دانشگاه هاروارد مطالعه: بالاتر آلودگی را افزایش می دهد coronavirus مرگ و میر

یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه هاروارد نشان می دهد یک لینک مستقیم لینک های آماری بین coronavirus میزان مرگ و میر و طولانی مدت قرار گرفتن در معرض ذرات هوابرد بالا بردن نگرانی است که برخی از مناطق شهری می تواند بالاتر از نرخ مرگ و میر به دلیل افزایش آلودگی هوا.

این تحلیل تقریبا در هر شهرستان قصبه و محله در ایالات متحده یافت می شود که افزایش سطح هوابرد ذرات PM 2.5 به طور مستقیم در ارتباط به افزایش نرخ مرگ و میر برای کسانی که قرارداد COVID-19 ویروس.

“یک افزایش کوچک در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض PM 2.5 منجر به یک افزایش بزرگ در COVID-19 نرخ مرگ” این مطالعه به این نتیجه رسیدند. “با وجود محدودیت های ذاتی به محیط زیست طراحی مطالعه ما نتایج بر اهمیت ادامه به اجرای موجود آلودگی هوا قوانین و مقررات برای حفاظت از سلامت انسان هر دو در طول و پس از COVID-19 بحران است.”

این مطالعه نشان داد که حتی نسبتا کوچک افزایش PM 2.5 سطوح به طور مستقیم در ارتباط به افزایش قابل توجهی در COVID-19 میزان مرگ و میر.

“ما دریافتیم که افزایش تنها 1 µg/m3 در ساعت 2.5 همراه با 8 درصد افزایش در COVID-19 نرخ مرگ” این مطالعه گفت. “نتایج آماری معنی دار و قوی به ثانویه و حساسیت تجزیه و تحلیل.”

بالاتر مرگ و مير شهرستان شامل شهرهای مانند ققنوس, فیلادلفیا, کلیولند و شهر نیویورک با توجه به اطلاعات ارائه شده در این مطالعه. بوستون هم به بالا از میزان مرگ و میر به عنوان کسانی که در شهرستانها هر چند این اطلاعات تنها از طریق اواسط ماه آوریل است.

ساعت 2.5 است که به طور گسترده ای ذکر شده برای تضعیف عملکرد ريه و هنگامی که در معرض آلودگی بیش از یک دوره طولانی مدت و ریه ها می تواند تبدیل به بیشتر مستعد ابتلا به ویروس مانند COVID-19 همراه با آسم و بیماری های قلبی. ساعت 2.5 تولید شده توسط خودرو, اگزوز, نیروگاه های برق و آتش سوزی و دود در میان طیف گسترده ای از محیط داخلی و خارجی منابع.

این مطالعه همچنین نشان داد که افراد از رنگ ها “به طور نامتناسبی تحت تاثیر آلاینده های هوا” و بنابراین به طور بالقوه آسیب پذیر تر به رنج می برند عواقب کشنده از COVID-19.

“این یافته ها به ویژه مهم برای بیمارستان ها در محله های فقیر و جوامع رنگ که تمایل به قرار گرفتن در معرض سطوح بالاتری از آلودگی هوا از مرفه سفید جوامع” این مطالعه گفت.

که گفت:, قابل توجهی کاهش آلودگی هوا بوده است که در هفته های اخیر با توجه به کروناویروس مربوط به مستندات. دانشگاه هاروارد در مطالعه خواستار کاهش طولانی مدت آلودگی هوا به کاهش COVID-19 و دیگر بیماری نرخ مرگ و میر.

“ما نمی توانیم به عقب بروید و تمیز کردن هوا از گذشته” استاد دانشگاه هاروارد Francesca دومینیکا نوشت: در مطالعه است. “اما در آینده ما می توانیم هدف و مطمئن شوید که در شهرستانهای استان که در سطح بالایی از آلودگی را ما اقدامات زیست محیطی به طوری که این بیماری نیست و کشتن به عنوان بسیاری از مردم است.”

مطالعه ارائه شده است به جدید مجله پزشکی انگلستان برای بررسی دقیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de