دارای شور و شوق برای CERB هموار راه را برای جهانی پایه درآمد ؟

برای چند همه بیش از حد زودگذر سال مارک تیلور معتقد بود در آینده از آلبرتا صنعت نفت و گاز. مسلح با نفت سیستم های رشته مهندسی از دانشگاه Regina, تیلور فرود یک کار در کلگری خدمات انرژی شرکت در سال 2011. پول خوب بود و نقش دقیقا چیزی بود که او آموزش دیده است. پس از آن صنعت از رکود در سال 2014. قیمت نفت کاهش یافت و اجتناب ناپذیر به دنبال: Taylor شد مصدوم از کارفرمای خود را در دور دوم از اخراج در ژانویه 2015.

این زن 47 ساله به سرعت ثبت و دور از هر گونه امید برای آینده اشتغال در صنعت است. “Oil field services گرفته اند یک ضربه عظیم بیش از پنج سال گذشته” او منعکس کننده. “اگر تولید نمی حفاری و سپس وجود دارد هیچ فرصت برای مردم به عقب بر گردیم.”

آنچه به دنبال آن تب و تاب از خود اختراع مجدد برای تیلور در حالی که او تلاش برای به دست آوردن یک زندگی است که می تواند حمایت از او دو فرزند و پرداخت صورتحساب خود را. او آموزش دیده برای تبدیل شدن به یک مربی رهبری در حالی که در بیمه اشتغال (EI), سپس, شد, مدیر اجرایی, Alberta که مدل دهید خود را به عنوان یک میانه رو جایگزین در استانی صحنه سیاسی. اما پس از فلج دست دادن در استان 2018 انتخابات—حزب شکست خورده به زمین و یک صندلی در مجلس—کار او این بود که یک بار دیگر در خرد کردن بلوک.

پشت در, EI, تیلور بود که در نهایت قادر به دست آوردن پاره وقت اشتغال در ماه مارس در یک کالج محلی, آموزش نرم افزار مایکروسافت. اما او فقط می خواهم در این کار به مدت دو هفته زمانی که COVID-19 ساخته شده راه خود را به کلگری. کلاس منتقل شدند آنلاین و برخی از دانش آموزان کاهش یافته است. تیلور در بر داشت خود را بیکار این بار فاقد شرایط لازم برای EI با توجه به کوتاه خود را روی لئامت دادن به عنوان یک مربی.

پس از آن آمد ترودو اعلام کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB)—یک “برکت” تیلور می گوید. مشمول مالیات, 2 ، 000 $در هر ماه فدرال سود برای افرادی که درآمد شده بود تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در ابتدا در دسترس از مارس 15 Oct. 3 اما ترودو از تمدید بهره مند هشت هفته به عنوان عدم اطمینان اقتصادی در یمن ، متناوب 8.4 میلیون کانادایی—22 درصد از جمعیت این کشور را داشته باشند اعمال می شود.

برای تیلور سود را فعال کنید او را به تجدید نظر در مسیر خود را یک بار دیگر. در این زمان او شروع به کاوش حرفه ای در پلیس و استفاده از زمان خود را در طول مستند به بازگشت به شکل است. او نه تنها یک بازسازی: لورن رنی از همیلتون, Ont., شد و همچنین از بخش آموزش و پرورش که در آن او کار می کرد به عنوان یک بین المللی کارگزینی جدید کانادا معلمان به دنبال تجربه در خارج از کشور در انگلستان است. او می گوید: CERB را فعال کرده و او را به نگاه به شروع خود ESL تدریس خصوصی کسب و کار است که برای راه اندازی در سپتامبر بدون نیاز به نگرانی در مورد قرار دادن مواد غذایی بر روی میز و یا پرداخت اجاره.

داستان مانند او و تیلور نمونه ی چگونه اقتصادی مرهم از CERB اتحادش را تغییر نگرش در مورد درآمد کمک به COVID-19 در معرض شکنندگی در بسیاری از جنبه های اقتصاد کانادا, ریخته گری مردم از کار در حالی که خروج دیگران از جان گذشته برای گذار از مبارزه صنایع مانند نفت و گاز است. در انجام این کار آن پرسیده است: آهسته-سوزاندن بیش از بحث های جهانی درآمد اولیه (UBI) با طرفداران کارگران و برخی از اقتصاددانان استدلال به نفع حداقل حمایت مالی به جای CERB پس از همه گیر. اضافه شده در امنیت شبکه می گویند طرفداران کمک خواهد کرد بالابر بسیاری از فقر برای نسل های آینده.

