خوشحال آلبرتا که روغن-سوخت حزب است ؟ فکر می کنم دوباره.

مادر من در کلگری چند هفته پیش به دیدار و به دنبال محل سکونت بنابراین او می تواند به صرف زمان بیشتری را با او به طرز حیرت انگیزی زیبا نوه. او تا به حال او را انتخاب کنید ، ارزان بیش از حد. آپارتمانهای بودند که ذکر شده برای $50, $60 70.000 دلار کمتر از آنچه که آنها خریداری شده بود تنها برای سه یا چهار سال پیش.

مادر من مشتاق شد اما قبل از او ساخته شده یک پیشنهاد او به نام یکی از همکاران سابق در بخش نفت و گاز که متخصص در املاک و مستغلات.

مشاوره: “صبر کنید برای Teck.”

$20 میلیارد تک مرزی معدن در شمال آلبرتا بود که همیشه یک longshot برای توسعه واقعی; پروژه نیاز بیشتر خطوط لوله سرمایه گذاران بیشتر و قیمت بالاتر نفت به لحاظ اقتصادی امکان پذیر است. اما بخش نفت و گاز قرار داده بود enormous ارزش نمادین در تصویب آن توسط ترودو دولت است.

آن را به حال همه چیز را برای آن; و نسبتا تمیز پروژه با حمایت از اولین نزدیکی ملل و جوامع است. اگر تک نمی تواند مورد تایید هیچ چیز نمی تواند تایید کنید.

و اگر هیچ چیز نمی تواند تایید کنید و سپس حزب است در آلبرتا.

مرتبط: در تک مرزی معدن: سکندری در تغییر ماسه

فقیر مرد یا زن است که در مورد از دست دادن $100,000 یا او اولین خرید خانه به مادرم فرصت طلبی—مثال دیگری از ثروت بین نسلی انتقال. تکرار است که از دست دادن در سراسر چند صد هزار خانوار و شما شروع به احساس می کنید برای این مشکل.

در اوایل این هفته تک منابع محدود یک شرکت است که در معادن زغال سنگ—انصراف کاربرد آن برای آن مرزی, پروژه, نفت, شن و ماسه و معدن بود که به واقع در شمال شرقی آلبرتا. این نامه را فرستاده شده به همراه اخبار یک کلاس در ارتباطات; ظریف به عنوان مثال در چگونه بسیاری از برش ضرر و زیان خود را.

مرز “ظاهر گسترده تر بحث بر سر تغییر آب و هوا و کانادا نقش مهمی در پرداختن به آن است. امید ما این است که خروج از این روند اجازه خواهد داد که کانادایی ها برای تغییر به یک بزرگتر و مثبت تر بحث و گفتگو در مورد مسیر رو به جلو است. در نهایت که باید بدون بلندی نظارتی مهلت” نامه بخوانید.

این یک رورشاخ آزمون اجازه می دهد خواننده به جای سرزنش برای خروج بر او ترجیح داده تبه کار. Teck می شود به شکلی معقول و منطقی بزرگسالان در یک اتاق پر از مجادله, حزبی کودکان—همه برای یک پروژه ای است که مناسب نیست به هر حال.

برخی از سرزنش کارگردانی می شود, اینجا, به سمت آلبرتا برتر جیسون کنی که bellicosity اطراف تغییر آب و هوا و روغن و شن و ماسه سرمایه گذاری مبارزات “خارجی تامین مالی” محیط زیست و کربن مالیات رنگ کلاه سیاه در استان و پیشرو در صنعت.

“بازارهای سرمایه جهانی به سرعت در حال تغییر و سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال پاسخگويي به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا به منظور تولید تمیزترین محصولات ممکن است. این هنوز وجود ندارد در اینجا” در این نامه اشاره کرد.

مرتبط با: جیسون کنی نیاز به طبل اعتبار جدید برای بخش نفت و گاز

خروج نیز در امان نخست وزیر وحشتناک ناراحتی از تصویب یک پروژه است که باید بیشتر مخدوش زیست محیطی خود را واجد fides. تصویب رشد حتی سخت تر در میان مرطوب’suwet’en تظاهرات بیش ساحلی GasLink خط لوله که منجر به همبستگی محاصره بنادر جاده ها و بحرانی خطوط راه آهن در سراسر کشور است.

با وجود این واقعیت که همه از انتخاب اول سازمان ملل گروه شوراها را امضا کرده اند به نفع توافق با ساحلی GasLink.

