سلام MLB صاحبان مراقبت از خود را ساعتی کارگران در حال حاضر

سلام لیگ اصلی بیس بال ، هر کسی وجود دارد ؟

برخی از ما در حال تعجب که چرا آن را می توان ساده ترین تصمیم از سال است.

دیگر آن می رود بدون Red Sox مالکیت تعهد به مراقبت از هزاران (بله هزاران نفر) از کارگران ساعتی را که Fenway پارک JetBlue پارک و دیگر نقاط بحرانی از $3.2 میلیارد عملیات اجرای روان تر افرادی که با تکیه بر آن دستمزد رنج می برند.

چه چیزی را نگه دارید تا ؟

چرا باید ده ها تن از NBA و NHL franchises متعهد به مراقبت از خود کارگران ساعتی اما چند تا از MLB تیم انجام داده اند ،

از شنبه بعد از ظهر Ilitch خانواده که صاحب Detroit Tigers و Detroit Red Wings شد تنها MLB مالکیت گروه برای تضمین ساعتی کارگران را برای دریافت دستمزد در زمان خاموش شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیگر 29 تیم شده است بیشتر سکوت در این موضوع تنها به ارائه چند نظر که دایره این موضوع اما بدون هر گونه تعهد به واقع حل آن است.

Red Sox جمهور سام کندی رفت و بیشتر از اکثر MLB مدیران زمانی که او گفت: این باشگاه است و با توجه به این ایده اما هنوز تضمین شده است که کارگران ساعتی می تواند مراقبت از.

“ما در حال تلاش برای مرتب سازی از طریق تمام انواع عملیاتی و مسائل کسب و کار است که به نظر می رسد نسبتا بی اهمیت در مقیاس نسبت به مسائل مربوط به سلامت اما ما نمی تعیین دقیقا چگونه ما در حال رفتن به اداره عملیات ما در حال حرکت رو به جلو” کندی گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه.

مطمئن شوید که همه ما اولویت ما سلامت در حال حاضر. و آن را بزرگ که Sox در حال ساخت این امکان را برای کارکنان تمام وقت برای کار از راه دور.

اما سگ داغ فروشندگان بلیط-takers و راهنمای تور که عظمت Fenway با طرفداران هر روز در طول بهار و تابستان و پاییز سزاوار بیشتر از شنیدن امرار معاش خود را به عنوان “نسبتا بی اهمیت” نظرات کندی مطمئنا تاسف.

آنچه در مورد پارکینگ مسئولین امنیتی و وادار سازد کارکنان است که برنامه ریزی شده بود به کار هفت خانه بازی در JetBlue پارک در بهار امسال و حداقل 12 روز بیشتر کار می کنند در حالی که این پارک باز است ،

“این است که در بالای لیست ما به بحث در مورد چگونه ما در حال رفتن به مراقبت از تمام کارکنان” کندی گفت.

نباید آن است که سخت است. نگاهی به اطراف جهان ورزش.

در NBA به تنهایی جادوگران, کاوالیرز, بازها, رپتورز گریزلیز پیسرز لیکرز کلیپرز, خورشید, موشک, رزمندگان, ماوریکس, 76ers و پادشاهان همه متعهد به پوشش دستمزد کارکنان است که نمی خواهد که یک کار در زمان خاموش شدن.

در ضمن صهیون ویلیامسون یک جوان 19 ساله rookie برای پلیکان متعهد به پوشش حقوق همه اسموتی شاه کارکنان مرکز برای 30 روز. Kevin Love اهدای $100,000 به علت Cavs کارکنان. Giannis Antetokounmpo در حال انجام همین کار را با دیگران.

چه تیم بیس بال انجام می دهند ؟

“هر مرد و زن است که با این نسخهها کار برای Red Sox است که بخشی از خانواده” کندی گفت. “ما در حال تلاش برای فکر می کنم از طریق این شرکت. من لازم نیست که یک شرکت پاسخ شما. اما این چیزی است که ما در حال رفتن به کار در روزهای آینده و هفته های آینده.”

در یک تبادل ایمیل با هرالد در شنبه کندی کمی مستقیم تر در مورد Red Sox’ تمایل به پیدا کردن یک راه حل است.

“ما بخشی از زمان کارکنان – مردان و زنانی که در خدمت طرفداران ما به عنوان ushers, بلیط داوطلبان زمینه-خدمه و رویداد های امنیتی — ستون فقرات Red Sox و Fenway پارک” کندی نوشت. “ما در حال کار بر روی یک طرح برای حمایت از آنها در طول این نامشخص زمان. ما خواهد بود مطمئن باشید به دنبال ما به عنوان نهایی طرح ما.”

Red Sox مشغول برخورد با مطابق با اصول بهداشتی Fenway پارک برقراری ارتباط با MLB و بازیکنان در انجمن در مورد ایمنی و تلاش برای پیدا کردن یک راه حل برای جزئی leaguers که نه در نظر گرفته شده کارکنان تمام وقت و به طور معمول پرداخت می کنید تا زمانی که فصل شروع می شود.

در ضمن برونز ستاره رو به جلو براد Marchand مشترک یک لینک در توییتر برای GoFundMe صفحه برای کمک به حمایت از ساعتی کارگران در TD Garden. بسیاری از برونز بازیکنان کمک کرده است.

آن می تواند چیزی کمتر از بی رحمانه اگر Red Sox به ارزش 3.2 میلیارد دلار توسط فوربس در ماه آوریل گذشته (تا 14 درصد از سال قبل) انتظار در اطراف برای مالکیت به “فکر می کنم از طریق” گزینه در “آمدن روز و هفته” پیش ترک آن را به طور منظم مردمی برای شروع یک صفحه جمع آوری اعانه برای کمک به دیگر منظم مردمی نیاز دارند.

ساکس نیاز به عمل به زودی.

بیشتر از یکی ممکن است فکر می کنم کار درست انجام می دهند نیز می تواند مناسب روابط عمومی حرکت می کند.

به عنوان Atlanta Falcons تیم رئیس جمهور ریک مک کی پس از مشاهده صاحب آرتور خالی مطمئن باشید او می پرداخت کارگران ساعتی برای شاهین و MLS تیم آتلانتا, ایالات, این باید تصمیم گیری آسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im