ورزشگاه, سالن های ورزشی به

ورزشگاه و داخل سالن ورزشی سالن بسته خواهد شد را به عموم از ظهر روز 23 مارس به جلوگیری از گسترش coronavirus نخست وزیر اعلام کرده است.

این ساعت ساخته شده دراماتیک بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: ورزشگاه خواهد تاریخ بارها و باشگاه ها به استثنای بطری مغازه ها و هتل ها در حال بسته شده است.

سینما, سرگرمی, سالن های قمار و کلوپ های شبانه نیز بسته می شود در حالی که رستوران ها و کافه ها خواهد بود محدود به غذای آماده و/یا تحویل خانه.

مذهبی و اجتماعات و اماکن عبادت و یا مجالس ترحیم نیز برگزار می شود در گروه های بسیار کوچک و که در آن 1 نفر به ازای هر 4 متر مربع قاعده صدق می کند.

بیشتر: دفعات بازدید: آخرین اخبار در coronavirus اینجا

بیشتر: همه چیز بسته در استرالیا از دوشنبه

Gyms and indoor sports venues will be closed from Monday. Picture: Gaye Gerard/ Sunday Telegraph
media_cameraورزشگاه و داخل سالن ورزشی سالن بسته خواهد شد از دوشنبه. تصویر: Gaye جرارد/ ساندی تلگراف

تناسب اندام برای اولین بار در استرالیا است که اجازه می دهد کاربران را مسدود و عضویت خود را در نور از شیوع

“ما درک می کنیم نیاز به اقدامات پیشگیرانه برای کاهش بیماری بیشتر در طول این زمان. ما به طور کامل حمایت از اعضا تصمیم به مسدود کردن عضویت خود را و بنابراین به روز رسانی ما زمان توقف پروتکل در خط با این” آن را در بیانیه ای گفت.

اعضای توصیه به تماس خود را از باشگاه محلی به انجام این کار.

ملی مستند می آید پس از اجتماعی فاصله قوانین معرفی شده در هفته گذشته نادیده گرفته شد توسط بخش های زیادی از مردم است.

“ما در حال حاضر نمی هر گونه اعتماد به نفس که مردم را به خودداری از جمع آوری در این راه در آن بارها و باشگاه ها و کلوپ های شبانه” آقای موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری در کانبرا است.

“ما هیچ اعتماد به نفس است که دنبال خواهد شد. بنابراین متاسفانه به دلیل دستورالعمل نمی توان دنبال کرد و سپس برای بهداشت عمومی دلایل ما در حال حاضر نیاز به اقدام دیگری که خاموش کسانی که تجمعات را.”

به عنوان یک نتیجه مرحله یکی از سخت محدودیت های جدید اجرا خواهد شد در دوشنبه 23 مارس در ظهر پوشش طیف گسترده ای از سالن که آنها را تعطیل.

و آنها می توانند اقامت بسته به مدت شش ماه.

در اصل منتشر ورزشگاه, سالن های ورزشی به

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de