آلبوم بزرگ کاهش شما باید گوش دادن به

سنگ! رپ! رشته کوارتت!

با بیش از حد بسیاری از سال 2020 سوابق به نظر من ارائه یک نمونه از برخی از بهترین چیزهای جوان سال. سقوط در عشق خرید برخی از موسیقی را ببینید نشان می دهد.

“وداع با Lo Fi” خاکستری بوچارد و Dedications سالم گرگ honcho خاکستری بوچارد می شود arty و سرد در shinee “عشق در دنیای جدید است.” مجموعه جایی بین بویی برلین اتومبیل’ ضربان قلب شهرستان و آینده حکومت توسط ربات دی جی, رکورد مشت با گیتار و کلیک با قرن 21 می تپد. یکی از بزرگترین لحظات در می آید کوچک “وداع Lo Fi.” فقط در دو دقیقه و نیم بوچارد, لباس, کثیف, سنگ indie در, شیک, متناسب با کت و شلوار سیاه.

8 مارس سال 2020 – Aoife o’donovan. عکس از غنی Gilligan حسن هنرمند مدیریت

“شب ماهیگیری” Aoife o’donovan — آنچه به منزله یک گروه فوق العاده? آیا یک نابغه خواننده آس کوارتت و کلمات از یک ستاره شاعر شده ؟ گوش دادن به EP جدید “گاو قورباغه Croon” و تصمیم می گیرید. گرفتن یک استراحت از او حلال supergroup (من او) بوستون آمریکا ملکه Aoife o’donovan ایجاد یک آهنگ چرخه جفت اواخر اورگان شاعر برجسته پیتر سیرز’ کار با مجموعه ابزار دقیق. اولین تک آهنگ “شب ماهیگیری” ویژگی های o’donovan بالا و توانا صدای شنا از طریق پیچیده, رشته ها. دنبال موسیقی به شب پنج شنبه در کمبریج در ساندرز تئاتر نشان می دهد.

“آخرین Strongmen,” Eldridge رودریگز — یک غم عجیب و غریب جواهر کوچک در یک آلبوم پر از غم انگیز, عجیب و غریب سنگهای کوچک (جدید Eldridge رودریگز LP “کوچکترین خیانت”) این آهنگ در بسته بسیاری از خلق و خو و تن به چهار دقیقه. همه در یک بار آن را به یاد می آورد اوایل 2000s بویی تصنیف اواخر 2000s rocker از ملی, ایرلندی نوشیدن آهنگ پدربزرگ و مادربزرگ خود را hummed و یک تشییع جنازه مه از Madchester صحنه. بین رفت و برگشت از سنگ و دل تنگی گروه خواننده گروه و ترانه سرا کامرون Keiber است یا نوشته grand فروپاشی آهنگ یا سیاسی قدرتمند آهنگ (یا هر دو). سقوط تحت ER طلسم “کوچکترین خیانت” حزب آزادی در بزرگ اسکات در Allston در روز شنبه.

8 مارس سال 2020 – رپر M-نقطه. حسن نیت ارائه میدهد عکس هنرمند مدیریت

“کفاره” M-نقطه وجود دارد سریع تر خواننده های رپ از M-نقطه. وجود دارد بیشتر شاعرانه MCs از M-نقطه. اما هر کسی این سریع و این هوشمندانه است ؟ در اولین واحد از بوستون هنرمند آینده آلبوم “نفس و دشمن Part 2: یک هرزه بهشت” او برای تلفن های موبایل مانند یک شاعر اسلم به سرعت به عنوان او طول می کشد پایین mongers نفرت, جنگ سود و جامعه بیشتر با وسواس khezri از یک طاعون از خشونت است. اوه, و شما می دانید که ضرب و شتم تنگ است با افسانه ای پیت سنگ تولید. گرفتن M-Dot تور اروپا در حال حاضر (استونی مردم!) یا دیدن او در کمبریج در خاورمیانه در 27 مارس ،

“دو”عکس های اردک و پوشش — پانک راک! اوه مطمئن تر وجود دارد به مسیر سرب از مردم محلی’ جدید سه آهنگ 7 اینچ. ریف شکلک در Thin Lizzy. خنده و سر و صدا در آواز آمد تا فقط خجالتی از هارد. رویایی بی کلام بخش است که سقوط به گیتار ؟ درمان “فروپاشی” به همراه اسلش? وجود بیش از پانک راک در اینجا. اما پانک آنچه مهم است در اینجا. افزایش یک مشت و اردک و پوشش! دیدن گروه 4 آوریل در سالی اوبراین در سامرویل و به یاد داشته باشید را به گوش و اضافی در کبد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>