دانشگاه هاروارد ضربان رقیب ییل 83-69 در فصل آخر

دانشگاه هاروارد نمی تواند انکار ییل هشتم خود آیوی لیگ — اما زرشکی انجام بهترین چیز بعدی.

دانشگاه هاروارد به اتمام یک سری رفت و برگشت در برابر آن قسم خورده رقبا با 83-69 پیروزی در فصل آخر شنبه شب در Lavietes غرفه. دانشگاه هاروارد ضرب و شتم ییل 78-77 در New Haven, Conn., در فوریه. 7.

“بازی در مقابل لیگ قهرمانان بهترین تیم به طور مداوم در تمام طول سال و ما بازی یکی از ما بهتر بازی گفت:” دانشگاه هاروارد, مربی تیم تامی Amaker. “این آشکار بود که آن را به معنای چیزی است که برای ما حتی اگر ییل در حال حاضر مسجل فصل به طور منظم. ما تا به حال به ضرب و شتم یک تیم بسیار خوب است و من فکر می کنم ما بسیار قانع کننده مد.”

دانشگاه هاروارد به پایان رسید و در 21-8 کلی و 10-4 به حفظ شماره 2 دانه خواهد شد و در صورت شماره 3 پرینستون (14-13, 9-5) در آیوی لیگ مسابقات نیمه نهایی شنبه آینده در Lavietes. هاروارد و پرینستون تقسیم در فصل به طور منظم ترکیب هیرو با هر یک از برنده شدن در یک نقطه است.

دانشگاه ییل (23-7, 11-3) شماره 1 دانه خواهد شد و در صورت شماره 4 پن (16-11, 8-6) در حذفی بازکن.

“ما در مورد آن هیجان زده و مفتخر و مغرور ساخته اند تا دوباره پیچک مسابقات و ما با داشتن آن را در اینجا” گفت: Amaker. “ما به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته قفل شده است به شماره 2 دانه و تمام تیم هایی که در آن ها همه خوب تیم است.”

دانشگاه هاروارد شات 50.8% از کف با هشت treys, 32 ریباند و 12 پاس گل. زرشکی پیشرو گلزن نوح کیرکوود (12.2 ppg) نشسته از بازی با نامعلومی آسیب است.

“مربیان و پزشکان به او نگاه کرد (Kirkwood) و گفت: او گفت:” Amaker. “بچه ها بسیج در سراسر این فرصت برای نزدیک کردن ارشد آخر هفته و دوم از دست دادن.”

جاستین Bassey رهبری دانشگاه هاروارد با 19 امتیاز در حالی که ریو Haskett و Idan Tretout ترکیب برای 25. به جلو رابرت بیکر در هشت امتیاز از چهار بلوک و سه کمک می کند.

پیشرو چهار در شکستن هاروارد را باز کرد نیمه دوم با یک سریع 14-7 افزایش به یک 50-39 رهبری در 14:42 روز متوالی اسلم dunks با جلو ماسون فوربس.

دانشگاه هاروارد حفظ فشار آن در دانشگاه ییل به پایان گرفت و در 60-43 سرب بر یک هلیکوپتر غوطه دادن توسط گارد نقطه کریس Ledlum جمعیت تشویش بازی که باعث Bulldogs’ مربی جیمز جونز برای تماس با فاصله 9:27 به بازی.

دانشگاه هاروارد رفت جلوتر 72-53 زمانی که بیکر تبدیل 3-نقطه بازی با 4:18 باقی مانده است. دانشگاه هاروارد band حال نهایی می گویند شعار “تنهایی” را از طریق زباله زمان.

“من فکر Ledlum فوق العاده بود با انرژی بازی می کند و من فقط به این معنی نیست که 360 یا هر آنچه که هک آن غوطه دادن او گفت:” Amaker. “او دشوار ساخته نمایشنامه تیم است و ما خوراک کردن آن است.”

افتتاح 20 دقیقه برابر با قطعات با کیفیت کالج بسکتبال و فن-درگیر سرگرمی های ورزشی. منظور از باستان هشت تعیین شده دانشگاه هاروارد در مقابل دانشگاه ییل امضای آن رقابت و هر دو اردوگاه به انتظارات است.

نیم شامل شش منجر به تغییرات یک کراوات یک پایدار اجرا و 3-توپ در زنگ. دانشگاه ییل موجود در دانشگاه هاروارد را در داخل بازی با تهاجمی دفاعی بازگشت در حالی که زرشکی مقابله با شش های دیدنی و جذاب رد.

دانشگاه ییل در زمان آن را برای اولین بار سرب 12-10 در 3 نقطه بازی توسط پل اتکینسون در 14:39. بازی حل و فصل را به عقب و جلو كارشان آذر Swain قرار داده ییل جلوتر 22-20 در trey از کلید خاموش و در 7:51.

دانشگاه هاروارد بسته کردن نیمی 16-10 افزایش به یک 36-32 سرب در شکستن. دانشگاه هاروارد junior رو به جلو Danilo Djuricic ضرب و شتم ساعت با NBA trifecta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>