فروش تفنگ می تواند شروع تا به محض شنبه

ماساچوست تفنگ صاحبان فروشگاه می تواند بازگشایی به محض شنبه با تشکر فدرال جهت است که ناودان رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر تصمیم به بستن فروشگاه ها در طول COVID-19 shutdown خواستار حرکت یک “نامناسب بار” در متمم دوم.

ایالات متحده منطقه قاضی داگلاس Woodlock گفت بیکر شکست خورده به یک دلیل خوب برای بسته شدن فروشگاه ها.

“وجود دارد هیچ توجیهی در اینجا” گفت: Woodlock طی مجازی در مورد جلسه روز شنبه.

“این شاکیان حقوق اساسی است که شایسته احترام و دفاع و لازم است برای دادگاه به انجام است که به جای اجرایی که اجرایی کاهش می یابد.”

اسید-joseph jett حاکم گرفتار بیکر با تعجب در بعد از ظهر پنجشنبه روزانه COVID-19 جلسه. خواه فرماندار دستور داد غیر ضروری کسب و کار برای خاموش شدن در ماه مارس سازندگان: فروشگاه اسلحه و بعد بسته اسلحه فروشان و محدوده عکسبرداری.

“من آشنا نیست با این تصمیم. بدیهی است که ما می خواهم در مورد هر گونه تصمیم گیری خواهم که با دادستان کل چون آنها اساسا نمایندگی ما در آن موارد” بیکر گفت. “ما قطعا مطابق با هر نوع قضایی حاکم بر هر چیزی از جمله این.”

سخنگوی هیلی گفت: این پرونده در حال بررسی است. چندین فروشگاه اسلحه در سراسر کشور باید شکایت به باز بماند در میان همه گیر متحده پس از شروع کارگردانی بسته شدن کسب و کار به منظور کاهش عفونت.

سفارش به معنی مغازه اسلحه در خلیج وزارت امور خارجه می تواند دوباره باز از ظهر شنبه با تعیین وقت قبلی فقط و آنها محدود به چهار انتصاب در هر ساعت با توجه به حاکم.

این تصمیم پس از یک گروه از تفنگ صاحبان فروشگاه های خرده فروشان و مشتریان و فعالان طرح دعوی در دادگاه ادعا که جمهوری خواه فرماندار خاموش کردن نقض حقوق اساسی.

“من فکر می کنم در طول این جلسه روشن شد که دولت نمی تواند توضیح دهد که چرا وجود دارد یک تغییر در سیاست” گفت: Jason Guida که به نمایندگی از این گروه است.

“هنگامی که شما در حال جلوگیری از افراد از داشتن توانایی برای به دست آوردن سلاح های گرم خود را برای حفاظت شخصی شما متخلف در قانون اساسی خود حقوق و قاضی متوجه شد که” Guida گفت.

Woodlock ذکر یک major gun-حقوق حکم توسط دیوان عالی ایالات متحده در سال 2008 برگزاری است که قانون اساسی ایالات متحده دوم متمم قانون اساسی تضمین شده یک فرد حق داشتن اسلحه برای دفاع از خود در داخل خانه است.

این قاضی فدرال نیز ساخته شده توجه داشته باشید از شرایط غیر معمول و گفت: “این یک گوشه ای کوچک از یک مسئله بزرگ است که فرماندار است دست و پنجه نرم کردن با و بدون شک نشده است در تمرکز توجه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im