هانسن خواهر پیوست در شمال غرب در کوتاه چوگان سرپهن فصل

تابستان قبل از سال اول خود را از دبیرستان جین هانسن به تماشای او خواهر بزرگتر Elle متعهد به بازی چوگان سرپهن در شمال غربی.

جین مطمئن ساخته شده او بسیار عقب نیست.

“من در طول کل فرآیند استخدام با Elle بود قطعا در پشت ذهن من در همه زمان ها گفت:” جین که متعهد به شمال غربی چند ماه پس از Elle. “در نهایت آن را یکی از بزرگترین عوامل ساخته شده است که من می خواهم برای رفتن به شمال غربی.”

این هانسن خواهر از یک سال از هم جدا در مدرسه و بنیادی بازیکنان که در زمان کوهست برنامه به موفقیت بی سابقه ای را یک پیوند است که نشان می دهد روشن و خاموش میشه.

قبل از ورود در اوانستون, ایلینوی, پردیس سابق چند وقت هرالد همه Scholastics شد یک نیروی پویا با پرتاب به خصوص در سال 2017 زمانی که آنها در مرکز کوهست اجرا به آن دسته اول کشور 2 عنوان از جمله ترکیب برای 11 گل در جنوب مقطعی نهایی برنده بیش از نورول.

اما زمانی که Elle دبیرستان حرفه ای به این نتیجه رسیدند فصل بعد و او مجموعه ای خاموش برای شمال غربی جین هنوز هم به حال او را در فصل ارشد در کوهست و برای یکی از این چند بار در زندگی خود در سال گذشته آنها از هم جدا برای یک دوره طولانی.

“من قطعا از دست رفته خواهر من از آنجا که ما انجام داده ایم همه چیز را با هم از او متولد شد” گفت: Elle که کمک چهار گل در 14 بازی در افتتاحیه فصل با Wildcats. “این قطعا سخت نمی تواند با او در هر ثانیه.”

پس از Elle این دانشجوی سال اول مبارزات انتخاباتی به پایان رسید و او به خانه آمد و به تماشای خواهر کوچکترش را در هزینه های خود را. جین پیشی گرفته Elle به عنوان کوهست تمام زمان گلزن برجسته, tallying 472 حرفه ای امتیاز – 26 بیش از Elle – در 304 اهداف و 168 کمک به او بریده 25 postseason برگه منجر به پرتاب به دولت دیگر تاج.

پیوست این بهار جین احساس آرام بخش تاثیر Elle کاهش انتقال خود را به سطح دانشگاهی.

“این یک راحتی بزرگ برای من است. حتی در طول دوران دبیرستان او بود که همیشه وجود دارد برای من” جین گفت. “رفتن به یک تجربه متفاوت و داشتن خود من خواهر وجود دارد فقط آن را بسیار آسان تر است. حتی به او کمک می کند تا با هر چیزی که کمی که آیا این مدرسه و یا چوگان سرپهن.”

در حالی که این فصل در شمال غربی به طول انجامید تنها هفت بازی با توجه به COVID-19 همه گیر آن را احساس مانند قدیم برای هانسن ، هافبک و لذت بودن در کنار هم و نمایش توانایی خود را به بازی کردن یکی دیگر به عنوان جین گل نه گل که Elle انباشته پنج برگه و دو کمک می کند.

“این فقط شگفت انگیز بود چرا که ما در این ارتباط خاص و پیوند” Elle گفت. “ما می دانیم که در آن هر یک از دیگر است که در این زمینه در تمام زمانها. من به نوبه خود سر من ببینید من عبور توپ, من می دانم که او را برای رفتن به آن را دریافت. من این اعتماد به نفس در او است که آن را سخت به با هر کس دیگری و این فقط واقعا خاص است.”

Elle و جین آرمان را از پیشرو شمال غربی به مسابقات قهرمانی ملی, یک شاهکار عموزاده خود را به دست آورد. مردیت فرانک McGinnis که مربیان در نوتردام آکادمی در Hingham, برنده چهار مستقیم ملی عنوان با Wildcats از 2006-09 و McGinnis,’ خواهر الکس فرانک که در زمان بیش مربیگری وظایف در کالج دارتموث در این فصل به دنبال آن به عنوان یک سه بار قهرمان ملی در شمال غربی.

“آنها فقط الهام به ما از ما کمی” جین گفت. “خانه آوردن یک قهرمانی آنها را ترجمه و آن را به طور کلی احساس خوب برای هر دو ما است.”

این کوتاه فصل و سال را صرف جدا از هم قرار داده و همه چیز را به چشم انداز برای Hansens. وقت خود را با هم در چوگان سرپهن زمینه نیست بی حد و حصر.

اما Elle و جین را شکر به مدت دو سال به سمت چپ با هم در شمال غرب و آنها را نگه دارید در آن زمان به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند.

“در این سال کاملا چشم باز و شما نمی توانید هر چیزی را برای اعطا” Elle گفت. “در هر ثانیه ای که ما در این زمینه این است که فقط همه چیز. … ما فقط خوش شانس است که ما زمان زیادی باقی مانده و ما قطعا رفتن به گرامی داشتن آن به دلیل این است که زمان ما هرگز به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im