در اینجا چگونه به سرعت شهرستانها در سراسر کانادا در حال سوختن از طریق نقدی

برایان Kelcey یک تورنتو مبتنی بر سیاست شهری مشاور. او قبلا به عنوان بودجه مشاور شهردار وینیپگ و به عنوان یک ارشد مشاور سیاسی در پارک ملکه.

به عنوان صندلی از وینیپگ شهرستان شورای کمیته مالی اسکات گیللینقم در حال حاضر یکی از صدها شهرداری رهبران در سراسر کانادا دست و پنجه نرم کردن با ياوه درآمد و افزایش هزینه های اضطراری در ارتباط با COVID-19 shutdown. “اگر شما در حال انتظار برای چیزی بدتر به همراه, خوب, این است,” او می گوید.

در حالی که آمریکا شهرداران می توانید دسترسی به صدها نفر از میلیاردها دلار کمک های مالی فدرال و بانک مرکزی وام کانادا رهبران شهر در حال مقابله با چالش های مشابه اما بدون هر وعده مقایسه فدرال کمک های تا کنون. انتخاب آسان است: تخمگذار کردن یک صندوقدار یا یک شهرستان برنامه موجب صرفه جویی در پول در آینده, اما آن را نیز نیروهای تخلیه ذخایر برای پرداخت قطع در حال حاضر. لغو کار پروژه ممکن است به نظر می رسد محتاطانه اما محلی شرکت های ساخت و ساز در حال بسته که کار برای زنده ماندن از طریق هر احتمالی بازیابی.

هفته گذشته فدراسیون کانادا شهرداری ها به نام دولت فدرال برای ارائه میلیاردها دلار در اورژانس حمل و نقل یارانه ها و افزایش گاز مالیات نقل و انتقال. دیگران پیشنهاد بانک مرکزی کانادا مداخلات و یا تبدیل فدرال زیرساخت یارانه به سهم GST درآمد به حرکت نقدی به شهرستانها بیشتر به سرعت. در سطح استان بریتیش کلمبیا است که اجازه می دهد دولت های محلی برای نگهداری به آموزش و پرورش ملک درآمدهای مالیاتی است که آنها به طور معمول بخشیدن به این استان به عنوان یک کوسن کوتاه مدت.

بخوانید: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

در اینجا یک نمونه از غرب به شرق از نحوه مقامات محلی در حال مرور روزهای اولیه از بزرگترین بحران مالی که هر کسی در دولت و شهرداری تا به حال دیده می شود.

Translink (مترو ونکوور حمل و نقل و حمل و نقل آژانس)

خدمت: 2.6 میلیون نفر در سراسر منطقه مترو ونکوور

میزان سوختگی: Translink در حال حاضر از دست داد $75 میلیون از ياوه کرایه و گاز و درآمدهای مالیاتی اواسط ماه آوریل است. حتی پس از اجرای یک موج اعلام کرد سرویس کاهش Translink هنوز هم انتظار دارد که میزان سوختگی در ده ها میلیون یک بار آن اقدامات در حال تکمیل است.

Translink یکی از بزرگترین کانادا سازمان های حمل و نقل اما از این لحظه در COVID-19 بحران آن را کاهش. با پایان ماه ونکوور حمل و نقل سواران می توانید انتظار برای از دست دادن حد 40 درصد از ظرفیت خدمات از جمله پنجاه و شش مسیرهای اتوبوس و کاهش سریع حمل و نقل خدمات. بیش از 1500 اخراج شد اعلام کرد در مارس 20.

“سیستم های حمل و نقل نمی روشن و خاموش مانند یک سوئیچ نور” می گوید: New Westminster شهردار Jonathan Coté صندلی از Translink شهردار را شورا. او گفت maclean’s که او و همکارانش نگران آینده عواقب ناشی از این سرویس کاهش آنها مجبور به امروز. “قابل توجهی کاهش ما در حال ساخت به خدمات حمل و نقل نیست فقط رفتن به تاثیر ما در طول بحران بهداشت و درمان,” او می گوید: “اما آنها همچنین مانع ما در طول فاز بهبود.”

بخوانید: یک نوع متفاوت از بحران نیازمند یک نوع داده های مختلف

شهردار کلگری ناهید jasper de valk: کلگری مواجه است “طوفان کامل” از COVID-19 (جف مک اینتاش/CP)

شهر کلگری

جمعیت: 1.5 میلیون

میزان سوختگی: 15 میلیون دلار در هفته

“خبر خوب این است که در کلگری است فوق العاده خوبی اجرا می گوید:” شهردار ناهید jasper de valk در یک پلاگین برای کلگری موفقیت در ایجاد ذخایر اضطراری. اما سومین مدت شهردار نبود کشیدن هر مشت در مورد مقیاس خبر بد: کلگری مواجه است “طوفان کامل” با همه گیر اقتصادی و خاموش کردن مداوم قیمت نفت شوک همه آسیب رساندن به محلی درآمد و هزینه. کلگری شهر هال در حال حاضر گذاشته 10 درصد از نیروی کار خود را و معلق فصلی استخدام.

پس از آلبرتا, اقتصاد شد و در حال حاضر دوران سخت قبل از همه گیر jasper de valk متمرکز شده است و از دیگر شهرداران در خطرات بالقوه برای کسب و کار املاک و مالیات بر درآمد. “در صورتی که کسب و کار ورشکسته می رود که پرداخت این مالیات ؟” او می پرسد شناور امکان واقعی از یک واکنش زنجیره ای اگر چند شکست کسب و کار پیشی مختلف صاحبخانه’ منابع است. “ما تخمین زده می شود از دست دادن [از بین $400-$450 میلیون] از طریق سپتامبر فرض می شود هر کس می تواند پرداخت مالیات خود,” او می گوید: فرض خود او اذعان دارد ممکن است مورد آزمایش قرار داده و این شهر تمایل به انعطاف پذیر با مجموعه های مالیاتی. “ما می دانیم که از پژوهش و تجربه است که هنگامی که یک فاجعه تعطیل کسب و کار 30 تا 40 درصد از آنها هرگز بازگشایی,” او گفت:. “پس از سال 2013 سیل ما که به پنج درصد” اما با ترکیبی از اقتصادی فشارهای jasper de valk معتقد است از آن خواهد شد سخت برای به دست آوردن نتایج مشابه این زمان.

شهر Selkirk ،

جمعیت: 10,000

میزان سوختگی: بیماری و خود انزوا مانع این شهر کوچک مالی تیم از محاسبه یک طرح هنوز “اما روز به روز این فشار ما تثبیت عملیات به سمت قرمز می گوید:” شهر ساو Duane Nicol.

“این سخت تر جامعه” او می گوید. “ما می دانیم که نام این افراد از دست دادن شغل خود و یا کسانی که کسب و کار خود در تلاش برای اجاره و یا حقوق و دستمزد و… برای کارکنان ما و شورای اثرات اقتصادی هستند و نه فقط اعداد در یک جلسه توجیهی گزارش آن را به لرزش صدای ما را بشنود در تلفن به عنوان افراد مورد پرسش قبوض آب. آن شخصی برای ما است.”

Nicol دارای یک لیست از نصب نگرانی را در نظر بگیرید از جمله از دست کاربر هزینه درآمد برای عرصه و سالن 50 درصد افت حمل و نقل و استفاده از یک “تقریبا کامل سقوط” از در دسترس حمل و نقل استفاده کنید. با وجود ساکنان محوری در اطراف کسب و کارهای محلی این شهر نامشخص است که آماده خواهد شد به پرداخت زمانی که کسب و کار املاک و مالیات deferrals اجرا کنید. در حالی که Nicol معتقد است این شهر رزرو سیاست به طور کلی محافظه کار او اشاره می کند که Selkirk شد و در حال حاضر برای پرداخت سه عمده پروژه های سرمایه گذاری در سال است. “برای اولین بار در دهه شهر تا به حال برای ایجاد یک خط اعتباری به اطمینان حاصل شود ما باید این نقدینگی به صندوق عملیات,” او می گوید.

بخوانید: یادداشت از یک آخرالزمان: آنچه که ما ممکن است یادگیری از COVID-19 همه گیر

شهر میسیساگا, Ont.

جمعیت: 750,000

میزان سوختگی: 20 میلیون دلار در هر ماه به تاریخ با پیش بینی 90 میلیون دلار در تجمعی در شش ماه ضرر و زیان بار پس انداز مداوم اقدامات به طور کامل پا زدن در.

Mississauga شهرت برای شهر مدرن خدمات مدیریت کارآمد نبوده است به اندازه کافی برای محافظت از انتاریو سومین شهر از نظر اقتصادی shutdown است که برگ های کانادا دومین, استخدام مرکز منطقه اطراف Lester B. Pearson فرودگاه — عامل در بخش کوچکی از ظرفیت آن است.

با طیف گسترده ای از خدمات اجتماعی موجود قبل از همه گیر این شهر در حال حاضر با از دست دادن 5 میلیون دلار در ماه از دست داده و هزینه های تفریح و سرگرمی به تنهایی بیش از و بالاتر از 7 میلیون دلار در هر ماه در کرایه حمل و نقل ضرر و زیان است. شهردار بانی Crombie می افزاید: به این لیست با “از دست رفته سرمایه گذاری و درآمد خوب مجموعه و بهره معوق مالیاتی… ما هیچ راهی برای بازیابی آن درآمد از دست رفته به همین دلیل است که ما نیاز استانی و دولت فدرال به گام و کمک به شهرستانها در طول این بحران بی سابقه,” او می گوید. Crombie تیز اشاره می کند که “ما تنها در سطح دولت است که به مردم گذاشته.” Mississauga به اجازه رفتن از 2000 نفر از کارکنان تا کنون.

شهر مونترال (Pixabay.com / آدم برفی)

شهرستان د مونترال

جمعیت: 4.2 میلیون

میزان سوختگی: هیچ یک را تایید کرد

در آوریل 23, شهردار, Valérie پلانت توییتی فرانسوی colloquialism — “les کمر assez solides” یا مونترال “قوی کلیه ها” — از راه تصدیق او اعتقاد است که این شهرستان در نسبتا خوب شکل به سوار شدن از بحران است. اخیر مازاد بودجه را ترک کرده اند مونترال ذخایر در شکل بسیار عالی. اما پلانت اصرار دارد که در میان مدت مونترال نیاز فدرال و استانی کمک فقط و قطعا به عنوان شهرهای دیگر و برای اثبات آن او همچنین اعلام کرد هدف کاهش به مونترال مرکزی بودجه حدود 86 میلیون نفر است. او همچنین به صراحت به چالش کشیده مونترال نوزده قصبه دولت ها شروع به کاهش هزینه را به صرفه جویی در مجموع تا $124 میلیون.

ایکالویت, Nunavut

جمعیت: 7,700

میزان سوختگی: افزایش هزینه از $90,000 — به طور کامل جبران توسط یک کمک مالی از دولت از Nunavut در حال حاضر — و $500,000 در درآمد از دست رفته پس از 15 مارس.

در کانادا شمالی ترین و جدا شهرستان مشاغل دولتی و منطقه ای Inuit انجمن نگه داشته و اشتغال نسبتا پایدار است. جامعه هنوز به شناسایی یک COVID-19 مورد است. اما شهردار Kelly Bell استدلال می کند که ایکالویت متکی “به شدت در گردشگری و ساخت و ساز و حمل و نقل صنایع خدمات و لوازم ضروری. اگر این صنایع با تجربه قابل توجهی در رکود وجود دارد خواهد بود یک اثر مضر به محلی ما اقتصاد و رفاه جامعه ما و منطقه و خاک”.

از دست تجاری دفن زباله اوج هزینه های یخ, مسابقات, اجاره, هزینه ها و آبزیان مرکز هزینه تمام در شهرستان لیست پرچم قرمز درآمد. در حالی که شهرستان ساو امی Elgersma موفق به جلوگیری از اخراج تا کنون از طریق تهاجمی نقل و انتقال کارکنان به حمایت جامعه نقش او تیم نیز بررسی شهر پایتخت برنامه به صورت بالقوه کاهش اگر آنها اثبات لازم است.

جزئیات: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

هالیفاکس شهرداری منطقه

جمعیت: 440,000

میزان سوختگی: Halifax, پروژه های که در غیاب جدید درآمد آن را به اجرا از پول نقد در حدود چهار ماه.

در ارائه به شورای شهر در هفته گذشته, شهرستان, رئیس مالی و اداری جین, فریزر تایید کرد که مالیات deferrals به طور موثر به هل دادن تقریبا 200 میلیون دلار در درآمد که شهر به طور معمول خواهد بود با تکیه بر مدیریت پول نقد خود فشار. هالیفاکس نیز یکی از معدود شهرهای کانادا برای عموم تایید ضرر و زیان خود را از هزینه پارکینگ در تقریبا نیمی از یک میلیون دلار در ماه است. حتی به عنوان مشاوران بررسی آسیب آنها نیز رای به ایجاد فشار بیشتر دشوار است موافقت برای برنامه ریزی برای میلیون ها نفر بیشتر در پیش بینی درآمد ضرر و زیان به کاهش هزینه های اواخر و گسترش بیشتر مهلت برای محاصره اموال مالیات دهندگان. در میان هالیفاکس دیگر اورژانس مراحل در حال حاضر گرفته شده: یک درخواست برای یک استانی خط اعتباری برای حفظ خدمات.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de