کمک به خرده فروشان, پایان, shoplifting,’ ‘بدون محاکمه’ وضعیت

وجود سحر پس از تاریکی است که در حال حاضر ما را احاطه کرده در میان coronavirus همه گیر و تصمیم به تقویت ما بهبود اقتصادی باید به عنوان قوی به عنوان آن انجام شده را به تسخیر COVID-19. به این منظور, Suffolk County, دادستان منطقه راشل رولینز باید مخفی کردن لیست “بدون محاکمه” جنایت.

خرده فروشان در سراسر کشور تلقی می شود “غیر ضروری” (به عنوان مخالف به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها رستوران ها ارائه takeout, و غیره.) گرفته اند یک مالی تپش پس از محدودیت ها با هدف متوقف کردن گسترش ویروس منجر به بسته شدن تحت سفارشات توسط رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر. فروشگاه های فروش لباس های, بازی های ویدئویی, گل, مبلمان, کتاب, و یک میزبان از دیگر کالا — تفریحی از جمله گلدان — باید برای آن صبر کنید تا همه روشن داده شده است و مشتریان می تواند بازگشت.

این بدان معناست که هیچ درآمد در آینده اما اجاره و مالیات و هزینه های عملیاتی به پرداخت با این وجود. برای کسب و کارهای کوچک آن فلج شده است. پس از رژیم صهیونیستی است. بیکر درخواست اقتصادی امداد وام از طریق اداره کسب و کار کوچک در ماه گذشته ماساچوست هیئت نمایندگان کنگره نامه نوشت تأکید بر نیاز مبرم به تقویت کسب و کار: “این جریان اضطراری برای بهداشت عمومی در حال حاضر موجب اختلال و اقتصادی آسیبی به ما ترکیبات است و به احتمال زیاد به ادامه برای هفته ها یا ماه آمده است.”

برخی از بوستون را خرده فروشان ممکن است قادر به گزاف گویی از تمدید shutdown.

حتی در بهترین زمان را “بدون محاکمه” برای تعیین جرم دزدی از مغازه یک ایده بد بود. آن را victimless به رغم درک است که فروشگاه ها می توانید فقط “جذب” از دست دادن. آنها نمی — آنها فقط از دست دادن پول. خرده فروشان انجمن جنرال, مشاور رایان کارنی در decrying رولینز ” حرکت در سال گذشته اشاره کرد که در ماساچوست کسب و کار از دست دادن حدود 1 میلیارد دلار سالانه در کالا به سرقت رفته. است که برگ های دولت حدود 62.5 میلیون در فروش مالیات بر درآمد.

فروشگاه است که تا به حال به تعطیل با توجه به کروناویروس محدودیت در حال حاضر در حال از دست دادن پول و بنابراین دولت است. و اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم با یورش بیکاری های کاربردی در زمینه, در هفته های اخیر این است که فروشگاه ها و کسب و کار هستند و نه فقط آجر و ملات ساختمان — آنها متشکل از مردم است. از دست دادن درآمد است تاثیر عظیمی.

یکی دیگر از غذای آماده کلیدی از این مشکل روز شده باور نکردنی از خود گذشتگی و شن از جامعه ما — بسیاری همچنان به کمک به دیگران در زمان نیاز است. تجلیل رفتن به کسانی که گام تا نه کسانی که سرقت. چه یک ضربه فوق العاده در دندان ها می گویند برای مبارزه با خرده فروشان هنگامی که آنها باز کردن درهای خود را دوباره — “این هیچ معامله بزرگ اگر موجودی خود را پیاده روی از درب. شما ماده کمتر از کسانی که از شما بدزدد.”

امیدوارم با محرک کمک های مالی و وام های خلیج خارجه خرده فروشان خواهد بود قادر به سوار شدن به این دوره و همچنان به ماندن در کسب و کار. ما مشتاقانه در انتظار آن روز را خوب به بیرون بروید و فروشگاه برای بازدید از فروشگاه بزرگ در بوستون و حومه و دیدن آن مکان را دوباره به زندگی است.

این کلید که مربوط به بقای خود مانند ضمنی تایید از اموال سرقت تواند حذف شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de