ضربه شیپور به عنوان به زودی به عنوان او باید. برخی استدلال می کنند که خود تردید هزینه زندگی های بی شماری به عنوان کومو مدعی است که نیویورک تایمز باید به او هشدار از چه بود. آن را با یک گزارش 450 داستان بین Jan. 9 مارس 1, اگر چه آنها نمی رئوس وظایف خود را.

کومو را اشتباه متعدد بودند, اما اینجا این است که بیشتر وحشت غیر قابل بیان. در برابر تظاهرات که آنها به هیچ وجه قادر به مقابله با هجوم کومو اصرار پرستاری خانه اجازه دهید حامل ویروس در خصوص بیماران آسیب پذیر و بیش از 5000 فوت کرده اند. هنگامی که تبلیغات با مرگ و میر او تغییر ذهن خود را اگر چه اصرار دارد که این ویروس بود که همیشه مطمئن شوید که به زندگی. در این مورد تا به حال همدست است.

برای مطمئن شود, برخورد با این نوع از یک بار در یک قرن مگا بحران برگ فقط در مورد هر کس در معرض ابتلا به اشتباهات حتی از جمله اوباما که در سخنرانی دیگری اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن با نام گفته او “مطلق هرج و مرج فاجعه است.” یک اوباما است که از خطرات ناشی از تفرقه و مطمئنا او کاشت و کری در این گفته و یا زمانی که او گفت رهبران بودند فقط “تظاهر به صلاح باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار سعی کنید به فراتر از تظاهر با شدت اعلام او مرجع کامل بیش از ایالات متحده اگر چه بعد از آن اجازه می دهد هر دولت به رفتن راه خود را همراه با دستورالعمل های فدرال. چپ نه جایگزین حتی اگر بهداشت عمومی در درجه اول مسئولیت دولت هیچ دو کشور دقیقا به طور یکسان وجود دارد و این چیزی به نام حاکمیت دوگانه باشد. اوباما به عنوان رئیس جمهور آیا می دانید که چگونه به در شارژ; او یک بار به کنگره گفت او رفتن به ادامه معادل قانون خلقت بدون خوب خود را نشان داد و خود رهبری ظرفیت در رکود بازیابی بیش از هر پس از جنگ جهانی دوم است.

با وجود تهمت اشتباهات دیده می شود به عنوان ویروس خود دولت در ماه فوریه کار با آزمایشگاه های ردیابی عفونت گرفتن یک واکسن برنامه آغاز شده و چک کردن فرودگاه برای حامل ویروس از خارج از کشور با توجه به Federalist. کاخ سفید همچنان با کنگره در $2.5 میلیارد ویروس بیل و خو مقررات اجازه می دهد تا تهاجمی تر تحقیقات در داروها.

Coronavirus بحران است و این مسئله در حال حاضر این است که چگونه سریع متحده باید بازگشایی اگر چه بسیاری از کارشناسان انجام موافقم وجود دارد باید مراقب محدودیت برای دفع یک موج جدید. به حرکت بیش از حد به آرامی, اما, می تواند ما را ضعیف و ناتوان امریکا برای سال با مرگ و میر بیشتر از انواع دیگر باعث می شود.


جی Ambrose است همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im