اتحاد coronavirus تبدیل به یک بیماری همه گیر?

تیموتی حیله گر است, اپیدمیولوژی و استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه رایرسون. در سال 2003 او درگیر در مدیریت سارس در تورنتو است.

با توجه به داده های سازمان بهداشت جهانی سایت, در زمان نوشتن در مجموع 2,460 تایید موارد COVID-19 گزارش شده از خارج از چین است. به خصوص بزرگ و دیدنی و جذاب افزایش وضوح با توجه به آنچه که بهترین توصیف به عنوان “رشد” کشتی کروز الماس شاهزاده خانم در بندر یوکوهاما که از آن 691 عفونت های جدید ثبت شد در میان مسافران و خدمه.

کره جنوبی اعلام کرد 977 موارد تقریبا یک شبه با انتقال ظاهرا در ارتباط با کلیسای جماعت. ایتالیا بدون هشدار گزارش 229 مواردی که قبلا وجود داشته است هیچ کدام, اولین خوشه در اروپا است. و تقریبا در همان زمان جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: 61 مورد و مرگ و میر 12 اولین خوشه ای در خلیج فارس. صحبت کردن در تهران روز جمعه سخنگوی وزارت بهداشت دکتر کیانوش Jahanpour نسبت بسیاری از موارد به مسافرت و یا در شهر قم که در آن یک شرکت چینی شده است ساختمان انرژی خورشیدی گیاه. قم نیز دینی و مذهبی, سایت زیارت. اما شناسایی موارد در میان ایرانی مسافران به این شهرستان نشان می دهد که وجود دارد بیش از حد محلی انتقال در حال وقوع است. با توجه به CNBC اخبار شیوع کروناویروس در ایران شده است مربوط به یک مورد در کانادا.

در اوایل maclean’s قطعه من تا به حال شک و تردید در مورد اعتبار روزانه تعداد موارد صادر شده توسط چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. احتمال این که تعداد زیادی از گزارش نشده (عمدتا خفیف) موارد نمی تواند نادیده گرفته می شود که تحت تاثیر قرار محاسبه مورد انتظار مورد مرگ و میر. اما تا زمانی که در هفته گذشته موارد انباشته شده در خارج از چین ارائه شده مفید مقایسه برای محاسبه یک مورد مرگ و میر در شرایط که در آن حضور کادر پزشکی به مراتب تعدادشان کمتر عجیب و غریب دریافتی بیمار است. تحت چنین موشکافی شدید برآورد صورت-مرگ و میر حدود 0.4 درصد است که چهار هزار و تنها یک پنجم از ارز از چین را تایید آمار و ارقام. متاسفانه این در حال حاضر قابل اعتماد متقابل بررسی: در ایران را 61 مورد و مرگ و میر 12 در فقط چند روز نسبت آخرالزمانی case-مرگ و میر 20 درصد! تنها توضیح منطقی این بود که تعداد بسیار زیادی از موارد نه تشخیص داده و یا گزارش. برای رسیدن به مورد مرگ و میر در تمام کشورهای دیگر در خارج از چین (بدون ایران حدود 0.4 درصد) 12 مرگ و میر می توانست منجر به از نزدیک به 300 مورد. فقط چگونه بسیاری از مردم بیمار در حال گزارش نشده?

بیشتر: یک ساخته شده-در-کانادا راه حل به شیوع کروناویروس?

به مسائل بدتر Jahanpour را به دولت رفت که “شدت بيماری زايی ویروس لزوما بیش از آنفلوانزای H1N1.” اما به آنفلوانزای فصلی است و یک مورد مرگ و میر از بین 0.1 تا 0.2 درصد این ارقام در واقع گزارش شده توسط وزارت به وضوح حداقل 100 بار کشنده تر. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که مهارت های ریاضی (و جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل) از بجنورد به زودی تجدید نظر ساخته شده و معتبر تر.

مهار هر گونه ویروس بوده است کلیدی برای جلوگیری از گسترش آن و تا 10 روز پیش چین تا به حال موفق به شامل 99 درصد از تمام موارد تایید شده. امروز سه درصد از موارد گزارش شده از مکان های خارج از چین 30 کشورهای در حال گزارش موارد بر خاک و ما هیچ تصوری از میزان انتقال در این مناطق که در آن گزارش است که مانع عدم تخصص و عدم وجود بهداشت عمومی زیرساخت و یا مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی. مهار در میان این کشورها هستند که به خوبی آماده و مجهز را به تاخیر می اندازد محلی گسترش کنترل نشده اما در این نقطه گسترش جهانی—یک بیماری همه گیر—باید در نظر گرفته شود به عنوان یک قطعی امکان.

