خوشحال کانادا-ایالات متحده-مکزیک توافقنامه تجارت) بعد!

سیاست خودی برای کانادا روز: یک تجارت جدید مقابله می آید به زندگی, هنوز هم وجود دارد هیچ پرس و جو عمومی به نوا اسکوشیا تیراندازی و کانادا اولین مسلمان معاون فرماندار

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

امروز کانادا روز ملی. این هم اولین روز جدید نفتا که هر امضا کنندگان خواستار چیزی کمی متفاوت به اجرا در می آید. تجاری ایالات متحده نماینده رابرت Lighthizerممکن است تصمیم به سیلی آلومینیوم تعرفه های کانادا صادر شده است. اضطراب تجارت-ناظران باید حفظ طراوت وب سایت خود را.

تیک تاک ساعت است: پنج سناتور از نوا اسکوشیا اصرار دارد که امنیت عمومی وزیر بیل بلر و علامت Furey, Nova Scotia وزیر دادگستری باید تماس فدرال-استان پرس و جو عمومی را به جرم قتل 22 نوا Scotians در ماه آوریل است. آنها می گویند عدم پرس و جو است که “دامن زدن به حدس و گمان” و خطرات فرسایش اعتماد عمومی در اجرای قانون است.

در 25 ژوئن maclean’s خواسته نخست وزیر جاستین ترودو اگر او را در تماس با یک پرس و جو. ترودو اذعان کرد: “بسیاری از سوالات در مورد نقش خشونت در مورد وضعیت که در آن تیرانداز قادر به گرفتن دست خود را بر روی وسایل نقلیه پلیس و کیت.” او تصریح کرد فدرال در حال کار با استان “یک فرایند به موجب آن کسانی که سوال و دریافت پاسخ برای خانواده, برای جوامع برای کانادایی ها در سراسر کشور است.” در زمان او فقط می خواهم بگویم فدرال “امیدوارم که همه چیز به اعلام در روزهای آینده.” کشتن ولگردی و قانونی شکنی به پایان آمد 72 روز پیش.

مجلس بودجه را آخرین گزارش برگه هزینه برآورد شده از کانادا اورژانس حساب کسب و کارفدرال برنامه امداد به منظور ارائه نقدینگی برای صاحبان کسب و کار که درآمد کاهش یافت در ماه مارس و در بسیاری از موارد است که هنوز از دوره نقاهت. به سازمان برنامه و بودجه گیره CEBA ضربه به خزانه در این سال در $9.3 میلیارد—حدود دو سوم از بخش امور مالی خود را برآورد. (فدرال شماره منتقل شده در طول زمان. آهنگ تفاوت بین یک مارس 22 backgrounder که ذکر شده همه COVID-19 اورژانس هزینه و به روز رسانی مالی خلاصه که شامل چندین تجدید نظر عمده.)

امریکا محزون می خوانی آمادگی برای پست الکترونیکی-در رای گیری: نتیجه به عنوان متحده تقلا برای توسعه ظرفیت برای ارسال و را در میلیون ها نفر از رای قبل از انتخابات ماه نوامبر خواهد بود کثیف و تفرقه می نویسد: Michael Fraiman در maclean’s.

ایالات متحده بر خلاف کانادا فاقد یک واحد منسجم و آژانس برای اجرای انتخابات; آنها به جای آن به کار گرفته شده در hyper-سطح محلی به صلاحیت این دادگاه ها که وجود دارد بیش از 10 ، 000 در سراسر کشور است. که 10,000 گروه های مختلف سازماندهی خود و منابع انسانی و ارتباطات است. اضافه هزینه COVID تجهیزات حفاظتی مانند پلاستیک موانع و ضد عفونی کننده دست است مختل برنامه و بودجه. در ماه مارس در کنگره اختصاص آمریکا 400 میلیون دلار برای کمک به. اما انتخابات کارشناسان تخمین می زنند این کشور ممکن است تا آنجا که $2 میلیارد دلار.

آنچه که او در به دنبال ؟ در یک ابرقهرمان مطرح پیتر مککی تکرار تعهد به “کشتن” فدرال مالیات بر کربن و ساخت خطوط لوله. هیچ “وجود دارد که چگونه به آن را انجام داده” infographic کرد که خیلی به غم وغصه از معینی مدیر سابق ارتباطات به برخی از نخست وزیر سابق.

آنها نمی Snowbirds اما… اگر شما شنیده ام چه حاصل نگاه و صدا مانند جت های جنگنده پرواز بالاتر اتاوا خود را چشم و گوش نیست شکسته. در چند روز گذشته, آلمانی-ساخته شده آلفا جت—نور حمله و آموزش هواپیما تقریبا به عنوان به عنوان کانادا CF-18 ناوگان—باید پرواز در سراسر شهرستان در راه به ماموریت آموزشی در آسمان بالا CFB Petawawa. این هواپیما متعلق به بالا Acesیک مونترال-بر اساس شرکت است که آموزش خلبانان نیروی هوایی. (هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا یا نه , در هواپیمای دوباله که تورهای گردشگران بیش از مرکز شهر اتاوا است حسادت رقابت برای آسمان.)

کانادا خود را اولین مسلمان معاون-شاهوار نماینده. ترودو منصوب سلما لاخانی به عنوان معاون فرماندار آلبرتا. در سال 1972 لاخانی بود که اخراج از اوگاندا. او زندگی می کردند در ادمونتون از سال 1977 و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یک رهبر جامعه در مراقبت از سلامت و حقوق بشر است. به عنوان Jason Markusoff اشاره لاخانی نیز اتفاق می افتد که سابقه ای طولانی در کمک به حزب لیبرال کانادا (و در سال 2015 به محلی حزب محافظه کار MP مت Jeneroux).

وزیر دفاع Harjit Sajjan توییتی یک عکس نزدیک از میز خود در مجلس عوام عادی عکس ذخیره به صورت یک جزئیات کوچک: Sajjan را nameplate ضمیمه شده است توسط یک رابرتسون پیچکه همکار پرستان می دانید کانادا اختراع. بست تولید کننده تاسیس اواخر مخترع P. L. رابرتسون است که هنوز هم مقر آن در برلینگتون, Ont. اما آن کانادا بودن است رقیق تا حدودی پس از آن در اوایل روز است. رابرتسون در حال حاضر متعلق به Marmon منابع خود را از یک شرکت تابعه از وارن بافت در برکشایر هاتاوی—چند ملیتی غول پیکر با زشت ترین وب سایت در اینترنت.

روز کانادا رفته اند ممکن است مجازی در این سال, اما dominion carillonneur هنوز دو بازی نشان می دهد با صلح برج عظیم زنگ. آرایه ای از تظاهرکنندگان که قصد به اویختن در تپه ممکن است بزرگترین مخاطبان است.

صبح خود را لبخند: اسکات Brisonقبلا از لیبرال کابینت و در حال حاضر از BMO Capital Markets, نجات یک “franken-tree” در مقابل خانه اش در Cheverie, N. S.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de