رژیم صهیونیستی. Wolf سفارشات بیش از حد, Centre شهرستان واشنگتن به ساکنان خانه بمانند

حدود یک دقیقه پیش

HARRISBURG — رژیم صهیونیستی. تام گرگ تمدید سفارش خود را برای ساکنان به ماندن در خانه در بسیاری از شرایط به تقریبا یک سوم از پنسیلوانیا شهرستانهای میان افزایش coronavirus موارد و ده ها بیشتر مرگ و میر آورده است که این تعداد به 34 برای شیوع.

فرماندار در روز شنبه تمدید منظور مهبل مرکز و واشنگتن شهرستانهای استان در مجموع 22 پنسیلوانیا 67 شهرستان گنجانده شده است. سفارش در حال حاضر تحت پوشش سه چهارم از دولت 12.8 میلیون نفر.

“ما در حال دیدن این ویروس شروع به عقب سر زشت خود را در هر گوشه از ما مشترک المنافع” گرگ گفت: روز شنبه.

سفارش محدود جنبش به برخی از سلامت یا ایمنی مربوط به سفر و یا سفر به یک کار در یک کارفرما تعیین شده توسط گرگ دولت به عنوان “حفظ زندگی.” اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش ویروس و به دولت بيمارستانهای زمان برای افزایش نیروی انسانی و تجهیزات و فضای تخت.

دولت هیت مقامات اعلام کرد بیش از 500 مورد جدید آوردن ایالت مجموع به بیش از 2,700 در 56 شهرستان و یک دوجین جدید و میر آوردن ایالت مجموع به 34 مرگ و میر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

به طور موقت لغو مقررات

دفتر فرماندار اعلام کرده است اقدامات با هدف اجازه می دهد بازنشسته و پرسنل پزشکی داخل و خارج از کشور پزشکان برای کمک به مراقبت از بیماران در میان شیوع کروناویروس و به طور موقت لغو مقررات اجازه می دهد بیشتر مردم به ارائه مراقبت.

“ما در حال حاضر اجازه می دهد هر گونه مجوز بهداشت حرفه ای به ارائه خدمات از طریق پزشکی از راه دور,” گرگ گفت. “این به ما کمک خواهد کرد ارائه استانداردهای موجود از مراقبت برای بسیاری از بیماران بدون داشتن آنها را ترک ایمنی از خانه های خود.”

دولت نیز اجازه می دهد برخی از مجوزها برای تکمیل آموزش و پرورش در ادامه به صورت آنلاین و یا از طریق فاصله تکیه, او گفت:.

این اقدامات عبارتند از: تهيه مجدد مجوز برای بازنشسته پزشکان و پرستاران و دیگران بالابر نیاز است که ثبت نام پرستاران عمل در یک تخصص و گسترش مجوز مهلت موقت پرستاری مجوزها و فارغ التحصیل مجوز.

“این خواهد شد پزشکان و پرستاران که دهه تجربه به دیدن بیماران,” او گفت:. از جمله پرسنل لازم نیست برای دیدن coronavirus بیماران برای کمک به, پس از دیدن مردم با نگرانی های روزمره را آزاد خواهد بود تا دیگران برای کمک به با این بیماری همه گیر است.

EASTON بیمارستان بودجه

صاحب یک شرقی پنسیلوانیا بیمارستان اعلام کرده است یک معامله با دولت برای حفظ امکانات باز و عامل برای حداقل بعد از چهار هفته در میان شیوع کروناویروس.

مباشر مراقبت های بهداشتی صاحب Easton بیمارستان صدد 40 میلیون دلار از دولت با استناد به “وخیم” مشکلات مالی است. مباشر گفت: آن را تا به حال گفته مقامات بهداشتی دولت در ماه ژانویه که به بیمارستان خواهد بود یا به فروش می رسد به سنت لوک و دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان توسط مارس 21 یا نزدیک است.

این شرکت گفت: شب جمعه که دفتر والی بود “توافق برای ارائه بودجه اضطراری برای یستن بیمارستان برای حداقل بعد از چهار هفته است.” مقدار ارائه شده نیست مشخص شده است.

“در پایان این دوره ما با هم کار کنند با فرماندار برای تأمین بودجه به خاطر این بیمارستان در یک ماه به ماه بر اساس زمانی که بحران همچنان ادامه دارد و یا سنت لوک کامل پیشنهاد معامله” گفت: Darren Grubb سخنگوی دالاس تگزاس مبتنی بر شرکت گفت: شب جمعه.

این شرکت که در بازگشت هر بودجه دولت است که بیش از این بیمارستان هزینه های عملیاتی در پایان چهار هفته, او گفت:.

رژیم صهیونیستی. تام ولف را تایید نمی کند معامله شنبه یا هر مقدار اما گفت دولت مشغول به کار بود با بیمارستان “را به مطمئن شوید که آنها آنچه را که آنها نیاز به باز بماند.”

گرگ گفت: بخش عمده ای از هر گونه بودجه را از دولت فدرال اما معلوم نیست چگونه پول فدرال در نظر گرفته شده برای کمک به ملت را در بیمارستان سپری خواهد کرد.

“در این میان وجود دارد مکان هایی مانند Easton بیمارستان … در معرض خطر مالی,” او گفت:. “در حال حاضر دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به مطمئن شوید که ما در حال افزایش مراقبت های بهداشتی ما ظرفیت و نه کاهش آن.”

مباشر گفت: لغو اعمال جراحی الکتیو و مرتبط با درآمد تحت فشار قرار دادند Easton بیمارستان مالی به آستانه.

اضطراری و توزیع مواد غذایی

مقامات دولتی می گویند وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید کرده است چشم پوشی نیاز به دنبال فاجعه توزیع مواد غذایی در پنسیلوانیا برای کسانی که تحت تاثیر تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس.

دفتر والی می گوید: دولت در بخش کشاورزی در اواخر جمعه مورد تایید برای استفاده در ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی به عنوان بخشی از یک فاجعه توزیع برنامه اجرا از طریق دولت شبکه ای از بانک های مواد غذایی, مواد غذایی pantries و پاپ آپ سایت های توزیع.

فرماندار به دنبال موقت چشم پوشی بر نیاز به تایید خانوار واجد شرایط بودن و چشم پوشی از دیگر الزامات مورد نیاز توسط وزارت فدرال.

مقامات می گویند که معنی بیشتر کارآمد توزیع انواع مواد غذایی از جمله گوشت و سبزیجات و میوه های کنسرو شده کالا و غلات و حبوبات و برنج و ماکارونی و تخم مرغ و بیشتر برای کسانی که بیشتر تحت تاثیر بسته شدن غیر-زندگی-تداوم کسب و کار در کشورهای مشترک المنافع.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | پنسیلوانیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im