فرمانداران بی توجهی کاخ سفید دستورالعمل بازگشایی

بسیاری از فرمانداران سراسر ایالات متحده در حال بی توجهی و یا خلاقانه تفسیر کاخ سفید دستورالعمل های خود را در کاهش متحده مستندات و اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت.

AP مشخص شد که 17 متحده به نظر نمی رسد برای دیدار با یکی از کلیدی معیار تعیین شده توسط کاخ سفید برای شل کردن — 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا عفونت نرخ. و در عین حال بسیاری از کسانی که شروع به بازگشایی و یا در حال انجام این کار از جمله آلاباما, کنتاکی, مین, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, اوهایو, اوکلاهما, تنسی و یوتا است.

به دلیل گسترده ای در راه است که در آن nonbinding دستورالعمل نوشته شده است کشورهای دیگر از جمله گرجستان باید از لحاظ فنی موفق به دیدار با ضوابط و بازگشایی با وجود شاهد کاهش مداوم در موارد و مرگ و میر.

خواسته در کاخ سفید در روز پنج شنبه در مورد متحده که در حال بازگشایی بدون ملاقات با برخی از دولت فدرال معیار رئیس جمهور تهمت و گفت: “فرمانداران باید قدرت زیادی به آن داده شده توسط ما. ما می خواهیم آنها را به انجام این کار است. ما با تکیه بر آنها. ما به آنها اعتماد. و امیدوارم آنها حق تصمیم گیری است.”

فشار برای بازگشایی در سراسر کشور می آید در میان فشار از کسب و کار است که در حال سقوط روز به روز و کارگران که پرتاب شده است از کار. بیش از 33 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از گذشته هفت هفته و یک بسیار پیش بینی گزارش روز جمعه می رود که ایالات متحده بیکاری به عنوان بالا که 16 درصد سطح دیده نمی شود پس از این افسردگی است.

بحران های اقتصادی را تحت تاثیر و حتی نام تجاری کسب و کار با Neiman Marcus تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی ایالات متحده برای اولین بار فروشگاه زنجیره ای به سرنگون توسط outbreak.

بازگشایی بحث در ایالات متحده پژواک که در جریان است در اروپا که در آن منطقه ای و شکاف های سیاسی در حال ظهور بیش از چگونه سریع برای بلند کردن درب در مستندات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im