فرمول یک لوئیس همیلتون قهرمان می بیند “نشانه ضعف” زمانی که رقبای او شروع به شک توانایی های خود را به مسئولیت رسیدگی به فشار.

راننده مرسدس با هدف هفتم F1 عنوان این فصل را برابر مایکل شوماخر رکورد, و هفت مسابقه برنده دور از برابری F1 بزرگ دیگر رکورد 91.

فصل گذشته همیلتون برنده سوم عنوان با 87 امتیاز بیش از هم تیمی Valtteri Bottas که منجر اولیه قبل از محو شدن. Red Bull راننده حداکثر Verstappen سوم به پایان رسید در دیگر قابل توجه در مبارزات انتخاباتی.

سازمان دیده بان بیش از 50 ورزش در زندگی از پا در اوردن! جریان به تلویزیون خود را, قرص, و یا کامپیوتر. فقط 25 $/ماه در هر زمان لغو. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

22 ساله هلندی برنده سه مسابقه و تا به حال برخی از نزدیک دوئل با همیلتون در موناکو و مجارستان. Verstappen در هفته گذشته گفت: او می تواند ضرب و شتم همیلتون با ماشین سمت راست.

همیلتون خواسته شده بود روز جمعه در سیلورستونه — جایی که مرسدس بنز بود تست جدید خود را W11 ماشین — آنچه که او ساخته شده از نظرات اخیر در مورد او.

“من آن را خنده دار دیدن که. من فقط همیشه شناخته شده است به انجام, من صحبت کردن در مسیر” همیلتون گفت: در تصویری از این تیم گاراژ.

“من تمایل به دیدن آن (نوع صحبت کردن) به عنوان نشانه ای از ضعف است.”

British driver Lewis Hamilton is seeking his seventh F1 title in 2020
media_cameraانگلیسی, راننده لوئیس همیلتون است که به دنبال هفتمین F1 عنوان در سال 2020

دو بار قهرمان F1 فرناندو آلونسو قبلا گفته رقبا نمی شد بهره برداری از همیلتون ضعف اما نگفت چه کسانی بودند.

مرسدس بنز تا به حال سریعترین و مطمئن ترین خودرو پس از برنده اول از شش راست رانندگان و سازنده’ عنوان در سال 2014.

فراری بود و سریعتر در زمان در سال گذشته — اما در خط مستقیم با سرعت تنها شد و هوندا موتور-powered Red Bull ساخت بزرگترین جهش رو به جلو است.

Verstappen است به طور فزاینده اعتماد به نفس در مورد آنچه که او می تواند انجام در یک ماشین خوب به اندازه کافی به فشار همیلتون بیش از یک فصل نه یک مسابقه تصادفی.

“لوئیس بسیار خوب است. او قطعا یکی از بهترین خارج وجود دارد, اما او خدا نیست” Verstappen گفت: در هفته گذشته.

“هنگامی که شما می توانید با قرار دادن فشار بر, البته, آن را بسیار سخت تر برای مرد در سرب … اگر شما هرگز واقعا فشار شما می توانید رانندگی در 97-98% و شما هرگز اشتباه و یا شاید یک آخر هفته از 21-22.”

او در پاسخ با یک “بله” وقتی پرسید که آیا او می تواند ضرب و شتم همیلتون اما افزود که قادر به انجام این کار “بسیار ماشین-وابسته است.”

Max Verstappen and Lewis Hamilton
media_cameraحداکثر Verstappen و لوئیس همیلتون

همیلتون مواجه نیست پایدار فصل طولانی فشار پس از یک تنش پر 2016 هنگامی که پس از آن-مرسدس بنز هم تیمی Nico Rosberg مسجل عنوان در آخرین مسابقه و سپس به طور ناگهانی بازنشسته از F1.

35 سال همیلتون پا کرده است تا خود را خارج از فصل آموزش در حتی بهتر شکل گفتن طرفداران آنلاین این هفته که او احساس می کند “از نظر جسمی و ذهنی در سطح دیگری”.

برای اولین بار از دو F1 پیش فصل تست جلسات هفته آینده شروع می شود.

“سال گذشته من وارد به آزمایش با مقدار زیادی از وزن آب و اطراف 78kg,” همیلتون در حساب توییتر خود نوشت.

“در این سال من در یک وزن بهتر از 73kg. هنوز هم بیشتر برای سوزاندن چربی و عضله بیشتر به اضافه کردن اما در راه است.”

شروع فصل با استرالیا GP در ملبورن در روز 15 مارس.

AP

در اصل منتشر همیلتون داغدار نقد Verstappen

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im