توسط:
پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 | 8:25 PM
Liv کلی که این اخبار بود. آن را نمی آن را آسان تر به.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر دولتی تام گرگ اعلام کرد که تمام مدارس پنسیلوانیا خواهد بود تعطیل برای بقیه سال تحصیلی. چند ساعت بعد PIAA لغو آن به حالت تعلیق در زمستان ورزش قهرمانی و کل زمستان, ورزش های نجومی.

Kelly ارشد آهنگ ستاره در بارل رفت و از طریق طیف وسیعی از احساسات است.

او خرد شده بود.

“من فقط به طور کامل خراب کند.” “من فکر می کنم من گریه برای سه و نیم ساعت است. من نمی دانم. من فقط آماده نیست برای آن را به اتفاق می افتد این کار به سرعت. من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به آن تماس بگیرید این کار زود است.”

سپس او شروع به یاد داشته باشید زمان خوب مثل بارل را 400 متر رله تیم برنده یک دولت عنوان آخرین فصل است.

“من پشت در برخی از عکس های قدیمی و این مرا بیشتر ناراحت کند.” “اما پس از آن من شروع به درک من به این راه من فکر می کنم هر کسی می خواهید برای پایان دادن به خود را پیگیری حرفه ای با یک قهرمانی کشور. من فقط فکر کردم شما می دانید آنچه که من می خواستم برای انجام این کار در وهله اول. من به پایان آنچه که من می خواستم برای به انجام رساندن.”

در نهایت کلی نگاه در تصویر بزرگ.

“من سپاسگزار این تنها چیزی است که من نگران و ناراحت در مورد دلیل وجود دارد بسیاری از مراتب بدتر از همه چیز است که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر کند.” “جهان یک مکان ترسناک میشم و پر برکت که من امن در حال حاضر.”

برای ورزشکاران هنوز زنده و در زمستان ورزش قهرمانی که لغو شد به ویژه بی رحمانه ،

در بسکتبال مسابقات دولت رسیده بود چهارم دور.

در این PIAA برگزار شد و بسیاری از آن کلاس AAA اما متوقف کلاس AA رویداد ساعت قبل از آن مجموعه برای شروع مارس 12. Mt. دلپذیر ارشد هدر گاردنر مورد علاقه را به نفع خود دولت و طلا در 50-حیاط آزاد است.

“این واقعا سخت” گاردنر گفت. “شما برای این کار می کنند. من شده است به دنبال به جلو به این (امور خارجه دیدار) برای چهار سال گذشته است. به عنوان به زودی به عنوان شما را به مهد کودک, آنها به شما بگویم که شما در کلاس از سال 2020 است. شما واقعا نمی دانم آنچه در آن به معنی. شما دریافت می کنید و این چیزی است که شما صبر کنید. این یک نقطه عطف بزرگ در زندگی خود را. در حال حاضر آن را گرفته و دور آن سخت است.”

ورزشکاران در بهار ورزش رفت و از طریق شیوه های پیش فصل و شاید یک مرحله یا دو قبل از فصل خود را به حالت تعلیق شد.

“اولین واکنش من بود, دل شکسته,” Knoch ارشد پارچ آماندا فیشر گفت. “نمی دانستند که در سال گذشته قرار بود به من در فصل گذشته من فکر می کنم من تمام شیوه های من در این فصل برای اعطا شده است.”

فیشر یکی از کوزه در WPIAL را بازی سافتبال در IUP فصل آینده است. همه منطقه سالمندان هستند که خوش شانس.

“قلب من می رود به آنها” فیشر گفت. “ارشد ورزشکاران به طور کلی کسانی که در حال رفتن به بازی در آنها واقعا بازی آخرین بازی است و آنها آن را نمی دانند.”

برخی از مدارس در مورد احتمال برگزاری مراسم فارغ التحصیلی و حافظه های فوق هنگامی که آن را بی خطر به انجام این کار. که ارائه چیزی برای نا امید سالمندان به نگاه به جلو به.

“اگر آنها به طرح آن در تابستان, من قطعا آن را انجام دهید به دلیل آن را یک بار در طول عمر چیز” فیشر گفت. “شما تنها یک فارغ التحصیلی و یک مدل. من می دانم که بسیاری از دختران در حال حاضر مدل لباس.”

Greensburg مرکزی کاتولیک پل برنج ارشد از Leechburg یکی از برترین فو در WPIAL.

او انتظار یک ارشد سال را برای خود و تیم خود را, اما روز پنجشنبه اعلام نشده بود در مورد به طور متوسط پنبه حلاجی شده یا برنده شدن-از دست دادن رکورد.

“من واقعا به دنبال به جلو به رفتن کنون این سال است. ما تا به حال تمام ابزار” برنج گفت. “حتی اگر ما را نمی, هر چند, آن را هنوز هم غم انگیز است. وجود دارد هیچ چیز مانند آن تیم سواری اتوبوس تیم پیوند تجارب فقط آشنا شدن با بچه ها و messing اطراف در طول تمرین که همه نوع از مسائل.”

قبل از لغو اعلام شد و چند ساعت, پیر, برنج بود و در حال حاضر فکر کردن در برنامه ها و مراسم خود را Centurions تیمی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من به همه آنها گفت که شاید پس از قرنطینه را بیش از ما می توانیم با هم یک کمی sandlot بازی فقط بنابراین ما می توانیم همه این شانس را به بازی با هم دوباره” برنج گفت. “این واقعا غم انگیز است که ما نمی دانستم آخرین بار ما با هم بازی بود آخرین بار.”

جاناتان Bombulie یک تریبون-نقد و بررسی دستیار ورزشی ویرایشگر. شما می توانید تماس Jonathan از طریق ایمیل در jbombulie@triblive.com و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: بارل Greensburg, C. C., Knoch Mt. دلپذیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im