دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای Feb. 18 سال 2020

توسط:
پنج شنبه, فوریه 19 سال 2020 | 12:28 AM




بسکتبال

پسران

WPIAL برگشتی

کلاس 6A

دور اول

روز سه شنبه نتایج

Bethel Park 53 شمالی Allegheny 50

مرکزی کاتولیک 50 پن-Trafford 35

پیترز شهرستان 55, Hempfield 46

کاج-ریچلند 81, Connellsville 51

Byes: ساقی (17-4) آپپر سنت کلر (19-3), Fox Chapel (21-1), Mt. لبنان (16-6)

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

(سایت ها و بار TBD)

باتلر در مقابل پیترز شهرستان (14-9)

آپپر سنت کلر در مقابل کاج-ریچلند (15-8)

Fox Chapel در مقابل مرکزی کاتولیک (13-10)

Mt. لبنان در مقابل بتل پارک (14-8)

کلاس 5A

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

پن هیلز (18-11) در مقابل لورل ارتفاعات (14-8) در Norwin, 8 p. m.

توماس جفرسون (15-7) در مقابل غرب Allegheny (13-10) در Peters Township 8 p. m.

Chartiers دره (18-4) در مقابل Shaler (14-9) در شمال Allegheny, 8 p. m.

مریخ (17-5) در مقابل جنوب Fayette (16-7) در شمال تپه 8 p. m.

کلاس 4A

دور اول

چهار شنبه, برنامه

امبریج (11-8) در مقابل Ringgold (13-9) در Peters Township 8 p. m.

Blackhawk (11-10) در مقابل الیزابت رو به جلو (8-13) در غرب, Allegheny, 8 p. m.

قلعه نو (15-7) در مقابل تن. دلپذیر (12-10) در شمال Allegheny, 8 p. m.

Belle Vernon (16-6) در مقابل دری (7-14) در Fox Chapel, 8 p. m.

Byes: ارتفاعات (19-3), Uniontown (20-2), Knoch (19-3) کواکر دره (17-5)

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

(سایت ها و بار TBD)

ارتفاعات مقابل امبریج/Ringgold برنده

Uniontown مقابل Blackhawk/الیزابت جلو برنده

Knoch مقابل نیوکاسل/Mt. لذت بخش, برنده

لرزنده ولی در مقابل Belle Vernon/دری برنده

کلاس 3A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه برنامه

لینکلن پارک (19-4) در مقابل Neshannock (16-7) در قلعه جدید 8 p. m.

Seton LaSalle (16-6) در مقابل Aliquippa (15-8) در Peters Township 8 p. m.

شمال کاتولیک (21-2) در مقابل Carlynton (15-8) در شمال Allegheny, 8 p. m.

جنوب Allegheny (22-1) در مقابل باور فالس (14-7) در غرب, Allegheny, 8 p. m.

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

OLSH (21-1) در مقابل سمت جنوب (12-11) در Sewickley آکادمی 8 p. m.

اسپرینگدیل (20-3) در مقابل وینچستر Thurston (11-10) در Shaler, 8 p. m.

Sto-Rox (16-6) در مقابل برنت وود (18-5) در Chartiers دره 6:30 p. m.

ژانت (15-7) در مقابل Shenango (18-5) در Norwin, 6:30 p. m.

کلاس

یک چهارم نهایی

پنج شنبه برنامه

Vincentian آکادمی (18-4) در مقابل Geibel (15-8) در Peters Townshiop, 6:30 p. m.

بهشت مسیحی (14-9) در مقابل ناصری دبستان (16-7) در نرتهگت, 6:30 p. m.

اسقف Canevin (17-5) در مقابل اتحادیه (14-8) در همپتون, 8 p. m.

کرنل (16-6) در مقابل ایمانی مسیحی (15-8), Northgate, 8 p. m.

منطقه 6 برگشتی

کلاس 6A

قهرمانی

جمعه, برنامه

آلتونا (10-12) در مقابل دولت کالج (6-16) در Mt. Aloysius, 7:30 p. m.

