قرمز رو آیووا دموکرات درهم برای دفاع و محافظت از خود را برای اولین بار-در-این-ملت در انتخابات ریاست جمهوری وضعیت پس از جلسه سیستم رنج می برد به یاد ماندنی بحران که در سمت چپ نامزدها و رای دهندگان بدون رسمی برنده تقریبا 24 ساعت پس از دموکرات ها برای اولین بار رای خود را.

“این لطمه می زند گفت:” کلی وینفری, دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه ایالتی آیووا که در انجمن در ایمز County, Iowa.

“این یک نگاه خوبی برای آیووا حزب دموکرات را به زمان زیادی فقط برای به دست آوردن نتایج دقیق گزارش,” او گفت:.

آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت سرزنش جدید گزارش برنامه بودجه سابق هیلاری کلینتون از عمل تارا McGowan برای شکست. تکنولوژی ارائه شده یک “سد” در گزارش این جلسه نتایج اما قیمت گفت: این اطلاعات نیست با دستکاری.

“نتایج غیر قابل قبول و به عنوان صندلی از من عذر خواهی عمیقا” گفت: قیمت که نشان جزئی حزبی نتایج سه شنبه شب پس از dodging رسانه درخواست در تمام طول روز.

“یکی از چیزهایی که من می خواهم شما بدانید این است که این اطلاعات دقیق است,” او گفت:. “ما می خواهیم مردم آیووا نمایندگان شان اعتماد به نفس در نتایج جستجو و در این روند است.”

مقامات از این شرکت است که ایجاد برنامه به نام سایه, Inc متعهد به انجام بهتر در آینده. حزب دموکرات صرف $60,000 برای خرید این تکنولوژی با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ،

بسیاری از دموکرات ها سرزنش قیمت و دولت حزب دموکراتیک نیست — برنامه جدید — برای عدم ارائه عملکرد نرم افزار و عدم کافی کارگران به پشت خطوط تلفن هنگامی که فن آوری را شکست.

شکایت بدن این حوزه در Clarke County گفت: شهرستان, صندلی زحمت نیست با برنامه و تصمیم گرفت به گزارش همه چیز را از طریق تلفن. صندلی مجبور به صبر طولانی به عنوان تلفن زنگ زد و زنگ زد و بدون جواب و وقتی که یک حزب دموکراتیک کارگر را انتخاب کنید تا او منتظر یک زمان طولانی در خود نگه دارد قبل از او می تواند به اشتراک گذاری نتایج.

“مردم آیووا فقط به عنوان نا امید به عنوان بقیه از کشور گفت:” بدن است. “نا امیدی من این است که بیشتر با, آیووا, حزب دموکرات که نمی رفع این چیزی که به خوبی به اندازه کافی.”

قیمت روز سه شنبه گفت که این حزب انجام یک “کامل و شفاف و بررسی مستقل” از آنچه که باعث به تاخیر می اندازد. او کاهش یافته است به آدرس اینکه آیووا باقی خواهد ماند خانه برای اولین بار در کشور مسابقه اما چند دیگر دموکرات آیوا به نظر می رسد مشکوک.

“اگر بیش از این نمی, سپس آن را می شود در حمایت از زندگی” گفت: تیم Hagle استادیار علوم سیاسی در دانشگاه آیووا.

“واقعیت این است آیووا در حال حاضر چهره بسیاری از پوش بک در حال حاضر از آنجا که مردم استدلال می کنند آن را در دسترس برای بسیاری از مردم و نه به اندازه کافی متنوع. این واقعیت است که این گزارش از طریق کاهش یافت به طوری چشمگیری کمک نمی کند همه چیز” گفت: Hagle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im