هری و مگان از دست یک “سلطنتی’ نبرد. سپس آنها whined.

وجود دارد اظهارات و پس از آن وجود دارد خسروانه منفعل-تهاجمی اظهارات. سابق بود مختصر و مفید سه جمله به روز رسانی از کاخ باکینگهام در خروج از هری و مگان را از وظایف تمام وقت در 31 مارس اعلام کرد که که این زن و شوهر که ساسکس سلطنتی Instagram حساب 11.2 میلیون پیروان آیا استفاده از این واژه در نام جدید خود را غیر انتفاعی. دومی است که نسخه خود را از همان بیانیه نوشته شده به خود را ساسکس سلطنتی سایت مدت کوتاهی پس از رسمی سلطنتی نسخه.

خواندن هر دو نسخه side-by-side و روشن است که دوک و دوشس ساسکس ناراضی در حال خنثی در جزئیات بسیاری از پست های خود را-برنامه های سلطنتی. واژه “زود رنج” “whiny” و “تلخ” به ذهن می آیند.

قبل از ما به dissing چه بود موضوع از اظهارات?

جنجال شده بود و دم بر ساسکس سلطنتی نام در حالی که برای. در بریتانیا و همچنین کشورهای دیگر با ملکه به عنوان پادشاه وجود قوانین سخت در مورد استفاده از اصطلاح “سلطنتی.” آن را برای جلوگیری از ظاهر که royals در حال دادن یک مهر تایید به unvetted محصولات و یا سازمان. هیچ به سلطنتی کیت رژ لب یا بنفش رنگی سلطنتی اپل اما بله به سلطنتی Tyrrell موزه (آره royals مانند دایناسورها).

مرتبط: چگونه حریم خصوصی بسیار هری و مگان می توانید انتظار در کانادا

زمانی که هری و مگان را اعلام کرد در اوایل ژانویه که آنها پله به دور از ارشد خود را سلطنتی نقش های سلطنتی کارشناسان تعجب که چگونه آنها می خواهم تعادل تمایل خود را به نگه داشتن خود را ساسکس برند سلطنتی در حالی که همچنین قابل توجه, تجاری, تخفیف, چیزی, کاملا, مثبت بدنساز برای کار royals.

در حال حاضر هر دو بیانیه های همگام سازی در یک نکته مهم: این Sussexes نمی تواند خود استفاده ساسکس سلطنتی با نام تجاری خود را برای غیر انتفاعی رفتن به جلو. و آن گنجاندن “رویال” در عنوان این نقطه چسبیده.

هنگامی که یک پایه و یک پایه و اساس ؟

از سمت راست شروع, زن و شوهر آماده است به مبارزه بیش از همه چیز از جمله نوع غیر انتفاعی بودن فکر حتی اگر هیچ چیز رسما پرده برداری کرد. در حالی که کاخ باکینگهام (BP) بیانیه می گوید: “از آن شده است در نتیجه توافق کردند که خود سازمان غیر انتفاعی که در آن اعلام شده است این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی بنیاد” هری و مگان بیانیه تیز rebuffs که عبارت: “دوک و دوشس ساسکس انجام طرح برای شروع یک ‘پایه’ اما نه به قصد توسعه یک راه جدید برای اثر تغییر و تکمیل تلاش های بسیاری عالی پایه در سطح جهان است.”

ما می تواند آن را انجام داده اند, شما می دانید.

در حالی که BP بیانیه شامل “دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020” که توافق باید در یک نقطه چسبیده برای زن و شوهر که می خواستم به استفاده از آن با ارزش تجاری. آنها خود را آغاز پاراگراف در این نقطه با “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور…” به عبارت دیگر آنها می تواند با استفاده از “سلطنتی” نام تجاری در سودآور ایالات متحده در بازار و جاهای دیگر اما باید magnanimously تصمیم خود را. Left unsaid است که چندین نام برای یک نام تجاری در بازارهای مختلف می شکند تمام قوانین بازاریابی 101.

آنها همچنین به راحتی چشم پوشی از کشور آنها در حال حاضر زندگی در, یعنی, کانادا. چرا که طبق قوانین کانادا دولت فدرال اجازه “به دست آمده توسط متقاضی که در آن کلمه “سلطنتی” استفاده شده است به عنوان یک پیشوند در نام شرکت و که در آن نشان می دهد حمایت سلطنتی.” و فقط ششم در خط به تاج و تخت نیست به اندازه کافی به شما یک سلطنتی نام مورد برای خود غیر انتفاعی

اجازه بدهید با یک ضربه تند وشدید زدن در وظیفه شناس ویلیام و کیت ،

به عنوان Sussexes اعلام کرد که آنها می خواستند خود را به ترک سلطنتی نقش آنها اعمال می شود در سراسر جهان “ساسکس سلطنتی” علائم تجاری در همه چیز از لباس تا لوازم التحریر.