که بدیهی است که دیگر مهم است. تا زمانی که برخی از کسری از یک جامعه با مشروع ایستاده می شی به یک پروژه بزرگ—می شود آن را یک خط لوله یک معدن یا یک سد—که پروژه در حال حاضر با خطر تبدیل شدن به یک هدف عمده تظاهرات.

در مناطق بیبهره از یک معاهده که در آن وجود دارد هر گونه شک و تردید در مورد ساختار حکومت و یا صلاحیت—به عنوان وجود دارد در’suwet’en مورد رضایت است که به وضوح غیر ممکن است. در عمل این به این معنی سرمایه گذاران خواهد بود دیوانه برای پیشنهاد یک پروژه بزرگ در سرزمین مورد مناقشه است.

و هنگامی که #Wetsuweten توقف روند در توییتر, رسانه های معترضان و حمایت از محیط زیست ارثی ستاد و زمین مدافعان اعتراض به خط حرکت خواهد کرد بی اعتنا به اقتصادی و اجتماعی و آسیب های سیاسی آنها به سمت چپ پشت در تعقیب کامل تر و پتروشیمی-رایگان جهان. و به من اعتماد آنها—ما—حرکت خواهد کرد. ما همیشه در حرکت است.

جالب اینجاست که کسانی که انتخاب گروهها و مردم آلبرتا در حال حاضر پیدا کردن خود را در یک موازی سیاسی برزخ است.

کارکنان در یک اردوگاه که خانه های نفت ماسه کارگران (Jon لویناشتاین/نور/REDUX)

بررسی پروژه های بزرگ یک بار نسبتا خشک عمدتا تکنوکرات موضوع پیچیده سوالات بومی عنوان و مشاوره در املای حال مجموعه ای از کانادا ، شرکت های ارائه شد با مجموعه ای از معیارها و انتخاب کارشناسان وظیفه بود با وزن بالقوه اثرات زیست محیطی در برابر منافع اقتصادی برای شرکت, جامعه و ملت به عنوان یک کل.

که شروع به تغییر تحت استفان هارپر دولت که کاهش قدرت نظارتی تکنوکرات و افزود: سیاست بیشتر به این روند است. که سیاسی بود و بیشتر رسمی در اخیر تصویب لایحه C-69.

تصویب قانونی است که در حال حاضر implacably سیاسی است که آن را تضمین می کند همچنین تبدیل شدن به هدف از اهرم.

این بود و نه از دست رفته اما در ژانویه هنگامی که تک بود و هنوز هم در انتظار فدرال و وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون گفت که این پروژه را تصویب خواهد لولا در مورد اینکه آیا یا نه آلبرتا کمک خواهد کرد که این کشور در دیدار با لیبرال ” نیمه پخته انتخابات متعهد به اطمینان حاصل شود net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

او همچنین slyly اشاره کرد که آلبرتا بود که در ادامه با آن ناخوشایند چالش به دولت فدرال مالیات بر کربن در دادگاه—یک چالش آلبرتا فقط برنده در یک 4-1 تصمیم گیری در آلبرتا دادگاه تجدید نظر.

مشکل با این باید واضح باشد. اگر نیست لطفا به من اجازه می دهد به طلسم آن را با صراحت: اگر شما سوء استفاده از فرآیند به محور مخالفان خود را هنگامی که شما در قدرت آنها خواهد شفت شما دو بار به عنوان سخت که شما از آن است.

مربوط به: ‘آلبرتا شده است فریب خورده’: Wexit حامیان در آنچه که آنها را می راند

تصور کنید در آینده دولت محافظه کار در اتاوا گفتن یک لیبرال کبک: “خوب سد برق آبی پیشنهاد وجود دارد و شرم در مورد موقعیت خود را در ما کاهش بودجه بهداشت. شاید شما می خواهید به تن است که کمی پایین [چشمک]?”

آیا شما فکر می کنم آینده دولت محافظه کار شکست خواهد خورد به لذت در چنین چشم انداز ؟ که در آن شما بوده است ؟

هر کس می خواهد صدمه دیده است ،

اگر تک بود bellwether شاخص که باعث گسترده تر اتلاف سرمایه در بخش نفت و گاز این کشور آن را احساس خواهد کرد.

من صحبت با تلفن به دانشگاه کلگری اقتصاددان ترور Tombe و او را از دستمال سفره ریاضی در چه همه از این می تواند برای بقیه کانادا. برای قرار دادن آن در زمینه نفت و گاز در استان آلبرتا تولید حدود 100 میلیارد دلار در سال درآمد است که معادل حدود یک سوم از این استان را در تولید ناخالص داخلی. این حساب برای حدود 100,000 شغل. یک دسته علف و غیره از دولت فدرال سخاوتمندانه در حال رفتن به را تشکیل می دهند شکاف.

