اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد: تحقیقات بیشتری باید انجام شود آنتی بادی است که ممکن است محافظت از مردم از COVID-9 عفونت مجدد

یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد هشدار داده است تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین زمانی که افراد آلوده به ویروس coronavirus تولید آنتی بادی است که ممکن است محافظت از آنها را از عفونت مجدد.

“ما هنوز نمی دانیم در سطح فردی فقط به آنچه خطر ابتلا به عفونت مجدد است و چگونه محافظت شده یا نه کسی ممکن است” دکتر مایکل مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: در طول یک زندگی Facebook Q&A. “ما باید برای انجام مطالعات به واقعا درک آنچه در سطح جزئی ایمنی مردم ممکن است پس از آلوده شدن.”

بوستون گفته است که یک مطالعه به بررسی جامعه قرار گرفتن در معرض COVID-19 از طریق یک نمونه نماینده از بدون علامت ساکنان یافت که حدود 1 در 40 آزمایش مثبت برای این بیماری و 1 به 10 در حال توسعه آنتی بادی است.

امید است که یک راه برای تعیین میزان که این بیماری همه گیر است گسترش استفاده از آنتی بادی آزمایش است که می تواند کمک به شناسایی اگر کسی در حال حاضر شده است در معرض coronavirus. آزمون در حال حاضر در بازار موجود است که ممکن است کمک به مراقبت های بهداشتی حرفه ای, محققان, مقامات دولتی و عموم مردم به عنوان جامعه شروع به بازگشایی شده است.

این پرسش پدید آمده در مورد دقت و صحت آزمون و همچنین نقش آنها در حصول اطمینان از عوامل مهم مانند آینده ایمنی.

“یکی از بزرگترین نگرانیهای من این است که مردم ممکن است یک آنتی بادی نتیجه عقب که مثبت است. آنها ممکن است دور انداختن و به دیدن مادر بزرگ و پدر بزرگ در خانه سالمندان شناخت نیست که فقط با داشتن یک آنتی بادی مثبت تست لزوما به این معنی نیست که شما نمی توانید هنوز هم به دست آوردن این ویروس دوباره و انتقال آن بر روی مادر بزرگ و پدر بزرگ در خانه سالمندان و یا در جای دیگر” مینا گفت.

تست های دیگر در حال حاضر در دسترس هستند “واقعا بسیار قدرتمند,” او گفت:.

“به جای فقط به ما یک بله یا خیر پاسخ — آیا این فرد دارای آنتی بادی یا نه — در واقع ما آزمون است که می تواند به شما یک کمی ارزش” مینا گفت. “آنها می تواند به شما بگوید چه مقدار آنتی بادی اندازه گیری در خون شما.

“(اما) در این لحظه در زمان من نمی دانم که چگونه به تفسیر سطح حفاظت,” او گفت:. “این بدان معناست که ما باید برای انجام این مطالعات که در آن ما به دنبال مردم در طول زمان که آنتی بادی و ما آنها را طبقه طبقه. … یکی از کسانی که گروه های آلوده و بیمار دوباره و یکی دیگر نه. و کمک خواهد کرد که ما شروع به افتراق و کشف کردن دارد و سطح آنتی بادی بالاتر از آنچه شما در حال محافظت شده و در زیر آنچه که شما ممکن است نمی شود؟”

نتایج آزمون همچنین می تواند کمک به مقامات تعیین چگونه به بهترین تخصیص منابع به بهداشت عمومی نیاز دارد و می دانید که در آن آنها نیاز به انجام بیشترین افزایش نظارت از جمله مکان های که در آن وجود دارد زیادی ایمنی شکاف مینا گفت.

“و شما ممکن است واقعا می خواهید به نگرانی در مورد کسانی که” او گفت: “به عنوان بعدی از مکان های که در آن شما ممکن است دیدن یک شیوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im