کلاس 5A

قهرمانی

شنبه برنامه

جانزتاون (19-3) در مقابل Hollidaysburg (14-8) در Mt. Aloysius, 1:30 بعد از ظهر

کلاس 4A

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

پن Cambria (12-10) در هونتینگدن (20-2), 7 p. m.

مرکزی-مارتینزبرگ (14-8) در تایرون (20-2), 7 p. m.

کلاس 3A

دور مقدماتی

روز سه شنبه نتیجه

Cambria ارتفاع 60, فیلیپسبورگ-اوسکلوا 49

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

Cambria ارتفاعات (11-12) در Ligonier دره (20-2), 7 p. m.

Penns دره (14-8) در غرب Shamokin (17-5), 7 p. m.

Bellwood-Antis (11-10) در وستمنت تپه (17-5), 7 p. m.

Mt. اتحادیه (13-9) در ریچلند (14-7), 7 p. m.

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه برنامه

ایران (11-12) در اسقف Guilfoyle (19-2), 7 p. m.

جنوب هانتینگدون (14-8) در هومر-مرکز (15-7), 7 p. m.

Penns مانور (12-10) در غرب شعبه (18-3), 7 p. m.

خرید خط (12-9) در پورتیج (18-4), 7 p. m.

کلاس

نیمه نهایی

جمعه, برنامه

بلککلیکک دره (5-17) در اسقف کارول (13-9), 7 p. m.

Saltsburg (12-10) در ویلیامزبرگ (13-7), 7 p. m.

دختران

WPIAL برگشتی

کلاس 6A

دور اول

جمعه, برنامه

Bethel Park (19-2) در مقابل Fox Chapel (13-9) در تپه شمالی, 6:30 p. m.

Mt. لبنان (17-5) در مقابل سنکا دره (15-7) در شمال Allegheny, 6:30 p. m.

شمال Allegheny (19-3) در مقابل بالدوین (12-9) در Chartiers دره 8 p. m.

Norwin (18-4) در مقابل آپپر سنت کلر (13-7) در Charleroi 8 p. m.

کلاس 5A

دور اول

روز سه شنبه نتایج

دروازه 37 پن-Trafford 36

ماه 52 مریخ 36

پن هیلز 43 آلو 35

توماس جفرسون 47 آرمسترانگ 23

Byes: Chartiers دره (22-0) اوکلند کاتولیک (16-6), وودلند هیلز (18-4), ترینیتی (17-4)

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

(سایت ها و بار TBD)

Chartiers ولی در مقابل پن هیلز (12-11)

اوکلند کاتولیک در مقابل توماس جفرسون (17-6)

وودلند هیلز در مقابل ماه (17-6)

تثلیث در مقابل دروازه (17-5)

کلاس 4A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه برنامه

شمال کاتولیک (21-1) در مقابل لرزنده دره (17-5) در شمال Allegheny, 6:30 p. m.

Blackhawk (19-3) در مقابل ایندیانا (14-9) در Fox Chapel, 6:30 p. m.

Southmoreland (22-0) در مقابل فریپورت (17-6) در پن-Trafford, 8 p. m.

دره مرکزی (17-3) در مقابل Knoch (17-6) در Fox Chapel, 8 p. m.

کلاس 3A

دور اول

چهار شنبه, برنامه

Seton LaSalle (14-7) در مقابل گوزن دریاچه (13-9) در شمال Allegheny, 6:30 p. m.

Avonworth (16-6) در مقابل براونزویل (13-8) در غرب Allegheny, 6:30 p. m.

شرق Allegheny (12-10) در مقابل شرلروآ (14-7) در Peters Township 6:30 p. m.

دری (14-8) در مقابل آزادی (14-8) در Fox Chapel, 6:30 p. m.

Byes: بیش از حد (19-3) جنوبی پارک (14-8), موهاک (19-3), Carlynton (14-8)

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

(سایت ها و بار TBD)

بیش از حد در مقابل ستون LaSalle/گوزن دریاچه برنده

پارک جنوبی مقابل Avonworth/براونزویل برنده

Mohawk در مقابل شرق Allegheny/Charleroi, برنده

Carlynton در مقابل دری/آزادی برنده

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه برنامه

سرا کاتولیک (16-3) در مقابل وینچستر Thurston (15-8) در پن-Trafford, 6:30 p. m.

