گروهی از کارگران خط مقدم پزشکان مخالفت ماساچوست بازگشایی طرح

یک گروه از ماساچوست خط مقدم کارگران و قانونگذاران اعتراض رژیم صهیونیستی است. بیکر برنامه ای برای بازگشایی دولت به عنوان زودرس و غلط گفته است بر اساس تاریخ به جای داده و فاقد ورودی از آسیب پذیر جوامع است.

“ما نیاز به اجازه داده راهنمای تصمیم گیری ما به جای ماندن متمرکز در تاریخ بود که به دلخواه انتخاب” گفت: دولت تشکر. Tami Gouveia, D-اکتن در صبح روز دوشنبه در کنفرانس تماس فقط قبل از بیکر کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد خود را بازگشایی طرح است.

“همه کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ما نیاز به 14 روز کاهش در افراد آزمایش مثبت است و ما وجود ندارد و در عین حال. ما حتی نزدیک به وجود هنوز” گوویا گفت.

دکتر لارا Jirmanus یک پزشک که به میزبانی وبینار گفت: مردم از کم درآمد جوامع اقلیت و مراقبت های بهداشتی حرفه ای نمی شد به اندازه کافی نشان داده شده در بازگشایی تصمیم گیری.

“جامعه ما فقط به عنوان امن به عنوان آسیب پذیر ترین فرد” Jirmanus گفت. “اگر شما چشم پوشی از آسیب پذیر ترین جمعیت, شما می توانید کنترل شیوع اما پس از آن شما خواهد شد یکی دیگر.”

تشکر. مایک کانلی, D-کمبریج به نام بیکر برای تمدید زمان اقامت در خانه مشاوره از طریق ژوئن 1.

“این به ما فرصتی برای ایجاد اجماع و درک در مورد آنچه می آید بعدی مطمئن شوید که صدای کسانی که بیشتر تحت تاثیر COVID-19 باید یک صندلی در پشت میز در فرایند تصمیم گیری” گفت: Connolly.

روز دوشنبه بیکر اعلام کرد ساخت و ساز, ساخت و مکان عبادت می تواند بازگشایی شده است. در مه 25, موج دیگری از کسب و کار را دریافت چراغ سبز برای بازگشایی با محدودیت هایی از جمله سالن آزمایشگاه پارک ها و منظقه خرده فروشی.

دکتر رجینا LaRocque یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: در حالی که اوج این ویروس ممکن است کاهش می یابد “ما وارد شده بسیار صاف و سطح بالا در حال انجام عفونت و ما نیاز به درک که چرا این مورد است و زدودن این مشکلات اگر ما می رویم به دریافت این تحت کنترل است.”

او به نام برای بازگشایی تصمیم گیری برای هدایت عمومی داده های سلامت نگه داشتن در ذهن کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار.

“ما نمی توانیم یک اقتصاد پر جنب و جوش اگر ما بالا و مداوم سطح از مرگ” LaRocque گفت.

هر فاز بیکر طرح را برای حداقل سه هفته و اگر بهداشت عمومی داده ها روند منفی برخی از کسب و کار و یا کل دولت ممکن است نیاز به بازگشت به مراحل قبلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de