جزئیات: کشیدن بوروکراتیک معجزه: چگونه CERB رو انجام داده

رنی فکر می کند این ایده را در زمان ممکن است چرا که بسیاری از کانادایی ها را دیده اند دست اول چگونه آن را می تواند کمک به آنها را دوباره بجای اول برگشتن پس از یک بحران است. “زندگی چیزی است که واقعا چه جامد یک نظر” او می گوید: “و من نمی خواهد که چنین به نظر قوی برای پایه درآمد اگر من تا به حال زندگی می کردند از طریق این.” رشد حمایت منعکس شده است در نظرسنجی ها: 62 درصد حمایت های دولت-بودجه درآمد تضمین شده برنامه در یک ممکن است در بررسی انجام شده توسط تورنتو مستقر در میدان تحقیق در همکاری با Maru/آبی. این تعداد افزایش در مقایسه با یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه کونکوردیا و Pierre Elliott Trudeau بنیاد در سال 2013 که در آن تنها 46 درصد از کانادایی ها گفت: آنها توافق کردند که با اجرای آن است.

هیو سگال این سناتور سابق و محافظه کار سیاسی عمل است یک بار قهرمان از پایه درآمد—تا حدودی به دلیل او می گوید: به در حال رشد در یک کار-خانواده فقیر. به سگال این CERB شده است یک بازی را تغییر در نشان دادن چگونه یک درآمد خالص ایمنی می تواند انجام شود به سرعت و کارآمد از طریق آژانس درآمد کانادا; آن ارائه امداد سریع و بدون اداری پرتال تخصصی اولی برای کسانی که از خواب بیدار یک روز با هیچ کار.

این نشان از نیاز برای CERB و تردستی با آن نورد می تواند هموار کردن راه برای یک برنامه دائمی به عنوان ماهیت کار کردن تغییرات با توجه به همه گیر او می گوید و اضافه کرد: “در دراز مدت 25 سال کار در یک شرکت است که شما می توانید پس از فارغ التحصیل است که واقعا دیگر بخش های اقتصادی ما شرایط است.”

سگال پیش بینی یک پایه درآمد برای بزرگسالان بین سنین 18 و 64 که خود را در نیاز به یک آرایه وسیعی از دلایل—شغل خود را پرداخت زیر خط فقر می گویند یا آنها مترجمان آزاد, روش سوارکاری با قله ها و فرورفتگی از فرفره اقتصاد است. آن را اجازه می دهد بسیاری در کانادا به او استدلال می کند, به خصوص کسانی که زندگی در مناطق روستایی و یا جوامع بومی که در آن نرخ فقر به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین ملی است.

جزئیات: Furloughed کارگران با COVID-19 ترس نمی تواند فقط در خانه بمانند و جمع آوری CERB

او همچنین استدلال می کند مزایای حمل از طریق سیستم مراقبت های بهداشتی. “ما می دانیم که از COVID تجربه است که افرادی که کم درآمد مریض هر چه زودتر و بیشتر مستعد ابتلا به بیماری و در نهایت در بیمارستان سریعتر” سگال می گوید. “تمام آن چیزهایی که ما هزینه مقدار زیادی از پول است.”

این trickle-down اثرات بودند حداقل تا حدودی اثبات پایه-درآمد پروژه آزمایشی به اجرا در دهه 1970 در این استان ، اين آزمايش تعطیل پس از پنج سال پس از آن نخست وزیر استرلینگ لیون و مترقی محافظه کاران از مانیتوبا در سال 1979 و هیچ گزارش رسمی راه اندازی شد و در نتایج آن است. در عین حال پس از آن مطالعات انجام شده توسط دانشگاه مانیتوبا نشان داد بازدیدکننده داشته است بیمارستان کاهش در مشارکت جوامع 8.5 درصد است. مشابه پروژه آزمایشی در انتاریو و پشتیبانی توسط سگال بود تعطیل پس از یک سال توسط دولت برتر داگ فورد. نتایج آن هم بررسی نشده باقی مانده بودند.

