hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

آسمانی رویداد از زمستانی طولانی الهام بخش بشریت اثبات است که نشان می دهد تا در شعر عارفان, معماری آثار باستانی و داستان ها و سنت های نسل های بی شماری. خورشید ورودی در برج جدی به یاد می آورد به این امید که نور بازگشت و سرد شب تحمل توسط ایمان است که هر فصل آن است تبدیل.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). بله, شما می خواهید به کسی برای گوش دادن به شما, اما این تنها پایه در روابط است. چه چیزی آنها را پس از آن? چگونه آنها را از طریق دنبال? این چیزی است که مهم است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). برخی از مردم آنقدر خود جذب آنها نمی توانند توجه به هر چیزی که تولید نمی کند و فوری اعتبار سنجی و یا پاداش. شاید شما به دنبال یک پروژه بهبود, اما این یکی نمی کنید بهتر است. در حرکت است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما لازم نیست که به عمد قرار داده و ذهن و قلب خود را به همه چیز را شما انجام دهید به دلیل آن را در حال حاضر وجود دارد. این است که چگونه عمل می کند. برای بهتر یا بدتر هر عمل خرس اثر از آن مجرى.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). عاطفی نیازمندی و نارسی هستند البته repellant. آنها همچنین بخشی از انسان بودن است. همه شما می دانیم که حملات این است که چرا شما باید یک نرم واکنش به امروز دوست داشتنی اشتباهات.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما لازم نیست سوپر ویتامین ها یا نوشیدنی های کافئین به قدرت از طریق روز به دلیل الهام بخش به انجام لیست و همکاری کسی شما را تحسین خواهد سوخت شما.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). هاله ای از رمز و راز است که خود را بهترین لوازم جانبی. البته شما می توانید آن را خاموش و تغییر آن در خواهد شد. آن را سخت به مرموز در همه زمان ها به خصوص امشب زمانی که شما در خلق و خوی به نشت چای.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). تنظیم نیت خالص و آینده از سمت راست قلب فضا ضروری است به خوبی کار می کنند. بررسی اغلب در نگرش خود را تاثیر می گذارد که حتی کوچکترین حرکت می کند.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). این نیست که شما نمی تواند اعتماد مردم; این درست است که مردم تغییر دهید. “هرگز” راه تبدیل شدن به “فقط این یک بار.” همچنین “نه در یک میلیون سال” می آید خیلی زودتر از انتظار می رود.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). سخاوت شما زیبا است و بسیار به ارمغان می آورد شادی برای خود و دیگران به عنوان طولانی به عنوان شما آن را مستقیم هست. Overgiving که در آن نه خواسته و نه نیاز به کمک هیچ کس.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). فعالیت های خود را به نظر می رسد اتفاق می افتد در سالن جهان که در آن هر یک رقصنده حرکت ماهرانه تحت تاثیر جنبش از دیگران است. شما در همگام سازی و تاثیرگذار است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). جای تعجب نیست که مردم باز به نظرات آنها موافق با. شما یک مقدار زیادی از احترام به کسی است که سرگرم نقاط دیگر. ارتباط واقعی حل تضاد است. هر چیز دیگری فقط موعظه به گروه کر.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما در یک ماموریت در نتیجه خلق و خوی جدی. هنگامی که ماموریت انجام شده است و از آن خواهد شد شما روشن کردن بطور قابل توجهی. بله شما باید یک دکمه مکث, اما شما فقط آن را فشار دهید برای افراد خاص.

امروز تولد (Dec. 21). شما یک نابغه در راه شما استفاده از وقت خود را در این سال با استفاده از ریتم طبیعی و با استفاده از برنامه های کارآمد برای به حداکثر رساندن تلاش. خانواده خود را رشد می کند و با آن ارتباط خود را به جهان است. شما در بخشی از فرهنگ و جامعه و دیدار با مردم همفکر در پر زرق و برق حوادث و پایین به زمین اتفاقات. دلو و سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 40, 38, 11 و 2.

نجوم سوال: “وقتی که زندگی من شروع به اتفاق می افتد؟” — عقرب است.

شما لازم نیست به بیرون رفتن و پیدا کردن زندگی خود را. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد به شما. آن است که شما. استیک با داستان خود را به عنوان آن اتفاق می افتند در زمان واقعی به جای این باور که این همه در خارج وجود دارد برای شما در Somedayland. در اینجا خوب است. آنچه که استفاده می کنید اینجا ؟ چه می تواند شما را دوست دارم اینجا ؟

شما می ترسند که اگر شما برای اتصال بیش از حد به طور کامل به راه چیزهایی هستند که شما نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک زندگی متفاوت اما شما به فکر این همه اشتباه است. راه شما در حال حاضر خواهد بود به همان شیوه شما در دیگر عوالم. اتصال, عمل, عشق حق در اینجا. آن را نمی خواهد شما نگه بازگشت. با توجه به در حال حاضر چیزی است که اجازه می دهد تا شما را به حرکت رو به جلو است.

به یاد داشته باشید این کتاب در مورد “Very Hungry Caterpillar”? او را به خوردن یک سوراخ از طریق برگ و میوه و کیک و سپس او تبدیل به یک پروانه. آنچه که او انجام نمی شد نشسته بر روی یک برگ و سپس راه رفتن به یک هندوانه برای نشستن وجود دارد در حالی که برای. او گرسنه بود و بدن او می دانست که او که قرار بود به مصرف همه چیز و پردازش زندگی تا آن زمان برای او را به تغییر دهید. این است که چگونه شما نیاز به فکر می کنم شرایط شما. استفاده از آنها غذا خوردن آنها و زندگی آنها را به طور کامل به حرکت را از طریق آنها و تبدیل که شما می خواهید.

افراد مشهور پروفایل: Kiefer Sutherland در حال حاضر در حال فیلمبرداری فیلم جدید درام تلویزیونی “فراری” در بهار سال 2020. با بیش از 100 عمده اعتبارات اقدام در فیلم و تلویزیون, این نسل دوم ستاره فیلم مظهر جاه طلبی و اخلاق کار خود را پس از وضع حمل ونوس در برج جدی. با خورشید و عطارد در مستقل دنیوی صورت فلکی قوس در زمان تولد ساترلند رانده است یک عشق پرشور از ماجراجویی است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2019 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, نوامبر 20, 2019 21:40:30 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im