متوسط درآمد خانوار کاهش یافته است در آلبرتا با حدود شش امتیاز پس از سقوط نفت آغاز شد. در یک مالیات مترقی سیستم کاهش درآمد بالا استان مانند آلبرتا نامتناسب دندانه درآمدهای مالیاتی.

تا به هر کسی در اتاوا انجام محاسبات ریاضی در چه اتفاقی می افتد اگر متوسط درآمد خانوار سقوط یکی دیگر از شش امتیاز ؟ یکی دیگر از 10?

Tombe ارائه برخی از سریع و کثیف زمینه: او تخمین زده است که اگر آلبرتا به حال دچار یک رکود اقتصادی کسری بودجه فدرال شده اند که 13 میلیارد دلار کوچکتر در سال 2019.

مرتبط با: اتاوا عصبانی است: همیشه سبز tweet

و این فقط درآمد. اجازه دهید بحث فرار سرمایه.

مجموع سرمایه گذاری در آلبرتا در سال 2014 حدود 98 میلیارد—که مقدار شگفت آور با توجه به کل هزینه های سرمایه در کانادا مقدار به حدود 250 میلیارد دلار. در سال 2019 صرف در آلبرتا افتاده بود زیر $59.7 میلیارد دلار است.

در اینجا یکی دیگر از بازی سرگرم کننده واقعیت: پس از رکود اقتصادی آغاز شد, Alberta از دست داده و حدود 90000 مشاغل—که 10 SNC ادارات برای کسانی که پیگیری های شرقی. بیش از نیمی از کسانی که گذاشته بودند افرادی که زندگی می کنند نه در آلبرتا. آنها کارگران از استانهای دیگر که پرداخت مالیات به آن ولایات ،

هیچ مبارک, انتقال دور از اینجا. وجود دارد فقط به کاهش است. بنابراین باید سرگرم کننده خود را با $.75 دلار کانادا در حالی که شما می توانید. شاید قرار دادن آمازون خود را.ca لیست علاقه مندی های سفارشات در امروز. چرا که اگر این واقعا بد ما می تواند شاهد یکی از مهم ترین ثروت غرق این کشور دیده می شود در یک نسل و این که قبل از ما به ناآرامی های سیاسی است که قطعا به دنبال خواهد داشت.

و اگر شما خودتان را در پای ساقه تعجب نمی شود زمانی که شما در تلاش برای راه رفتن.

بیشتر ثروت ما قربانی به عنوان یک ملت کمتر, ظرفیت ما به آدرس هر تعداد از مسائل از جمله بومی آشتی و تغییر آب و هوا. ما باید پول کمتری به سرمایه گذاری در امداد رسانی و کاهش و کمتر به توسعه فن آوری است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

تغییر آب و هوا است که یک فرصت برای یک ثروتمند و تحصیل کرده کشور است. کانادا باید به ایجاد فن آوری و فرآیندهای جهان نیاز خواهد شد. که مسیر ما در حال انتخاب است.

در نهایت من می توانم تصور کنید که یک دولت بیشتر در معرض بحران این کشور چهره از این لیبرال یکی. جاستین ترودو و حزب خود را ساخته شده سیاسی خود را به علامت های تجاری در اطراف کلمات خوب در مورد محیط زیست و آشتی. این دولت به طور مداوم در تلاش برای بستن شکاف بین ایده آل و ممکن است با یک سبک از حرکات نمادین.

این شکل از زمین تقدیرنامه از یک مهاجر کلاس است که هرگز خواهد داد تا زمین در آن زندگی می کند. یک “در حال انجام نسل کشی” به سرعت فراموش شده لحظه ای کلمات گفت. تعهد به صفر تولید گازهای گلخانه ای پس از خرید ترانس کوه خط لوله است. تشویق به صبر برای معترضان blockading راه آهن و سپس پس گرد چهار روز بعد.

این رفع هیچ چیز و خشنود هیچ کس. دولت واگذار کرده است قدرت معنوی به حکومت به افرادی که به معنای واقعی کلمه می خواهید به #shutdowncanada.

آنها در حال گرفتن خود را می خواهید. آن را به مدینه فاضله آنها امیدوار.

بیشتر توسط جن GERSON:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>