گریم ویروس پیش بینی: می تواند ‘از ICU بیمارستان تخت در سه هفته’

استرالیا می توانید شروع به در حال اجرا از بخش مراقبت های ويژه (ICU) تخت در کمتر از سه هفته اگر coronavirus موارد افزایش نگه دارید به عنوان آنها در حال حاضر آن هشدار داده شده است.

ABC, مجری,,,, Dr Norman قو هشدار داد تخت بیمارستان می تواند اجرا در NSW, آوریل 10.

“اگر این چوب هاکی (ناگهانی افزایش موارد) تغییر نمی کند که چقدر این است که ما خواهید بود از تخت ICU در ولز جنوبی جدید ویکتوریا در پشت خواهد بود که توسط مارس 10,” او گفت: Q&A امشب.

“و در آن صورت ويژه پزشکان مواجه خواهد شد با برخی از تصمیمات بسیار دشوار. و در خارج از کشور 30 درصد به 40 درصد از تعداد تخت ها پر از افراد جوان است.”

هشدار او پس از یک پرسشنامه پرسید: اگر استرالیا در معرض خطر در حال اجرا از هواکش.

است که سرنوشت ایتالیا در حال حاضر رو و پزشکان مجبور به تصمیم گیری است که بیماران باید تخت به عنوان صدها نفر از مردم مرگ در هر روز است.

معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی گفت “لیزر مانند تمرکز” در استرالیا در حال حاضر در بخش مراقبت ظرفیت.

او گفت: دولت و قلمرو رهبران به او گفته اند دو برابر ICU ظرفیت نسبتا چیز ساده و سه برابر ظرفیت نیز ممکن است.

او همچنین هشدار داد در برابر مقایسه استرالیا به ایتالیا.

“نگاه ما نه ایتالیا. من دیده ام برخی از مردم می گویند زمانی که آنها نگاهی به منحنی از آنچه نورمن با اشاره به اپیدمیولوژیک منحنی که ما دو هفته پشت ایتالیا,” او گفت:. “ما دو هفته پشت ایتالیا. ما شده ایم تست و پیدا کردن بسیاری از موارد خفیف.

ایتالیا عمدتا آزمایش بالای هرم بسیار موارد جدی است که به بیمارستان.”

او گفت: ایتالیا برای اولین بار هزار و تایید موارد بسیار جدی بودند به طوری که آنها تنها کشف این ویروس را با زمان آن در حال حاضر از طریق جمعیت.

“ما اول 1000 عمدتا جامعه موارد است. عمدتا درگیر با سفر از خارج از کشور,” او گفت:.

“ما تنها 20 نفر از طریق کل این دوره شده اند که در بخش مراقبت های ویژه. ما تا به حال هفت مرگ و میر متاسفانه. همه در افراد مسن است. کاهش سن 77 است. متوسط سن 86.”

او سپس پرسید که توسط مجری Hamish مک دونالد اگر او در زمان مدل سازی نشان می دهد این ویروس در آلوده بین 20 و 60 درصد از جمعیت.

Mr کلی گفت: 60 درصد رقم خواهد بود “کنترل نشده بیماری همه گیر” و 20 درصد پیش بینی شد “بدون مداخلات اصلی که رفته اند به محل این هفته”.

او گفت: وجود دارد بیشتر به نظر دولت در پاسخ این هفته, نشان می دهد, آن می تواند به 18 ماه برای کنترل این بیماری همه گیر.

“ما همه به امید یک واکسن در آینده است. اگر ما یک واکسن است که کار می کند و موثر است, پس از آن ما در حال محافظت و فوق العاده است. ما واقعا می تواند در شکست این ویروس” او گفت:.

“اگر ما به مستند به عنوان بسیاری از مردم نشان می دهد ما باید انجام دهید در حال حاضر این است که دو یا 4 هفته پدیده, آن را تا زمانی که ما از این واکسن استفاده کنند. اگر ما که مردم کمتر آلوده می شود. هر زمان ما را به ما پا کردن ترمز … بیشتر مردم خواهد شد عفونت است. ما نمی توانیم به طور کامل از بین بردن این عفونت مگر اینکه ما یک واکسن.”

دولت پاسخ تا کنون به این بیماری همه گیر شد انتقاد توسط آقای سوان که گفت: استرالیا تا به حال فقط “تا حدی هدفمند تست کمپین” بود که به مردم اجازه لغزش تحت رادار – به خصوص کسانی که با هیچ نشانه ای ندارند.

“ما در حال از دست رفته asymptomatics. بنابراین ناکافی تست رژیم,” او گفت:.

“ما ناکافی قرنطینه رژیم که متکی بر اعتماد و بنابراین ما در واقع تحت کنترل و چوب هاکی نشان می دهد که. آن را دو برابر در هر دو یا سه روز.”

او گفت: این بدان معنی است که ما باید بسیار قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده — از جمله بسته شدن مدارس.

با این حال آقای کلی در پاسخ گفت: دولت فدرال را به نگه داشتن مدارس باز شد و یکی از سمت راست.

او گفت: داده ها از ووهان نشان داد که کودکان مریض شدم در “بسیار بسیار کم تعداد” و coronavirus است “بسیار متفاوت به آنفولانزا” در راه گسترش آن از طریق جمعیت از کودکان است.

او گفت: کودکان مبتلا به کروناویروس در کشورهای دیگر تمایل دارند که آن را از پدر و مادر خود را.

“بسته شدن مدارس یک چیز بزرگ. آنچه که ما در تلاش برای انجام کار درست در طول این نگاه متناسب با پاسخ, آنچه باید انجام شود در حال حاضر فکر که در دراز مدت بازی. آنچه پایدار در دراز مدت? این است که دو یا چهار هفته چیز” او گفت:.

“اگر مدارس نزدیک آنها بسته به مدت حداقل شش ماه آینده احتمالا برای کل سال تحصیلی … که یک زندگی در حال تغییر رویداد. ما نمی تواند این تصمیم را به آرامی و آنها ممکن است در برخی از نقطه.”

Mr کلی باز نشان می دهد با گفتن مخاطبان “این جدی است”.

“هیچ کس انتظار می رود تا سال 2020 به شروع آن را به عنوان است. ما تا به حال bushfires. ما تا به حال سیل. و در حال حاضر این ویروس. بنابراین در حالی که ما آماده شده است برای سال های بسیاری برای یک بیماری همه گیر شبیه به این است که غیر منتظره در این زمان,” او گفت:.

“جهان تغییر کرده است. استرالیا تغییر کرده است. و ما همه در این با هم — پیر و جوان — و همه ما نیاز به بازی بخشی از ما به گذشته این بحران است که ما در آن هستیم.

“من می خواهم مردم امشب واقعا شروع به گوش دادن به پیام. گوش دادن به کارشناسان. امن نگه دارید. آرام نگه دارید. و فاصله خود را حفظ کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de