گرتا معتقد است او coronavirus

سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg می گوید: در رسانه های اجتماعی است که او معتقد است که او از بهبود خفیف علائم COVID-19 تجربه در طول یک دوره قرنطینه پس از یک سفر اروپایی.

Swedish environmentalist Greta Thunberg arrives for a meeting at the Europa building in Brussels on March 5. Picture: AFP
media_cameraسوئدی زیست گرتا Thunberg می رسد برای یک جلسه در ساختمان اروپا در بروکسل در روز 5 مارس. عکس: AFP

نوجوان گفت: او به نظر می رسد آلوده شده اند همراه با پدر بازیگر Svante Thunberg.

هر دو شروع به داشتن علائم و بنابراین بوده است در انزوا برای آخر هفته, او گفت:.

آنها در سفر بودند در اروپا قبل از مستندات تحمیل شده بود.

گرتا گفت: در یک ویدئو جدید دانشمند که علائم او را خفیف.

“در دو هفته گذشته من جدا شده و پس از آن من ویروس. من به خانه آمد از مرکزی اروپا و پس از آن من خودم جدا از ابتدا چون من فکر می کردم ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان من در قطار و بنابراین من نمی خواهم برای قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر است. اما پس از آن احساس کردم که برخی از علائم پس از چند روز. اما نکته مهم این است که من اساسا احساس می کنم که من illl,: او گفت:. “در همان زمان پدر من احساس بسیار شدید تر و علائم.”

گرتا می گوید علائم خفیف هستند “آنچه باعث می شود آن را بسیار خطرناک تر” با توجه به خطر از در عبور از این ویروس بدون دانستن آن.

Greta Thunberg named Time's Person of the Year 2019. Picture: Time magazine
media_cameraگرتا Thunberg نام زمان فرد از سال 2019. تصویر: مجله تایم
Greta Thunberg speaks during the UN Climate Action Summit. Picture: AFP
media_cameraگرتا Thunberg در حال سخنرانی در سازمان ملل متحد اقدام آب و هوا نشست. عکس: AFP

“اگر من نمی توانست برای من پدر شدن آن را در همان زمان و خیلی شدید تر از من حتی ممکن است متوجه این است که من بیمار بود,” او گفت:. “این چیزی است که من می خواهم برای برقراری ارتباط است که بسیاری از مردم احساس نمی کند و علائم در همه و یا بسیار خفیف علائم, اما آن را هنوز هم می تواند مسری است. بنابراین شما باید واقعا عمل اجتماعی فاصله گرفتن اینکه آیا شما احساس بیمار یا نه.”

Swedish climate activist Greta Thunberg looks on as she takes part in a "Youth Strike 4 Climate" protest march on March 6. Picture: AFP
media_cameraسوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg به نظر می رسد او به عنوان طول می کشد در یک “جوانان اعتصاب 4 آب و هوا” اعتراض مارس در 6 مارس. عکس: AFP

سوئد تنها آزمون مبتلا به کروناویروس در صورتی که نیاز به مراقبت در بیمارستان. دیگران می خواست برای منزوی کردن خود و بقیه.

“البته من 100 درصد مطمئن هستم که من آن را کردم. اما آن را بسیار عجیب و غریب اگر آن شده اند که چیز دیگری به دلیل آن را فقط متناسب با بسیار … به خصوص با پدر من واکنش آن را دقیقا اتصالات با علائم” او گفت:.

در اصل منتشر گرتا معتقد است او به کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im