در حال حاضر کسانی که برنامه های کاربردی در حال حذف شدن. این در حالی است که BP بیانیه ای گفت: این برنامه علامت تجاری ثبت شد “را به عنوان اقدامات حفاظتی اقدام در مشاوره و از زیر همان مدل برای [ویلیام و کیت] سلطنتی بنیاد” ساسکس سلطنتی سایت تساوی ویلیام و کیت به اختلاف با استفاده از نام کامل خود را غیر انتفاعی سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج در خود جمله بندی ترک این تصور که Cambridges خواسته بود برای همین گسترده جهانی علائم تجاری برای خود پایه و اساس است. آنها تا به حال.

چه چیز دیگری است در هری و مگان را به روز رسانی ؟

خود را 1,114-کلمه update رفت و فراتر از “سلطنتی” نام tiff. آن را به اندازه کافی برای یک زمان شام خانواده برای کاخ ویندزور:

یک) “در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از موسسه به صورت دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.” به عبارت دیگر برخی از اعضای خانواده سلطنتی به آنچه که هری و مگان می خواستم در درخواست اولیه به انجام برخی از وظایف سلطنتی در حالی که همچنین ساخت پول در عین حال این Sussexes که ناعادلانه در مشروط شدن. اگر آنها نمی, نام, نام به احتمال زیاد هدف این است که به طور گسترده ای در نظر گرفته بود والاحضرت شاهزاده مایکل کنت که با استفاده از سلطنتی او را سبک و عناوین در غیر داستانی, کتاب و همچنین رمان. در عین حال او نیز نسبتا ناشناخته سلطنتی (شوهرش شماره 48 در خط به تاج و تخت). نه او و نه همسرش انجام وظایف تمام وقت و در واقع برای طولانی ترین زمان او نبود در خط جانشینی به عنوان او می خواهم ازدواج یک کاتولیک. به طوری که به سختی یک مقایسه عادلانه به معروف ترین در جهان است.

ب) “در طول این 12 ماه دوره نقد و بررسی دوک رسمی نظامی قرار ملاقات را نمی توان به عنوان آنها در هدیه ای از حاکمیت. هیچ قرار ملاقات جدید ساخته خواهد شد برای پر کردن این نقش قبل از 12 ماه بررسی ترتیبات جدید تکمیل شده است.” این به نظر می رسید طراحی شده برای اسکواش این گزارش در این زمان که هری رهبری از نیروی دریایی سلطنتی بود که منتقل شده به خود را وظیفه شناس و وفادار و سخت کوش پسر شاهزاده ویلیام ، در عین حال آن را نیز برگ آن دسته از سازمان های نظامی در برزخ به عنوان “دوک نمی خواهد انجام هر یک از وظایف رسمی مرتبط با این نقش.”

ج) “تصمیم گرفته شد در ماه ژانویه که خود را نهادی دفتر را باید بسته داده اولیه مکانیزم بودجه برای این مقام در کاخ باکینگهام است از والاحضرت شاهزاده ولز.” این آشکارا منفعلانه تعبیر حکم برای تخمگذار از 15 کارکنان به دلیل Sussexes خود تصمیم. در واقع این نشان میدهد که این شاهزاده چارلز بود که واقعا مسئول به عنوان بودجه خود را از دوک کورنوال قطع شد. به عنوان هری بابا هنوز تامین مالی خود تلاش آن را سخت برای دیدن چگونه این تعبیر را بوجود امدن گرم و فازی احساسات.

چه کس دیگری باید از ما انتقاد?

“ما امیدواریم که که شما با استفاده از این سایت به عنوان منبع [کج (ایتالیک) اضافه شده] برای کسب اطلاعات واقعی” به پایان می رسد ساسکس به روز رسانی. به عبارت دیگر گوش دادن به ما و نه کاخ باکینگهام که سر چشمه از ضد هری و مگان شدند. و یا رسانه ها. آره هرگز اعتماد رسانه ها.

چه نبود در هر کدام پیام ؟

در حالی که بسیاری از فرض تعبیر “دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در هر قلمرو پست-بهار 2020” امر به حساب نام نیست که به صراحت واضح و به خصوص است که به عنوان حکم است و در وسط سه جمله تمام اختصاص داده شده به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. همچنین ناشناخته است سرنوشت خود را sussexroyal.com سایت.

اطلاعات بیشتر در مورد خانواده سلطنتی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de