جلسه با تاخیر برای veteran Westmoreland کلانتر معاون متهم از تماس های نامناسب با زندانیان زن

10 دقیقه پیش

یک جلسه به صورت سابق Westmoreland County sheriff معاون متهم متقاعد کردن زندانیان زن به افشای خود و یا اتوبوس او را در ازای سیگار به پایان رسید و به زودی به عنوان آن شروع به جمعه.

مایکل فرگوسن وکیل برای جانباز معاون Daniel A. Gradischek, 32, وحدت, اعتراض به اولین شاهد به نام شهادت توسط دستیار دادستان منطقه آدم بار در یک برنامه ریزی مقدماتی شنوایی جمعه به دلیل سابق Westmoreland County, زندان, زندانی است که یکی از دو قربانی به طور خاص ذکر شده در شکایت کیفری علیه Gradischek.

“خود افتخار, اولین بار من شنیده ام از این زن و این که او یک قربانی ادعا این بود صبح روز بعد از من وارد اینجا. چگونه می توانم به اندازه کافی انجام کار من دفاع از موکل من وقتی که من نمی دانم آنچه ادعا می رخ داده است و یا حتی زمانی که و یا که در آن رخ داده است؟,” فرگوسن خواسته Hempfield منطقه قاضی علامت منصور.

فرگوسن همچنین گفت که او و Gradischek وارد منصور “امروز به طور کامل انتظار برای حل و فصل این موضوع” بدون یک جلسه و در ادامه به موضع مشترک دادگاه.

“اما وجود دارد هیچ (مورد درخواست) ارائه حتی بر روی میز قرار داده که رهبری ما را به این نقطه” فرگوسن گفت.

منصور اعطا فرگوسن درخواست برای ادامه این جلسه گفت که او موافق با فرگوسن اعتراض که او باید بدانید چه اتهام جنایت Gradischek است که به طور خاص متهم از ارتکاب. اگر چه بر اعتراض به ادامه این جلسه گفت: سپاهی کریستوفر کول و او خواهد فایل های اضافی شکایت علیه Gradischek مشخص کردن “فرد” جنایات که گفته شده است مربوط به شاهد.

Barr به ذکر است که پرونده های دادگاه در علاوه بر این به دو خاص دیگر قربانیان خواهد شد که شهادت در دادگاه اظهار داشت: “وجود دارد متعدد قربانیان است.” Gradischek در مصاحبه با کول در سال گذشته نشان داد وجود دارد “چهار یا پنج” قربانیان, با توجه به سوابق دادگاه.

Gradischek دستگیر شد و در ماه دسامبر توسط کول پس از یک سال بررسی است. از اتهامات عنوان شده علیه او از جمله رشوه خواری و سازمانی و تجاوز جنسی توطئه جنایی, جنایی, درخواست, جنایی, درخواست برای ارتکاب زشت حمله و ظلم و ستم.

Gradischek التماس کرد گناه نیست در شروع مختصر خود اقدام قبل از منصور جمعه.

کاوشگر آغاز شد و در نوامبر سال 2018 زمانی که دادستان منطقه جان پک دفتر اطلاع پلیس ایالتی از اتهامات علیه Gradischek طبق اسناد دادگاه. در طول یک مصاحبه Gradischek اعتراف به “رفتار نامناسب” در زندان حمل و نقل کول گفت: در اسناد دادگاه.

“… Gradischek اظهار داشت که او ارائه زندانیان زن با سیگار در ارز برای زنان نشان خود را به او لخت سینه” کول نوشت: در رسیدگی به شکایات.

در جریان تحقیقات Gradischek بارها و بارها محروم داشتن مقاربت جنسی با هر یک از زنان کول گفت.

سربازان در مصاحبه های متعدد زنان که گفت Gradischek اغلب بپرسید در طول حمل و نقل “چه خواهد شما را برای یک سیگار?”

زندانیان گفت: سربازان که گاهی Gradischek پیشنهاد آنها انجام رابطه جنسی دهانی و بار دیگر خواست خود را برای دیدن سینه یا اتوبوس او را با توجه به مدارک دادگاه.

هیچ یک از زنان گفت: آنها تا به حال مقاربت با Gradischek اما برخی گفتند که او را لمس کرد و او را از طریق مدرسه و یا در معرض خود را در بازگشت برای محصولات توتون و تنباکو محققان گفت.

پلیس می گویند برخی از حوادث رخ داده است که Gradischek بود به تنهایی با زندانیان زن در نگه داشتن سلول ها و یا در داخل دادگاه منطقه دستشویی به uncuff آنها در کلانتر ون در زندان حمل و نقل به گرینزبورگ دادگاه و یک بار در Excela سلامت Westmoreland بیمارستان در گرینزبورگ که در آن یک زندانی بود دریافت درمان.

تمام حوادث به گفته پلیس رخ داده است در طول دولت سابق کلانتر جان برگزار می شود که مشخص می شود این ادعا رفتار “به عنوان کاملا منزجر کننده” و معلق Gradischek در سال 2018 در آغاز بررسی است.

اتهامات علیه Gradischek به وجود آمد و همان زمان که دیگر کلانتر سابق معاون بابی Neiderhiser, 39, Mt. دلپذیر شهرستان با فساد متهم شده بود از افراد زیر سن قانونی به اتهام تبادل پیام های متنی با 15 سال به دنبال رابطه با او و نوجوانان ، کسانی که شکایت نیز ثبت شده توسط کول.

Neiderhiser دادگاه قرار است به زودی مارس 16 قبل از قاضی اسکات میرس.

Gradischek باقی می ماند رایگان در $50,000 نا امن باند. منصور را یکی دیگر از برنامه شنوایی پس از شکایت جدید در حال ثبت است.

پل پيرس یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با پل در 724-850-2860, ppeirce@tribweb.com و یا از طریق توییتر .

2384751_web1_Gradischek

پل پيرس | Tribune-Review

سابق Westmoreland County Sheriff معاون Daniel A. Gradischek, 32, چپ, است, متهم به تماس های نامناسب با زندانیان زن او حمل و نقل. Gradischek است تصویر ترک Hempfield منطقه قاضی علامت منصور را با خود وکیل مایکل فرگوسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید