در اینجا است که یک روز بارانی. به یاد داشته باشید این احساس.

پل ولز: این coronavirus بحران است که آموزش ما در مورد شوک به روح. اما آن را نیز باید یک درس در آنچه ما به خوبی خلاص شدن از شر.

چگونه اقتصاد دیجیتال کار برای شما تا کنون ؟

ما شده ایم شنوایی برای همیشه لطفا برای است که ارتباطات از طریق مسنجر خواهد رندر هر چیز دیگری منسوخ شده است. در اینجا نگر Don Tapscott به نقل از گورو مدیریت پیتر دراکر از سال 1998 به اثر است که در 30 سال بزرگ دانشگاه خواهد بود “آثار.” و در اینجا آنها در هشت سال جلوتر از برنامه این دانشگاه توقیف دانش آموزان پراکنده است. ما دیگر جمع آوری و به عبادت ناهار خوردن, یادگیری, اعتراض, عرق یا حزب. الکترون را جایگزین آن همه است. آن را در دستور کار برای این سال است. آن را نمی خواهد آخرین, هر چند آن را قطعا خواهد آخرین طولانی تر از ما می خواهید آن را به در هزینه وحشتناک.

آنچه که ما در حال یادگیری به دلیل آن بوده است را از ما گرفته است و ارزش وجود دارد. ارزش بودن چهره به چهره. “بسیاری از ما امروزه مصرف می توان به نام های اجتماعی که من به معنای انجام کارهایی است که شما را در تماس با افراد دیگر—چیزهایی مانند رفتن به میخانه بان میخانه رفتن به رستوران به مسابقات فوتبال و یا سفر” انگلیسی اکونومیست سیمون رن-لوئیس نوشت: در ماه مارس به طور خلاصه یک مقاله او نوشت: از 10 سال پیش در مورد هزینه های اقتصادی از یک بیماری همه گیر. “اگر مردم شروع به نگرانی در مورد گرفتن این بیماری به اندازه کافی به کاهش در این اجتماعی مصرف تاثیر اقتصادی خواهد بود شدید تر” از بیشتر از بیشتر آشکار شوک به اقتصاد.

اما بسیاری از ما نیز یادگیری در مورد شوک به روح. این بیماری همه گیر است که ما به تنهایی.

آن را ممکن است به غلو این است. زندگی در اتاوا در این ماه با کار مداوم و بدون تب است به دفعات مشاهده شده به عنوان زندگی آسان تقریبا هر استاندارد. روز به روز آن شده است بسیار لذت بخش است. در همسایگی من معمولا جمع بیش از حد از راه برای گرفتن مقدار از ترافیک عابر پیاده, به نظر می رسد فقط در مورد هر کس برای قدم زدن در برخی از نقطه در طول روز. آب و هوا خفیف و از دقت نگهداری, فاصله, مردم چت. روز دیگر من خال خال ژان Chrétien از راه رفتن همراه با یک بازنشسته دیپلمات حرفه ای. از هم جدا شده و بخش عمده ای از ماشین من و برخی از فضای خالی ما داشتند حرف زدند در مورد برادر کوچکترش میشل تلاش برای سازماندهی یک کارآزمایی بالینی یک داروی ضد ویروسی در چین است.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

اما چنین لحظات لذت بخش نیست پر کردن پوچی بسیاری از ما احساس می کنید. من خوش شانس هستم که دوستان در هنر به خصوص نوازندگان. واضح بود این بحران خواهد بود سخت در آنها. در یک فرفره اقتصاد با هیچ گیگابایت, معیشت در معرض خطر هستند به سرعت. اما معنوی هزینه به سرعت خود را احساس بیش از حد. سازندگان می خواهید برای ایجاد مخاطبان می خواهید برای حضور در آشپز نیاز به بازخورد معلمان نیاز به تماس با چشم.

“هنر این است که در مورد یک چیز” اپرا مدیر پیتر Sellars گفت: در سال 2018 بحث در هوستون کلیسای روتکو. “این در مورد فضای مشترک. ما در حال به اشتراک گذاری این فضا است. که نقطه است. هر عملکرد انسان های فضایی.” آن را برای تلفن های موبایل کمی کیهانی—طرفداران Sellars کار آشنا خواهد بود و با این احساس تا زمانی که این حق برای به اشتراک گذاشتن فضا را از ما گرفته و یا قرار دادن در حالت تعلیق به طور نامحدود. ما می توانید ببینید خوب می شنویم خوب اینترنت باعث می شود ما بسیار عالی تماشاگر. اما این همان نیست که در حال حاضر در حال ایجاد. من امیدوارم که همه از این است که بیش از ما به یاد داشته باشید آنچه که زندگی بدون آن احساس بود و ما آن را درک در چیزی نزدیک به آن را ارزش.

در ضمن هر روز به ارمغان می آورد چیزی جدید و شگفت آور است. روز دوشنبه دولت انتاریو خواست مردم برای دور ماندن از میله; روز سه شنبه آن بسته میله های زندان. در روز سه شنبه ترودو دولت بسته مرزی جز به آمریکایی ها است. روز چهارشنبه به آن اضافه شده آمریکایی ها.

به آخر هفته نزدیک شدن فاصله بین نرخ در ایالات متحده شناخته شده عفونت و کانادا رای دادن باید تبدیل شده اند مشغول به دلیل روز جمعه نخست وزیر اعلام کرد که مقابله با آمریکا برای ارسال مرزی مهاجران از کجا آمدند. معامله در آمریکا در مرز شمالی است, شفاف, یک بهانه برای یک معامله در مرز جنوبی برای آمریکایی ها به ارسال مکزیکی به مکزیک بازگشت. خیلی از ما سیاست در سال 2018 شد در مورد ترودو دولت خواستار داگ فورد دولت انتاریو نام حتی برای پرسیدن در مورد هزینه اسکان دادن مهاجران. در حال حاضر این توافق هزینه بالاتر از دولت ها می خواهند به خرس. چشم انداز دار زدن تمرکز ذهن به عنوان ساموئل جانسون نوشت.

این صدا ممکن است مانند نقطه به ثمر رساند و سیاست است. منظورم این است که راه و عذرخواهی می کنم برای برداشت. بحث من این نیست که ترودو اشتباه بود در سال 2018 اما که تا کنون در سال 2020 ما همه در حال یادگیری به تشخیص واقعا به سرعت بین ما تنظیمات و آنچه را مورد نیاز. در هر دولت کانادا من دیده ام, یادگیری شده است سویفت. آخر هفته گذشته ترودو کابینه بود واقعا بد بعد از ظهر دربندی چند روز از رانش در فدرال-اجرای فرودگاه. واکنش چند استان بود فوق العاده: در آلبرتا, Nova Scotia و کبک, استان و یا مقامات شهرداری فرستاده کارکنان به فرودگاه به, در اثر ضمیمه فدرال صلاحیت کنترل مرزی است. فدرال تنظیم سرعت. این هفته ارتباطات تنگ تر وزیران که هرگز پیدا کردن چیزی مفید را به می گویند کمیاب شد و من فکر می کنم کمتر کانادایی ها یک نزاع با دولت فدرال در این هفته نسبت به گذشته است. حتی اگر وضعیت به طور قابل توجهی بیشتر وخیم. حتی اگر تعدادی از کانادا موارد quintupled در یک هفته.

اما تخمگذار اعتباری و یا سرزنش در درب از هر دولت مگر این که رهبری در خصوص خیره ادم سفیه و احمق نتواند بخشی از این نقطه است. در یک منتشر اضطراری دولت غیر متمرکز است و بیشتر از یک دارایی نسبت به یک مانع. ساکنان بسیاری از استان ها آموخته اند به تکیه بر بهداشت عمومی افسران توجیهی دوربین های تلویزیونی روزانه برای حقایق و مشاوره. ایده های خوب هستند و به سرعت به سرقت رفته بین حوزه های قضایی آنهایی که بد به سرعت اصلاح شود. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت تبدیل به یک استعداد برای ارتباطات عمومی; او conscripted اخبار تلویزیون لنگر برنارد Derome و کمدین دومینیک میشل قهرمانان آبی-شستشو مجموعه به اصرار سالمندان Quebecers را این همه جدی است. ما عمدتا حکومت توسط مردم خوب و وجود دارد به سادگی هیچ وقت خود را برای بدترین غرایز و بسیاری از آنها را دریافت کنید که بدون نیاز به توان گفت.

سیاست در ارزان ترین حس است که یک فعالیت اجتماعی ما به خوبی خلاص شدن از شر. آنچه در آینده خواهد بود به اندازه کافی سخت و بدون آن. و زمانی که بدترین بحران گذشته و سرزنش و نقطه به ثمر رساند رقابتی ادعای اخلاق بالاتر خواهد آمد عجله برگشت. آنها همیشه انجام دهید: شوک قرن 21 باید موجب سوء ظن و نگرانی بیشتر ماندگار از لحظات همبستگی آنها الهام گرفته است. 9/11 و بحران مالی 2008 و جعلی-اخبار انتخابات 2016 پرداخته اند یک ضربه بدن پس از دیگری به اعتماد و انسجام اجتماعی. یکی از راه های مبارزه با, وقتی شروع می شود که اتفاق دوباره خواهد بود به یاد داشته باشید که چگونه ما احساس هنگامی که ما به تنهایی. چگونه ما سوگند یاد ما نمی خواهد اجازه دهید که احساس گذشته است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im