مقامات بهداشت احتیاط در مقابل سرعت بازگشایی کسب و کار

حدود یک دقیقه پیش

واشنگتن — ارشد بهداشتی آمریکا مقامات و برخی از فرمانداران یکشنبه هشدار داد در برابر بیش از حد سریع کاهش محدودیت در محل قرار داده برای مبارزه با کروناویروس در حالی که رئیس جمهور تهمت را آرزو-برای تاریخ عید پاک برای بازگشایی اقتصاد با تصویب اکثر آمریکایی ها باقی مانده در خانه.

پس از یک هفته که در آن ایالات متحده تلفات از covid-19 افزایش یافت و بالای 20,000 — یک دو برابر شدن مرگ و میر در کل یک هفته پیش از آن — وجود دارد در حال رشد نشانه شماره جدید از بستری شدن در بیمارستان و بیماران نیاز به مراقبت بحرانی شد, کاهش, حتی در نیویورک که حدود نیمی از این کشور موارد تشخیص داده شده.

در عید پاک, پیام, تهمت telegraphed او ادامه داد: امید واقعی برای پایان سریع به ماندن در خانه و محدودیت های است که تا حد زیادی توقیف اقتصاد ایالات متحده. که رو افزایش بیکاری به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ با بیش از 16 میلیون نفر از مردم به دنبال مزایای بیکاری.

“در حال حاضر ما در حال نگه داشتن جدایی; ما در حال خلاص شدن از شر طاعون” رئيس جمهور گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “اما ما در حال برنده شدن در جنگ ما در حال برنده شدن در جنگ — ما خواهید بود با هم در کلیساها درست در کنار یکدیگر است.”

پس از انداختن عید پاک خود هدف است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید که “aspirational” رئیس جمهور بارها ذکر شده در مارس 1, کمتر از سه هفته دور به عنوان یک هدف جدید برای شروع به سهولت محدودیت.

اما کارشناسان بهداشت عمومی در داخل و خارج از دولت به دنبال تعدیل انتظارات برای هر نمایشی “سوئیچ نور” لحظه به عنوان دکتر Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری های متخصص آن قرار داده است.

در بهترین حالت Fauci گفت: مه 30 — زمانی که دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن در محل قرار داده منقضی خواهد شد یک زمان به ارزیابی مجدد آیا هر گونه کاهش آهسته می تواند آغاز خواهد شد.

“ما امیدواریم تا پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو: خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن؟!” Fauci, بهترین و شناخته شده بهداشت عمومی متخصص در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“اگر آن را انجام دهد” او گفت:. “اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن.”

Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت نگران نباشید اگر این کشور به پایان می رسد-اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های بیش از حد در اوایل این ویروس می تواند یک بار دیگر شروع به سرعت در حال گسترش باعث تجدید افزایش بیماری و مرگ.

با وجود مکرر خود را به بحث در مورد موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به منظور کسب و کار و مدارس و دیگر موسسات بازگشایی شد. بیشتر از آن قدرت نهفته در دست فرمانداران و شهرداران که توسط و بزرگ شده اند خیلی بیشتر تمایلی به تنظیم اولیه مهلت.

یکشنبه, چندین تاکید کرد نیاز به صبر کنید و ببینید.

“هر نوع اقتصادی بازگشایی و یا بازیابی بستگی دارد در درجه اول در سلامت کامل مراقبت بازیابی” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

“اگر ما هم پس از این مراحل و یا ما شروع به عقب بر گردیم روی پای ما بیش از حد به زودی من از ترس بر اساس اطلاعات ما به دنبال به در (که) ما می تواند پرتاب بنزین بر آتش” مورفی گفت.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot ظاهر می شود در همین نشان می دهد گفت: مقامات “نمی تواند باز کردن اقتصاد تا زمانی که ما مطمئن شوید که ما باید تمام بهداشت و درمان کنترل در محل.

“که به معنی گسترده, تست, تماس, ردیابی و ما رو به دیدن و نه فقط یک مسطح منحنی اما خم کردن” او گفت:, و اضافه کرد که “ما روند در مسیر درست اینجا در شیکاگو است.”

دولتی و دانشگاهی و کارشناسان بهداشت و درمان مورد حمایت آن نقطه است. این کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا, استفان هان گفت: هر گونه تصمیم گیری در مورد بازگشایی باید “data-driven.”

ظاهر می شود در ABC “این هفته” هان کاهش یافته است می گویند که آیا ممکن است 1 تاریخ برای تجدید نظر در تعطیلی بود و در همه واقع بینانه است.

“این یک هدف و بدیهی است که ما امیدواریم که در مورد هدف, اما من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد اولیه قادر به بگویید که” او گفت:.

هان گفت: او معتقد است ایالات متحده است “بسیار نزدیک به قله” از زمان شیوع اگر چه Fauci و دیگر کارشناسان هشدار داده اند از تجدید حیات اگر کنترل ها برداشته بیش از حد به زودی.

تست پروتکل ها به اندازه کافی قوی نیست به سرعت سرکوب هر گونه تجدید حیات گفت تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی برای باز کردن این کشور در مارس 1,” Inglesby گفت: “فاکس نیوز یکشنبه,” او گفت: ممکن است بخش هایی از ایالات متحده که در حال “آماده برای برخی از محدود reopenings.”

“اگر ما مراقب باشید زمانی که ما به سهولت اجتماعی فاصله ما دوباره ایجاد شرایط وجود داشته است که در اوایل ماه مارس” Inglesby گفت.

“ما باید قادر به ظرفیت بنابراین اگر کسی می گوید: “من احساس می کنم مثل من آنفولانزا یا پنومونی’ آنها می تواند راه رفتن به درمانگاه و یا بیمارستان و یا مرکز آزمون و دریافت که در این آزمون که روز و نتايج امیدوارم که روز به طوری که آنها را می توان در انزوا به طوری که ما می تواند شناسایی مخاطبین خود است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de