همپتون دبیرستان چاپ استودیو ترویج کار تیمی خیریه

دوشنبه, مارس 23 سال 2020 | 12:01 AM


دانش آموزان در همپتون مدرسه با استفاده از در خانه چاپ استودیو برای همکاری ایجاد و جمع آوری پول برای یک علت خوب است.

وسط مدرسه باز یک هنر چاپ استودیو دو سال پیش برای دانش آموزان به استفاده از برای کلاس و یا برای غنی سازی با توجه به HMS اصلی دکتر Marlynn لوکس که برنامه ارائه شده در مارس جلسه هیئت مدیره مدرسه.

او گفت: چاپ استودیو یک فضای هیجان انگیز است که به ترویج تفکر انتقادی همکاری و کار گروهی است. HMS هنر, معلم, لیزا جنگل گفت: این کلاس هشتم با این نسخهها کار در استودیو به عنوان بخشی از چرخش کلاس. ششم و هفتم نمرات استفاده از آن در طول آموزش خود را در زمان. این هم باز به نمرات تمام طول صبح غنی سازی زمان.

“این یک فضای که در آن آنها می توانند ایجاد و لذت بردن از فعالیت های عملی” گفت: لوکس. “ما واقعا در زمان برنامه هنر ما به یک سطح جدید.”

HMS دانش آموزان می توانند خود را به فروش تولیدات خود را از طریق غیر انتفاعی کسب و کار آنلاین به نام Hampton, ایجاد, در

www.hamptoncreates.com.

همه از سود خود را به سمت یک علت انتخاب خود را. این ترم آنها را انتخاب Angels’ محل Inc. در پیتسبورگ, یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه می دهد برنامه ها و حمایت پدر و مادر تنها.

در سال گذشته با آنها نیز مطرح شده پول برای رزمندگان زخمی’ پروژه. و سال گذشته آنها اهدا سمت Butler County Humane Society و نور زندگی ماموریت در Northside گفت: جنگل.

تا کنون آنها مطرح شده بیش از $500 به سوی خود سازمان های غیر انتفاعی در سال جاری گفت: جنگل.

چاپ, استودیو, منحصر به فرد در درون خود دارد گفت: جنگل. در این سال آنها تا به حال یک مدرسه تی شرت مسابقه طراحی با استفاده از ماشین آلات است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ایجاد و چاپ بر روی پوشیدنی هنر گفت: لوکس.

دانشجو تیم در هر کلاس آمد تا با یک طرح برای قرار دادن بر روی یک پیراهن و دانشجو پس از آن بدن را در انتخاب طرح برنده به گفته دکتر مایکل Silbaugh معاون و در HMS.

Silbaugh گفت: دانش آموزان می توانند با پوشیدن این پیراهن به رویدادهای مدرسه و یا سفرهای. اعطای کمک های مالی به آنها اجازه چاپ تی شرت, گفت: جنگل.

دانش آموزان تقسیم تیم ها در مدرسه با دو تیم های میان رشته ای در هر سطح کلاس برای پشتیبانی بهتر, دانش آموز, اجتماعی, عاطفی و نیازهای علمی گفت: لوکس.

“وسط مدرسه teaming مفهوم بسیار قدرتمند یکی” گفت: لوکس.

هدف از teaming است که برای ایجاد یک مدرسه در یک مدرسه بیشتر یا کمتر, او گفت:.

در تیم معلمان و مشاور مدرسه همکاری اغلب با یکدیگر برای اطمینان از دانش آموزان در جلسه ای موفقیت است. این تی شرت طراحی پروژه نه تنها تشویق دانش آموز, خلاقیت و تفکر انتقادی اما به همچنین ترویج ساختمان تیم و ارائه این تیم با یک هویت گفت: لوکس.

دانش آموزان نیز به فروش می رسد این پیراهن را در دست بازی های آنلاین یک رویداد برگزار می شود در ماه دسامبر در David L. لارنس مرکز کنوانسیون در پیتسبورگ که در آن کسب و کار مستقل می تواند به فروش محصولات خود را.

لوکس گفت: این ارائه تجربه در دنیای واقعی با تعامل با مشتریان واقعی فروش محصولات و انجام معاملات است.

“من فکر می کنم این مهم است که به مدرسه سرگرم کننده است. هیجان انگیز و سرگرم کننده مرتبط است. این استودیو واقعا نشان می دهد که” گفت: لوکس.

وودز گفت: چاپ استودیو است که به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.

“شما را به اتاق راه رفتن و آن را فقط oozes خلاقیت” گفت: جنگل.

کارن مردان-بنسون یک مربی در وسط مدرسه که با کمک چاپ استودیو گفت: دانش آموزان در حال هیجان زده می شود وجود دارد.

“کشف آنها. آنها آزمایش. آن را بسیار باز به پایان رسید. آنها واقعا از آن لذت ببرید. آنها می آیند تا با هیجان انگیز ترین طرح های,” گفت: مردان-بنسون.

اولیویا هافمن هفتم-گریدر در اکسپلورر تیم تا به حال یک قطب نما در پیراهن او در طول اخیر هیئت مدیره مدرسه ارائه شده است.

Alaina Pursh, Kevyn ماهی و Aliza Michelli هفتم-کلاس چلنجر تیم با هم کار می کرد برای تولید یک نوع-طراحی تم خود را برنده پیراهن. Pursh گفت: خود را طراحی کرده عبارت: “اجازه ندهید که مردم سعی می کنید برای تغییر ذهن خود را. چالش خود را به نوع”

دیگر برندگان ششم-گریدر دیلن Biddle برای تیم آبی ششم-گریدر نیک Bailon برای طلا تیم هشتم کلاس Livana Lekas برای لوئیس 8 تیم و هشتم-گریدر نی پری برای تیم کلارک.

کمک های مالی رفتن به یک راه طولانی برای خود دوستی انتخاب است. برای فرشتگان’ محل وجوه را به طور مستقیم به سوی کمک به ارائه با کیفیت بالا و آموزش های اولیه مراقبت از کودکان و حمایت از خانواده به تک, دانشجو, پدر و مادر که با کم درآمد دستورالعمل با توجه به بث Banas, مدیر اجرایی, برای فرشتگان’ محل Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im