لین زبان انگلیسی و لوول شده اند بالا سگ دبیرستان بسکتبال تمام فصل طولانی است.

اگر فرم صادق است این دو را باید یک فرصت برای حل و فصل این سوال که واقعا شماره 1 تیم در اروپا جرم است. در دادگاه در دو هفته. دفاع از دولت قهرمان لین زبان انگلیسی و شکست نخوردگان لوول در طرف مقابل از بخش 1 در شمال براکت هر چند جاده به مقطعی نهایی آسان نخواهد بود.

لوول ممکن است به خوبی پشت ممکن است به دنبال در یک چهارم با شیب دره Merrimack کنفرانس رقیب مرکزی کاتولیک در حالی که در کمبریج و اورت در خفا انجام دادن در سمت بالا رسم کنید. لین زبان انگلیسی می تواند در قرعه کشی بسیار خطرناک دور دوم شیب برابر برنده لارنس-Andover شیب در حالی که خواست تبدیل شده و در بهترین فصل سال و نباید نادیده گرفته شوند.

در Div.1 جنوب, منسفیلد است به دنبال بازگشت به TD باغ پشت یک شروع محکم واحد. نیمه بالایی آن قرعه کشی آسان نیست به عنوان اتلبارو, Brookline Needham و نیوتن شمالی همه خطرناک است.

عاشق راه BC بالا بازی کردن کشش هر چند عقاب می تواند به صورت archrival کاتولیک یادبود در چهارم. برککتن دارای استعداد برای شکستن از طریق, اما بوکسورهای شده اند متناقض در زمان.

بلمونت اسیر Div. 2 شمالی عنوان در سال گذشته به اندازه کافی باقی مانده در مخزن به بازگشت وجود دارد. میدلسکس لیگ رقیب برلینگتون تا به حال بهترین فصل در سنین, در حالی که ویکفیلد و وینچستر تا به حال آن لحظات.

لاتین آکادمی برنده 19 بازی ساخته شده و آن را به شهر بوستون مرحله نهایی لیگ بنابراین اژدها باید طعم موفقیت است. بالا-دانه بورلی تنها ضرر و زیان آمده اند به لاول و لین زبان انگلیسی در حالی که Malden کاتولیک است که یک تیم هیچ کس relishing ملاقات با.

تکنولوژی بوستون خواهد بود برای ذغال سنگ نارس در Div. 2, اما را پیدا خواهد کرد آن را آسان در جنوب. خرس را به خود جلب کرد بسیار خطرناک دور باز دشمن در شهر بوستون لیگ رقیب جدید ماموریت در دور باز و سپس به طور بالقوه 20-پیروزی تیم وست وود در چهارم.

ویتمن-هانسون قطعا باز در برخی از چشم ها با ضربه زدن خاموش برککتن و منسفیلد در هفته پایانی فصل به طور منظم. Patriot لیگ دشمن سکیتوات ارقام به نخست رقابت در نیمه بالایی این قرعه کشی در حالی که رندولف می تواند یک خواب است.

St. mary’s وارد Div. 3 شمالی مسابقات به عنوان مورد علاقه هر چند اسپارتها تلاش کرده اند که در نقش دو سال گذشته. استیو Harrington ممکن است انجام داده اند بهترین کار مربیگری به 14 برنده از بی تجربه واترتاون تیم ملی.

دفاع از قهرمان دراکات درو با استعداد نیوبوریپورت تیم ملی در بازکن. بازمانده از این بازی می تواند به خوبی در باد مقطعی نهایی.

مقدار زیادی از تیم ها قادر به برنده Div. 3 جنوبی یک far cry از سال های اخیر که وجود دارد بیش از 2-3 مشروع مدعی است. بالا-کشت راکلند در کنار هم قرار چشمگیر 18-2 فصل است و به عنوان یکی از مورد علاقه های شما.

دفاع از مقطعی اسقف Stang بازی خود را با بهترین توپ به پایین کشش اما نمی توانید هر گونه نفع با باز دور مسابقه با Burke. ساحل جنوبی کنفرانس چندساله قدرت ورهم یکی دیگر از تیم ترجمه در این بخش همراه با نورتون.

Div. 4 شمالی به خوبی می تواند کاتولیک مرکزی لیگ دعوتی به عنوان Austin دبستان لوول کاتولیک اسقف فنویک و Cristo Rey بسیار با استعداد و دارای کالا برای رسیدن به TD باغ. Manchester-اسکس یک تیم قادر به ترک مدرسه کاتولیک انحصار در اینجا.

ابینگتن رفت و به یاد ماندنی سوار شدن به Div. 4 دولت نهایی سال گذشته و دوست دارم هیچ چیز بهتر از یک تکرار عملکرد. موج سبز, اما نمی توانید به ساده ترین قرعه کشی با کوهست و اسقف Connolly کمین در سمت بالا رسم کنید. در طرف دیگر, Westport, پیر مستعمره و غرب ماساچوست لخت تماشای.

دنی V را پیش بینی

بخش 1 شمال

قهرمان: لین فارسی

نفر دوم: لوول

جای خواب: Waltham

بهترین دور اول MATCHUP: Andover در لارنس

ممکن است ناراحت: بوستون لاتین بیش از چلسی

بخش 2 شمالی

قهرمان: بلمونت

نفر دوم: Malden کاتولیک

جای خواب: وینچستر

بهترین دور اول MATCHUP: سامرویل در بیلریکا

ممکن است ناراحت: ویکفیلد بیش گلاستر

بخش 3 شمالی

قهرمان: St. mary’s

نفر دوم: نیوبوریپورت

جای خواب: وستون

بهترین دور اول MATCHUP: دراکات در نیوبوریپورت

ممکن است ناراحت: وستون بیش از Shawsheen

بخش 4 شمالی

قهرمان: لوول کاتولیک

نفر دوم: Cristo Rey

جای خواب: اسقف فنویک

بهترین دور اول MATCHUP: عارف دره در لوول کاتولیک

ممکن است ناراحت: اسقف فنویک بیش ابن میمون

بخش 1 جنوبی

قهرمان: منسفیلد

نفر دوم: میلاد بالا

جای خواب: کاتولیک یادبود

بهترین دور اول MATCHUP: نیوتن جنوب کاتولیک یادبود

ممکن است ناراحت: Taunton بیش از Marshfield

بخش 2 جنوبی

قهرمان: ویتمن-هانسون

نفر دوم: سکیتوات

جای خواب: Randolph

بهترین دور اول MATCHUP: Tech بوستون در ماموریت جدید

ممکن است ناراحت: شمال کوئنسی بیش از Dighton-ریهوبو

بخش 3 جنوبی

قهرمان: ورهم

نفر دوم: راکلند

جای خواب: نورول

بهترین دور اول MATCHUP: اسقف Stang در برک

ممکن است ناراحت: کاردینال Spellman بیش از ددهام

بخش 4 جنوبی

قهرمان: ابینگتن

نفر دوم: West Bridgewater

جای خواب: جنوب شرقی

بهترین دور اول MATCHUP: آبی تپه در ابینگتن

ممکن است ناراحت: جنوب شرقی بیش از بالا کیپ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im