همیلتون-Wenham, باقی می ماند, داغ, ousts واترتاون

WATERTOWN — همیلتون-Wenham, پسران تیم بسکتبال است که خم جهنم در اثبات این است که آن 1-5 شروع فصل بود صرف anomaly.

Markus Nordin و رایان موناهان ثبت دو-دو برابر به عنوان پنجم-کشت ژنرال (15-7) رفت و در جاده ها و لبه شماره 4 Watertown 45-41 در یک Div. 3 شمالی نیمه نهایی بعد از ظهر یکشنبه. همیلتون-Wenham را سنت مری در یک مقطعی نیمه نهایی چهارشنبه شب در برلینگتون.

“این تیم شده است شمارش را تمام فصل طولانی, اما آنها یک تن از قلب” گفت: همیلتون-Wenham, مربی مایک DiMarino. “ما می دانیم که به منظور پیروزی در این بازی ما باید به بازی به صورت کامل 32 دقیقه است. ما نمی تواند هر گونه مسافران در اینجا هر کس تا به حال به کمک همه یک کار را به انجام است.”

Nordin (20 امتیاز و 11 پرتاب ریباند) شدت بزرگ کردن کشش ضربه زدن هشت مستقیم رایگان می اندازد. نهایی خود را دو پس از متی اولیویرا زدم 3-اشاره گر برای کاهش کسری بودجه به 43-41 با 2.5 ثانیه به سمت چپ.

از جان گذشته برای جلوگیری از این ساعت هر وسیله واترتاون در زمان فاصله دانستن و کامل است آن را به حال هیچ یک باقی مانده است. Nordin انتخاب شد به شلیک ویژگی های رایگان می اندازد و او هر دو به حساب نهایی حاشیه پیروزی.

“من عاشق تیراندازی رایگان می اندازد, آن را به بخش مورد علاقه من از بازی” Nordin گفت. “در عمل قبل از ما ترک ما باید به ساقه یک پرتاب آزاد و اگر ما از دست ما برای اجرای”

همیلتون-Wenham led از شروع و استفاده از یک 14-0 اجرا به 26-11 در اواخر سه ماهه دوم. با وجود چرخش توپ بیش از 12 بار در نیمه اول (31 کلی) ژنرال نگهداری سالم منجر به Watertown ساخته شده فقط 5-از-33 از تلاش در این زمینه است. DiMarino می دانستم که تیم خود را که قرار بود به مسائل با اظهارات’ بی امان کامل-دادگاه فشار است.

“ما از دست ما کاپیتان و گارد نقطه (ایان Coffey) به جراحت درست قبل از مسابقات” DiMarino گفت. “واترتاون دفاعی فشار است از این دنیا آنها خیلی سریع و تهاجمی است. ما فقط موعظه است که بازیکنان بزرگ باید کوتاه خاطرات.”

Watertown (16-6) inched دوباره به بازی میدوی را از طریق سه ماهه سوم. برنان کوک زدم trey و یک سبد برای کمک به کاهش کسری بودجه به 32-25 تا پایان سه ماهه سوم. اظهارات کردم به عنوان نزدیک به عنوان یک نقطه در دو نوبت در 3-اشاره گرها توسط جوزف گریفین و Oliveira دوم ساخت آن 39-38 با 2:40 چپ.

با همیلتون-Wenham بر طناب موناهان (10 امتیاز 12 ریباند) تحویل یک حلقه برجسته دفاعی بازی کند. او افزایش یافت و بیش از لبه به بلوک آدم پترسون را لیآپ برای نگه داشتن بازی در 41-38.

“این یک بازی بزرگ,” DiMarino گفت. “ما نمی هر گونه superstars اما ما بچه ها که نبرد برای یکی دیگر. آنها باور نکردنی گروه از بچه ها و من خیلی خوش شانس به مربی آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im