لورل (15-7) در مقابل سمت جنوب (16-7) در قلعه نو, 6:30 p. m.

اسقف Canevin (16-6) در مقابل ریورویو (15-8) در همپتون, 6:30 p. m.

OLSH (16-6) در مقابل الیس مدرسه (17-6) در غرب Allegheny, 6:30 p. m.

کلاس

دور اول

روز سه شنبه نتایج

آکویناس آکادمی 34, مانسن 30

Avella 52, سوق اندرو خیابان 12

کالیفرنیا 36 Greensburg مرکزی کاتولیک 35

Clairton 61 Eden مسیحی 58

Sewickley آکادمی 53 سنت جوزف 27

Byes: روچستر (21-1), West گرین (22-0), Vincentian آکادمی (17-5)

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

روچستر در مقابل آکویناس آکادمی (10-11) در Sewickley آکادمی, 6:30 p. m.

Clairton (19-3) در مقابل کالیفرنیا (13-10) در Charleroi 6:30 p. m.

غرب گرین در مقابل Avella (17-6) در Peters, شهرستان, 6:15 بعد از ظهر

Vincentian آکادمی در مقابل Sewickley آکادمی (13-10) در Shaler, 6:30 p. m.

منطقه 6 برگشتی

کلاس 6A

قهرمانی

جمعه, برنامه

کالج ایالتی (17-5) در مقابل آلتونا (11-9) در Mt. Aloysius, 6 p. m.

کلاس 5A

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

دوبوا (13-10) در Hollidaysburg (15-6), 7 p. m.

اوباما آکادمی (10-9) در پورتیج (19-3), 7 p. m.

کلاس 4A

نیمه نهایی

روز سه شنبه نتایج

جنگل تپه 60 بدفورد 36

Huntingdon, 50, Juniata 38

قهرمانی

شنبه برنامه

جنگل هیلز (23-1) در مقابل هانتینگدون (13-10) در Mt. Aloysius, 4 p. m.

کلاس 3A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه برنامه

Penns دره (11-12) در تایرون (18-3), 7 p. m.

مرکزی Cambria (15-7) در ایران (19-3), 7 p. m.

غرب Shamokin (14-9) در Cambria ارتفاعات (20-2), 7 p. m.

پن Cambria (13-9) در مرکزی-مارتینزبرگ (17-5), 7 p. m.

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

چهار شنبه, برنامه

گلندیل (15-8) در Bellwood-Antis (21-1), 7 p. m.

هومر-مرکز (17-5) در اسقف Guilfoyle (16-6), 7 p. m.

Claysburg-کیمل (14-8) در Penns مانور (20-2), 7 p. m.

Juniata Valley (18-3) در مقابل اسقف McCort (13-9) در Hollidaysburg, 7 p. m.

کلاس

یک چهارم نهایی

روز سه شنبه نتایج

خرید خط 60, ویلیامزبرگ 44

سنت جوزف آکادمی 42, Saltsburg 39

نیمه نهایی

شنبه برنامه

سنت جوزف آکادمی (12-9) در بلککلیکک دره (16-6), 4 p. m.

خرید خط (14-9) در اسقف کارول (12-10), 3 p. m.

هاکی

روز سه شنبه نتایج

Big head sports

کلاس AA

جنوب شرقی

Hempfield 10 پن-Trafford 7

کلاس

شمال

ایندیانا 5, Fox Chapel 4 (OT)

همپتون در Shaler (n)

جنوب شرقی

اسقف McCort 5, Norwin 2

کلاس B

شمال

Avonworth در مک داول (n)

Nonconference

فریپورت در شمال کاتولیک (n)

Kiski منطقه در Wheeling مرکزی کاتولیک (W. Va.) (n)

توماس جفرسون در Wheeling پارک (W. Va.) (n)

3 گل یا بیشتر: Colby Zmenkowski Fox Chapel; مت Traczynski, Hempfield (4)

به گزارش نمرات تماس 1-888-گودال-TRIB.

بازدید TribHSSN.triblive.com/scores برای نتایج, آمار, جدول رده بندی و جعبه نمرات از سراسر Western Pa.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>