فروشگاه های مواد غذایی نصب پلکسی گلاس در پرداخت برای محافظت از صندوقداران مشتریان از coronavirus

چندین فروشگاه زنجیره ای در سراسر ماساچوست در حال نصب پلکسی گلاس موانع در پرداخت شمارنده به منظور حفاظت از هر دو صندوق داران و مشتریان از گسترش coronavirus.

مقامات از Stop & Shop شاو و ستاره در بازار روز سه شنبه گفت که آنها در حال حاضر شروع مراحل نصب و تمام فروشگاه های خود را در انگلستان را پلکسی گلاس در مقابل خود را ثبت تا پایان هفته.

سخنگوی Albertsons شرکت که در عمل 150 شاو و ستاره فروشگاه بازار سراسر انگلستان گفت که بیش از نیمی از فروشگاه های خود را در حال حاضر باید از جنس پلکسی گلاس موانع.

“ما می دانیم که ما ارائه خدمات ضروری برای جوامع ما” Albertsons مدیر عامل Vivek Sankaran در بیانیه ای گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به ارائه امن و راحت خرید فضا برای مشتریان به ارزش. این یک گام اضافی برای محافظت از همکاران ما که در تماس مداوم با مردم و ارائه به مشتریان ما با اطمینان اضافی نیز هست.”

سخنگوی Stop & Shop گفت که آنها را نیز نصب پلاستیکی شفاف پاسداران در داروخانه خود شمارنده وارسی.

‘ما در حال پرسیدن که مشتریان لطفا ایستادن در پشت پلاستیکی شفاف پاسداران تا زمانی که همه مواد غذایی باید اسکن شده و پرداخت کامل” بیانیه ای از توقف و فروشگاه بخوانید. “از آنجا که ثبت نام منطقه اجازه نمی دهد که برای صندوقدار و مشتری برای حفظ فاصله 6 فوت از هم جدا هر CDC دستورالعمل های پلاستیکی سپاه پاسداران اضافه شده اند برای حفاظت است.”

از جنس پلکسی گلاس موانع آخرین احتیاط گرفته شده توسط Stop & Shop شاو و ستاره بازار برای مبارزه با گسترش COVID-19.

مانند سایر فروشگاه هر سه باید تعیین شده خاص, خرید ساعت برای سالمندان شدت خود را تمیز کردن تلاش ها و اجرا های اجتماعی جدید فاصله از پروتکل های مانند گسترش پرداخت خطوط و قرار دادن تعیین شده انتظار نقاط روی زمین است.

“ما را دیده اند مشتریان خود شروع به پیاده سازی اجتماعی فاصله خود را با ما دو دستی جدا’ یادآوری آنها به عنوان فروشگاه های ما فروشگاه های ما فکر می کنم ما طبقه نشانگر افزایش آگاهی” Sankaran در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که مشتریان ما کمک همراه با سایر اقدامات ایمنی ما اجرا شده در فروشگاه ما ما می تواند ایجاد محیط های امن تر و کمک به جوامع ما شامل گسترش این بیماری مسری.”

فروشگاه های مواد غذایی شده است به عنوان برچسب های ضروری کسب و کار ادامه خواهد داد و برای باز بماند در ماساچوست به عنوان فرماندار تگزاس چارلی بیکر دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به روز دوشنبه پس از تعدادی از coronavirus مرگ و میر در کشور دو برابر یک شبه.

“همه باید بدانند ما همیشه اجازه می دهد تمام فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر انواع کسب و کار است که ارائه کالاهای اساسی و خدمات به ساکنان ماساچوست به ادامه کار” بیکر گفت. “ما نمی خواهد جلوگیری از هر کسی از دسترسی به این ضروری کسب و کار.”

— در حال توسعه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im