گیتاریست لایل آبجو تبدیل Facebook به فضای خلاق

لایل آبجو صرف مقدار زیادی از زمان در Facebook. و در عین حال آبجو نشده خود را پر خوراک با snarky memes, سیاسی, مطالب و یا بعید است-حیوانات-دوستان فیلم ها. به جای گیتاریست خود اختصاص داده است حاشیه دقیقه آپلود کوتاه, قطعه ای از آهنگ های او کار بر روی و یا پوشش می دهد.

خود را پست شاید منجر خط John Coltrane را “گام بزرگ” با بازی او در Telecaster و یا یک قطعه کلاسیک او را در نیمه راه رسید, می تواند یک قایق نجات در squall از Facebook فاجعه و هرج و مرج است.

“من سعی می کنم به استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار نوشتن و یک راه برای تمرین” Brewer گفت. “مانند هر چیزی بیشتر به شما آن را انجام دهید بهتر است شما دریافت کنید. فریم روشنایی مدت و مطالب موسیقی همه را تحت تاثیر قرار کیفیت تصویری. من بیشتر از خود آگاه ساخت جزئیات بهتر است اما این مهم به خوبی ایده ها و آهنگ های خوب.”

مانند بسیاری از نوازندگان آبجو دیده است مباحث لغو و جریان درآمد تبخیر شود. خوشبختانه تنوع خود را به عنوان یک بازیکن او را به همان اندازه راحت با باخ و جم راک از گروه جدید همسایه — مسابقات آنلاین خود را تطبیق پذیری است.

“(پس از ورود این بیماری همه گیر) من را دیده اند تعامل بیشتر با جریان نشان می دهد و درس گیتار,” او گفت:. “مردم فوق العاده سپاسگزار از موسیقی این روزها و ویدئوها شده است به خوبی دریافت. من در مورد تولید همان مقدار از مطالب اما صادقانه باشد من با داشتن یک زمان دشوار تمرکز بر روی موسیقی است.”

وزن خرد کن همه ما ساخته شده است که نوشتن و تمرین دشوار است. در تلاش برای باقی می ماند عمیقا در هماهنگی با ساز و کار آبجو پیدا کرده است درس های از طریق اسکایپ یک راه عالی برای ارتباط با طرفداران و دوستان و هر کسی که به دنبال به با سنگ تیز کردن لغو احکام صادره ی خود.

“با بسیاری از کشور تعطیل وجود دارد راه بیشتر زمان برای مردمی را به اسکایپ, درس,” او گفت:. “این آسان برای استفاده و گیتار به خوبی ترجمه به کامپیوتر صفحه نمایش هر دو بصری و aurally.”

آبجو نیز با استفاده از Patreon.com به تدریس است. بر روی پلت فرم او دارای یک پایگاه داده از 10 دقیقه فیلم آموزشی حدود 60 در مجموع. اعضای پرداخت 5 دلار در ماه برای دسترسی به کتابخانه های ویدئویی و او می افزاید: یک درس جدید در هر هفته.

حتی پس از همه ما می توانید با خیال راحت بروید ببینید موسیقی زنده آبجو را حفظ کند خود را آرام و اطمینان بخش حضور آنلاین با عملکرد clips (و نگه دارید تا خود را مجازی آموزش). اما او همچنین می خواهد به عقب بر گردیم به ذهن باد در باشگاه — امیدوارم از ساحل به ساحل با همسایه که او تشکیل شده در سال گذشته با دوست دوران کودکی ریچارد جیمز.

“ریک باور نکردنی, خواننده, پیانو و ترانه سرا و ما بازی شده است هر سه شنبه در جاده تندر در سامرویل” او گفت:. “چه آغاز شده به عنوان یک ترکیب را پوشش می دهد و در اصل تبدیل به یک اصل تجربی جم باند است که نقش و می نویسد: همه نوع از موسیقی است. ما باید یا تا به حال یک دسته از چیزهایی که در این کتاب برای سال 2020 است. هنوز مطمئن شوید که چه اتفاقی خواهد افتاد اما امیدوارم یک سقوط سفر به کالیفرنیا بروکلین کاسه در نیویورک و چند جشنواره است.”


اتصال با لایل آبجو در lylebrewermusic.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de