جلالی امداد وام به رستوران های زنجیره ای رسم شکایت

توسط آسوشیتد پرس

برخی از رستوران بزرگ زنجیره ای به دست آمده اند وام های زیر یک کسب و کار کوچک برنامه امداد پیشرو گروه های کسب و کار به گریه ناپاک حتی اگر این وام ها در داخل دستورالعمل برنامه های اعطای وام.

لرزش کلبه رستوران استیک روت کریس و Potbelly همه هفته گذشته اعلام کرد که می خواهم به دست آمده حداکثر 10 میلیون دلار وام زیر چک حفاظت از برنامه. 350 $میلیارد برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کار شناور ماندن در طول coronavirus بحران از پول جمعه ترک برخی از کسب و کارهای کوچک بسته.

Shake Shack, نیویورک, برگر, زنجیره ای روز دوشنبه گفت که آن را به بازگشت وام خود را به رستوران های کوچکتر یک شانس برای دریافت پول دولت است. Shake Shack استخدام حدود 8,000 کارگران در سراسر 189 رسانه ها. این شرکت گفت که آن را امن جایگزین بودجه.

برنامه دولت است که نظارت توسط وزارت خزانه داری و اداره کسب و کار کوچک مدیریت محدودیت های وام گیرندگان به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند و درآمد کمتر از $2.5 میلیارد دلار است. اما آن را می سازد یک استثنا برای رستوران ها و سایر خدمات مواد غذایی کسب و کار است که کار کمتر از 500 نفر در هر محل به این معنی است که رستوران های زنجیره ای هستند که واجد شرایط برای وام به عنوان یک محله رستوران یا نوار.

کارن Kerrigan رئیس جمهور از حمایت گروه های کوچک کسب و کار و کارآفرینی شورای اسلامی گفت: برنامه های ناقص و منسوخ قوانین.

“برخی از این قوانین و مقررات به طور نامتناسبی نکنه شانس کوچکترین کسب و کار دسترسی به این سرمایه و یا گرفتن نیست کافی و متناسب امداد برای کمک به نجات کسب و کار خود را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره انتظار رسیدن به توافق روز دوشنبه در یک بسته کمک های است که می تواند شامل به 300 میلیارد دلار برای افزایش وام برنامه.

کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و. امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت عمل می کنند. هدف از این قانون ممکن است به تشویق رستوران ها از تمام اندازه ها به بازگشایی و بازگشت خود را گذاشته و کارگران شرکت های بزرگتر هستند به احتمال زیاد به دنبال در مکان خود را با یک چشم به بسته شدن عملکرد ضعیفی هستند. هنگامی که رستوران را بازگشایی آن نیز بازگرداندن درآمد برای کسب و کارهای کوچک است که عرضه مواد غذایی مشروب و خدمات به رستوران در منطقه خود است.

بسیاری از رستوران ها در حال تقلا برای تقویت منابع مالی خود را به عنوان کسب و کار خود قطره به شدت به عنوان مشتریان اطاعت stay-at-home سفارشات. ایالات متحده رستوران فروش شد پایین 41% هفته پایان مارس 7, با توجه به NPD گروه اطلاعات و مشاوره شرکت. این dropoff شده است و بیشترین برای دراز کردن رستوران ها که بسته اند خود را به اتاق ناهار خوری.

زنجیر دیگر نیز دیده PPP بودجه. Potbelly ساندویچ کار می کند که که دارای 474 رستوران و 7000 کارکنان گفت: در هفته گذشته آن را دریافت $10 میلیون وام. رستوران استیک روت کریس که 150 رستوران و بیش از 5700 کارکنان دریافت دو وام 10 میلیون دلار در هر.

روت کریس به تازگی اعلام کرد که کشید پایین $120 میلیون دلار در دسترس در زیر موجود خط اعتباری خود را به حالت تعلیق سود سهام و تا به حال بالای سطح مدیران موافق به کاهش حقوق خود را. Darden رستوران ها — که صاحب باغ زیتون زنجیره ای در زمان $270 میلیون وام در اوایل این ماه. مک دونالد در زمان از 1 میلیارد دلار وام و برش مدیران ” پرداخت.

“ما مصرانه از کنگره به اطمینان حاصل شود که تمام رستوران ها بدون توجه به اندازه آنها برابر توانایی به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و استخدام خود را با تیم” Garutti و مایر گفت. “صندوق آن را به اندازه کافی. آن را غیر قابل توجیه به ترک رستوران زیرا هیچ کس به آنها گفت که در خط زمان بودجه خشک شده بود. که ناعادلانه چاله رستوران مقابل رستوران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im