بزرگ جدید پاپ برای شما در (خانه) رقص

من می خواهم به رقص است. آیا شما می خواهید به رقص ؟ من می دانم من می دانم که ما نمی توانیم بیش از حد دور از تاریکی (یا خیلی نزدیک به یکدیگر). اما یک تقاضا از پاپ های جدید تماس با ما به get on the dance floor (که من تصدیق می کنم که آشپزخانه کف در حال حاضر).

بیش از گذشته ماه یا بیشتر, پاپ, خواننده های بزرگ زن و سرد تازه واردان تحویل داده اند بزرگ شیار. در اینجا چند به شما ریسندگی چیزی جدید.

“Who’s Gonna Save شما در حال حاضر؟,” Rina Sawayama — در اینجا لاغر در Sawayama: نویسندگان عشق به مقایسه او به سرنوشت فرزند و Evanescence اما نیاز به نام بررسی جانت جکسون و ماریا کری, Avril Lavigne, Ariana Grande و گوئن استفانی به رویکرد زیبایی شناسی از بعد جهانی ستاره پاپ. اگر شما حفاری پاپ, شما به احتمال زیاد شنیده سر و صدا “XS.” حفاری عمیق تر به اولین LP “Sawayama” و کشف سنگین ترین سخت ترین پاپ الماس پس از جکسون “گربه سیاه و سفید.” “Who’s Gonna Save شما در حال حاضر ؟” خواهد بود که فریاد-همراه سرود از اواخر سال 2020 است.

“معلق,” دعا Lipa — شیرین جم است که در آن Lipa برانگیخته روح خود را فقط با آواز “شما می خواهید من می خواهم شما, عزیزم/من شکر boo, من معلق.” یکی از بسیاری از پاپ سراسیمه در درستی با عنوان “آینده نوستالژی” “معلق” طول می کشد Carly Rae Jepsen قالب (quadrangulate اوایل مدونا به نوبه خود از قرن کایلی اوج دبی گیبسون و همه چیز رابین) و سازگار با آن به مدرن سرد Britannia باشگاه قطع شده است.

“Como un اژدها” ریتا ایندیانا — ریتا آلبوم 10 سال “Mandinga بار” قرار است در ماه ژوئن. در حال حاضر رهبری واحد “مانند اژدها” تف, اسپانیایی-زبان hip-hop آتش. مخلوط کردن آمریکای لاتین دام و متال آهنگ بعید است که بعد از “Despacito.” البته هیچ کس فکر “Despacito” همیشه می تواند تبدیل به “Despacito.”

“Resisto Y Ya” لیدو پیمینتا — طولانی متقاطع در خاک کلمبیا-کانادا خواننده لیدو پیمینتا آلبوم جدید “خانم کلمبیا” پل سنتی آمریکای جنوبی برای تلفن های موبایل با synth pop. “Resisto Y Ya” stomps و struts جایی بین بوگوتا, خیابان کارناوال و مونترال دیسکو.

“یک ویرگول” Serpentwithfeet — اوه کاهش یافته است یکی از تاریک در اینجا. Josiah عاقلانه را شروع جدید خود را سه آهنگ EP “خیال” با یک تصنیف که گره در شبانه neo-soul و تجربی الکترو. آرامش نیست اما به لطف عاقلانه را همه کاره صوتی والا.

“روز قبل” Zsela — ببخشید این می آید از دیگر غم انگیز EP این بار Zsela را اولین “درد از پیروزی است.” مانند Serpentwithfeet, Zsela ازدواج جنگ است. “روز قبل” میگذرد و در امتداد اما انفجار با انرژی است. طراحی شده توسط چند بیت و جوی انجمن, آن می تواند به راحتی اقتباس برای gospel choir. درونگرا و تنها آن را احساس گرم و چیزی بسیار زیبا شما می خواهید به تصویب آن را به یک دوست با یک لبخند.

“آنچه که شما مانند” فوق العاده Handclap Band — اجازه دهید آن را با چیزی شادی بخش و دلگرم کننده است. نمی overthink آن است. رها خویشتنداری خود را. بوگی به این تکه از فضا-سن کمی روانگردان indie در دیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net