ایده اساسی درآمد است البته نه بدون منتقدان. 2013, علمی مطالعه فعلی خزانه داری فدرال هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos در بر داشت یک پیشنهاد حداقل درآمد برنامه برای کبک “را قوی اثرات منفی در بازار کار نرخ مشارکت بیشتر و بنابراین در میان کارگران کم درآمد است.” آن را نیز گران است. برآورد از کانادا بودجه مجلس افسر می گوید: شش ماه از درآمد اولیه می تواند هزینه های دولت بین $47.5 میلیارد دلار و 98.1 میلیارد دلار برچسب قیمت است که ممکن است لرزش کانادایی’ نوظهور شور و شوق. اخیر آنگوس رید موسسه نظرسنجی همچنین نشان داد که در حالی که شش نفر از 10 پاسخ دهندگان به حمایت از یک UBI کمی بیشتر بخش 64 درصد بود و تمایلی به پرداخت بیشتر مالیات به صندوق آن است. (سگال شمارنده است که فدرال اساسی-درآمد برنامه نیز ارائه 20 میلیارد دلار در کمک های جایگزین موجود استانی برنامه های رفاهی.)

در ضمن اندرو Scheer, خروجی رهبر حزب محافظه کار ابراز نگرانی کرده است که CERB است بازداری مردم از بازگشت به کار. “این شکست باید معکوس قبل از اینکه خیلی دیر است,” او گفت: ممکن است. “کانادا را بهبود اقتصادی آن بستگی دارد.”

دفعات بازدید: چگونه به درخواست برای CERB اگر شما گذاشته به دلیل COVID-19

ترس چنین نیست و بدون اساس می گوید دن کلی از کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل است که نشان دهنده حدود 110,000 کوچک و متوسط کسب و کار در کانادا. سازمان انجام یک نظرسنجی از اعضای خود را که در آن 37 درصد گفت: آنها باید نگرانی های مربوط به نیروی انسانی از جمله کارکنان خود را امتناع از بازگشت به کار. “نظر من این است که آن را برای رفتن به یک کثیف, بهبود, به دلیل وجود دارد تمام انواع دلایل که چرا کارکنان نخواهد بود قصد بازگشت به کار” کلی می گوید: با استناد به عدم دسترسی به مراقبت از کودک و ترس از ابتلا به COVID-19. “ما صرف سه ماه گفتن هر کانادایی به ترک خانه های خود را به جز برای یک هفته سفر به فروشگاه مواد غذایی. پس از آن یک شوک ناگهانی به سیستم است.”

در مواجهه با این چالش های CERB انجام داده مخالف متقاعد کردن کلی از نیاز های اساسی درآمد. “ما در اوایل با این آزمایش نشان می دهد که جهانی درآمد اولیه به معنی از بین بردن یک انگیزه برای کار,” او می گوید. این امر می تواند یک اشتباه او می افزاید: به نوبه خود به کانادا شبکه امنیت اجتماعی در گوش خود به دلیل کاستی در شرایط استثنایی از یک بیماری همه گیر.

کلی معتقد است که سریع و قوی یارانه دستمزد برنامه یک رویکرد بهتر به برخورد با کار طولانی مدت اختلال کارفرمایان اجازه می دهد به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و به آنها پشت در تغییر سرعت زمانی که مشکلات اقتصادی عبور می کند.

هنوز از شوک این بیماری همه گیر و اقتصادی تحولات قبل از آن باعث شده است که تعداد زیادی از کانادایی ها به تجربه یک قلم مو با فقر است. و که ممکن است به آرامی اما مطمئنا تغییر ذهن است. تیلور اذعان دارد که چندی پیش در “یک مرکز شهر کلگری مهندس نفت و گاز” او را دیده CERB به عنوان یک چنگ زدن به پول نقد از مالیات دهندگان دلار است. اما که در زمان های مختلف.”سریع به جلو پنج سال داشتن گذاشته شده است سه بار و به دنبال چه آلبرتا اقتصاد در حال رفتن به مانند نگاه در پنج سال آینده” تیلور می گوید: “من خیلی بیشتر از یک حامی.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک طبقه برای نرم فرود.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im