“او دو برابر سن من’

با 31 سال سن شکاف Evie شوهر پیت است که تقریبا دو برابر سن او, اما او می گوید او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

داشتن سقوط در عشق با یک مرد که فقط سه سال جوانتر از پدر Evie اسمیت استفاده شده است برای مردم انجام دو طول می کشد و یا گفتن چیز اشتباه در حالی که آنها در خارج و در مورد. اما برای Evie, 32, و, پیت, 63 نظرات آنها از غریبه ها در مورد رابطه خود زحمت آنها.

“اگر ما به مغازه های مردم ممکن است می گویند:” آیا این خوب است که شما خود را پدر از ” می گوید:” Evie.

“ما به آرامی صحیح مردم از آنجا که ما از این نظر است که اگر آن را از ما زحمت ما را نمی شود با هم. اگر هر چیزی آن را با این نسخهها کار به نفع ما چون مردم خیلی متاسفم و نمی توانید به اندازه کافی به آن را به ما.”

طلا ساحل, زن و شوهر, ملاقات در کلیسای هفت سال پیش جایی که آنها بخشی از یک گروه از دوستان که می خواهم به طور منظم معاشرت با هم. اگر چه Evie می تواند احساس آنها تا به حال یک ارتباط او فکر نمی کنم هر چیزی را عاشقانه می افتد بین آنها به دلیل فاصله سنی – او 25 و او 56.

می خواهید برای پیوستن به خانواده ؟ ثبت نام به ما Kidspot خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

Evie و پیت شد دوستان قبل از هر چیزی اتفاق افتاده است. تصویر: عرضه شده است.

تالار گفتگو

“ما به عنوان دوستان و آن را شکوفا از وجود دارد. یک شب دیگر اعضای گروه دوستی دور بودند و پیت و من تا به حال صحبت در مورد تماشای یک فیلم. ما تا به حال یک غذای آماده و به تماشای یک فیلم و بعد از آن کشف شده است که ما می خواهم به حال ما تاریخ اول می گوید:” Evie.

اگر چه آنها می دانستند که آنها واقعا یکدیگر را دوست داشت آن را به عنوان ساده نیست که شروع به امروز. به دلیل تفاوت سن آنها می دانستند که آنها نیاز به همه چیز کار کردن قبل از رفتن ، پیت ازدواج کرده بود اما نمی هر گونه کودکان در حالی که Evie می خواستم یک خانواده است.

“ما تا به حال به کسانی که در مکالمات بسیار زود در مورد آنچه که ما می خواستیم و ما چگونه کار می کنند از طریق آن می گوید:” Evie.

هنگامی که او به ارمغان آورد تا کودکان و نوجوانان پیت واکنش اولیه بود “خدای من به هیچ وجه در سن و سال من” اما پس از آن او گفت که اگر او فرد مناسب به آنها را با پس از آن آنها می توانند آن را به کار. و Evie بود که حق فرد است.

Evie می گوید او و پیت مکمل یکدیگر کاملا. تصویر: عرضه شده است.

هنگامی که آنها می خواهم nutted کردن آنچه آنها می خواستند از رابطه خود را پس از آن آمد وظیفه دلهره آور از گفتن دوستان و خانواده خود را. فقط در سه سال بزرگتر از پیت مرگ پدر به رزرو در مورد این که آیا این کار.

‘چرا شما می خواهید به انجام این کار؟’

“این اولین بار ملاقات پیت او گفت که او خوشحال است و فاصله سنی شد ‘بیش از حد, اما اگر شما او را خوشحال سپس من با آن زندگی می کنند’. البته آنها بهترین دوستان است می گوید:” Evie.

“دوستان من کمی شوکه و شگفت زده کرد اما اکثر مردم پشتیبان ما بودند. وجود دارد برخی از قضاوت در اطراف آن را در امتداد خطوط از ” چرا شما می خواهید به انجام این کار؟'”

زن و شوهر ازدواج کردم و شش سال پیش بود و پسر بچه کوچک خود را توماس پنج.

پیت است که گاهی اوقات به اشتباه به توماس’ thin اما دوباره آنها اجازه ندهید افراد دیگر چه چیزی فرض کنیم و یا می گویند زحمت آنها را بیش از حد.

برای Evie نفع بودن با یک مرد مسن تر به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به جنبه های منفی هر, و یا حکم آمده است که همراه با بخشی از رابطه فاصله سنی.

“من یک مزمن سلامت موضوع را با من در ستون فقرات و باید برای رفتن به بیمارستان بسیاری…با سلامت ما را نمی توان به عنوان صمیمی به عنوان ما می خواهم و پیت خوب است که می گوید:” Evie.

“بهترین سال زندگی من’

تنها نگرانی Evie می کند این است که در پشت سمت چپ اگر چیزی اتفاق می افتد به پیت اما او می گوید: او در سلامت خوب است و شما هرگز نمی دانید چه آینده نگه می دارد به هر حال حتی اگر شما جوان هستید.

“من نگران آینده اما من در دو ذهن در مورد آن. من همیشه گفته ام به پیت است که مهم نیست که چگونه بسیاری از سال ما باید آنها را از زندگی من است. پیت عمل نمی کند سن و سال او و من قطعا نمی کنند معدن پس از ملاقات ما در جایی در وسط,” او می گوید.

پیت می شود به یک دست بیشتر از پدر و از بسیاری از جوان پدر و مادر است. تصویر: عرضه شده است.

همچنین با پیت به دنبال بازنشستگی به این معنی که او قادر خواهید بود به بازی یک بزرگتر در فرزندشان را از اگر او مشغول به کار تمام وقت.

“بسیاری از پدران جوان نمی توانید به اقامت در خانه پدران پس از توماس را به نفع ایجاد بسیاری از خاطرات با پدر خود می گوید:” Evie.

حتی در زمان نسبتا کوتاه بوده و با هم Evie دیده است یک تغییر در نگرش مردم نسبت به آنها با “عشق است عشق’ پیغام از طریق گرفتن.

“وجود دارد یک تغییر در جامعه و آن را تبدیل شدن به شایع تر به زوج ها در سنین مختلف است. اگر مردم در مواجهه با چیزی که آنها نمی دانند که در مورد آنها می توان مطمئن نیستید و یا نگران اما در حال حاضر مردم بیشتر پذیرش” می گوید: Evie.

“ما فقط مانند هر زن و شوهر – ما به کار گرفتن توماس به مدرسه به خانه می آیند و شام – تنها تفاوت این است که فاصله سنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de