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در فوریه. 21 در سازمان ملل در ژنو گفت: “این موارد که ما می بینیم در سایر نقاط جهان اگر چه اعداد کوچک هستند اما نه مربوط به ووهان یا چین آن را بسیار نگران کننده است.”

بیشتر: Coronavirus: بدترین سناریو

جالب این که مدیر کل تمایلی به ادعا می کنند که COVID-19 یک “بیماری همه گیر” با وجود این که تعریف رسمی از معیارهای تعریف یک بیماری همه گیر:

hase پنج” است که توسط انسان به انسان گسترش ویروس به حداقل دو کشور که در یک منطقه است. در حالی که بسیاری از کشورها خواهد شد نمی شود در این مرحله, اعلام مرحله پنج یک سیگنال قوی است که یک بیماری همه گیر قریب الوقوع است و این زمان برای نهایی سازمان ارتباطات و اجرای برنامه ریزی شده کاهش اقدامات کوتاه است.

فاز شش است همه گیر فاز مشخص در سطح جامعه شیوع در حداقل یک کشور دیگر متفاوت است که منطقه در علاوه بر این به معیارهای تعریف شده در فاز پنج. تعیین این فاز را نشان می دهد که جهانی همه گیر در راه است.

بیشتر: علم از رمان coronavirus

اعلام کره بود تجربه پایدار گسترش بود مطمئنا به اندازه کافی برای COVID-19 واجد شرایط برای فاز پنج در حالی که انتشار موارد در ایتالیا و ایران به راحتی تشکیل فاز اندازه. اعلام “P”-کلمه می فرستد هشدار به پناه مردمی (و دولت) که احساس می کنید که آنها مصون از چنین رویدادی است. آن شده است یک دهه از آخرین بیماری همه گیر اعلام شد—آنفولانزا—به سختی بیشتر تهدید از آنفلوانزای فصلی. اما این ویروس باعث اين اختلال در حدود 10 برابر خطرناک تر از آنفلوانزای فصلی و با نرخ مشابه گسترش یافته است. سارس بازدید کانادا در سال 2003 و ما می توانیم سرمایه گذاری زیر مقایسه در این مرحله با COVID-19.

در شش ماه طول سال 2003 سارس آلوده در مجموع حدود 8000 نفر و کشته شدن حدود 770 فقط در چند مکان: چین, تایوان, هنگ کنگ, تورنتو و سنگاپور با یک تعداد انگشت شماری از موارد در برخی دیگر از شهرستانها قبل از آن موجود بود و فرار از بخار. اما تنها در حدود دو ماه COVID-19 شامل 30 کشور با حدود 80,000 بیمار و 2500 مرگ و میر. این نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش در آن گسترش یافته است و یک فرصت بسیار خوب ظاهر می شود در همه کشورها و جوامع که آیا آنها آماده هستند یا نه.

ما به سادگی نمی دانم اگر آن را آهسته در طول ماه های تابستان به عنوان برخی از عفونتهای ویروسی دستگاه تنفسی انجام دهید. اگر آن را ندارد, آماده برای حداقل یک موج دوم در پاییز, پس از راه 1918 آنفلوانزا و 2009 آنفلوانزا است. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان برای COVID-19 اگر چه نتایج کالبد شکافی از COVID-19 قربانیان نشان می دهد که شدید ریوی التهاب می توان تا حدی با استفاده از کورتیکواستروئیدها و هواکش. نتایج اولیه از دو کارآزمایی بالینی تست بالقوه ضد ویروسی برای درمان COVID-19 انتظار می رود در سه هفته اما واکسن می تواند بسیار طولانی را برای توسعه و تست و تولید است.

البته این ویروس ممکن است هرگز اجرا از کنترل در کانادا. اگر پس از آماده سازی مفید خواهد بود تمرین برای زنگ بعدی. اما برای این کشور به حمله ویروسی بیماریزا بدون آماده سازی دوراندیشی و یا داشتن برنامه ریزی صورت گرفته بی وجدانی خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>