دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای Feb. 20, 2020

توسط:
روز شنبه, فوریه 21 سال 2020 | 12:38 AM




بسکتبال

پسران

WPIAL برگشتی

کلاس 6A

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

ساقی (17-4) در مقابل پیترز شهرستان (14-9) در Mt. لبنان ظهر

آپپر سنت کلر (19-3) در مقابل کاج-ریچلند (15-8) در تپه شمالی, 3:15 بعد از ظهر

Fox Chapel (21-1) در مقابل مرکزی کاتولیک (13-10) در آلو 1 p. m.

Mt. لبنان (16-6) در مقابل بتل پارک (14-8) در کانن-McMillan, 3:15 بعد از ظهر

کلاس 5A

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

پن هیلز (18-4) در مقابل لورل ارتفاعات (14-8) در Norwin, 8 p. m.

توماس جفرسون (15-7) در مقابل غرب Allegheny (13-10) در Peters Township 8 p. m.

Chartiers دره (18-4) در مقابل Shaler (14-9) در شمال Allegheny, 8 p. m.

مریخ (17-5) در مقابل جنوب Fayette (16-7) در شمال تپه 8 p. m.

کلاس 4A

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

ارتفاعات مقابل Ringgold (14-9) در شمال تپه ظهر

Uniontown مقابل Blackhawk (12-10) در کانن-McMillan ظهر

Knoch مقابل قلعه نو (16-7) در شمال Allegheny, 1:30 بعد از ظهر

لرزنده ولی در مقابل Belle Vernon (17-6) در آلو 2:30 بعد از ظهر

کلاس 3A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه نتایج

Aliquippa 77, Seton LaSalle 56

لینکلن پارک 57, Neshannock 34

شمال کاتولیک 74, Carlynton 69

جنوبی, Allegheny, 60, Beaver Falls 58

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

(سایت ها و بار TBD)

لینکلن پارک (20-4) در مقابل Aliquippa (16-8)

شمال کاتولیک (22-2) در مقابل جنوب Allegheny (23-1)

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

OLSH (21-1) در مقابل سمت جنوب (12-11) در Sewickley آکادمی 8 p. m.

اسپرینگدیل (20-3) در مقابل وینچستر Thurston (11-10) در Shaler, 8 p. m.

Sto-Rox (16-6) در مقابل برنت وود (18-5) در Chartiers دره 6:30 p. m.

ژانت (15-7) در مقابل Shenango (18-5) در Norwin, 6:30 p. m.

کلاس

یک چهارم نهایی

پنج شنبه نتایج

اسقف Canevin 40 اتحادیه 39

کرنل 84, ایمانی مسیحی 65

ناصری دبستان 69, Eden مسیحی 57

Vincentian آکادمی 99, Geibel 51

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

(سایت ها و بار TBD)

Vincentian آکادمی (19-4) در مقابل ناصری دبستان (17-7)

اسقف Canevin (18-5) در مقابل کرنل (17-6)

PIAA

منطقه 5,8 برگشتی

کلاس 4A

قهرمانی

پنجشنبه نتیجه

بدفورد 67 وستینگهاوس 65 (OT)

منطقه 6 برگشتی

کلاس 6A

قهرمانی

جمعه, برنامه

آلتونا (10-12) در مقابل دولت کالج (6-16) در Mt. Aloysius, 7:30 p. m.

کلاس 5A

قهرمانی

شنبه برنامه

جانزتاون (19-3) در مقابل Hollidaysburg (14-8) در Mt. Aloysius, 1:30 بعد از ظهر

کلاس 4A

قهرمانی

شنبه برنامه

هانتینگدون (21-2) در مقابل تایرون (21-2) در Mt. Aloysius, 5:30 p. m.

کلاس 3A

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

Cambria ارتفاعات (11-12) در Ligonier دره (20-2), 7 p. m.

Penns دره (14-8) در غرب Shamokin (17-5), 7 p. m.

Bellwood-Antis (11-10) در وستمنت تپه (17-5), 7 p. m.

Mt. اتحادیه (13-9) در ریچلند (14-7), 7 p. m.

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه نتایج

اسقف Guilfoyle 85 ایالات 45

هومر-مرکز 68, جنوب, Huntingdon 51

Portage, 70, خرید خط 37

غرب شعبه 65, Penns مانور 53

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

(سایت ها و بار TBD)

اسقف Guilfoyle (20-2) در مقابل هومر-مرکز (16-7)

غرب شعبه (19-3) در مقابل پورتیج (19-4)

کلاس

نیمه نهایی

جمعه, برنامه

بلککلیکک دره (5-17) در اسقف کارول (13-9), 7 p. m.

Saltsburg (12-10) در ویلیامزبرگ (13-7), 7 p. m.

دختران

WPIAL برگشتی

کلاس 6A

دور اول

جمعه, برنامه

Bethel Park (19-2) در مقابل Fox Chapel (13-9) در تپه شمالی, 6:30 p. m.

Mt. لبنان (17-5) در مقابل سنکا دره (15-7) در شمال Allegheny, 6:30 p. m.

شمال Allegheny (19-3) در مقابل بالدوین (12-9) در Chartiers دره 8 p. m.

Norwin (18-4) در مقابل آپپر سنت کلر (13-7) در Charleroi 8 p. m.

کلاس 5A

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

Chartiers دره (22-0) در مقابل پن هیلز (12-11) در بلدوین, 2:30 بعد از ظهر

اوکلند کاتولیک (16-6) در مقابل توماس جفرسون (17-6) در کانن-McMillan, 1:30 بعد از ظهر

وودلند هیلز (18-4) در مقابل ماه (17-6) در Mt. لبنان 3:15 بعد از ظهر

تثلیث (18-4) در مقابل دروازه (17-5) در Baldwin, 1 p. m.

کلاس 4A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه نتایج

Blackhawk 58 ایندیانا 44

دره مرکزی 52, Knoch 47

شمال کاتولیک 47 کواکر دره 31

Southmoreland 54 Freeport 52

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

(سایت ها و بار TBD)

شمال کاتولیک (22-1) در مقابل Blackhawk (20-3)

Southmoreland (23-0) در مقابل دره مرکزی (18-3)

کلاس 3A

یک چهارم نهایی

شنبه برنامه

بیش از حد در مقابل ستون LaSalle (15-7) در شمال Allegheny, 3:15 بعد از ظهر

پارک جنوبی مقابل Avonworth (17-6) در Mt. لبنان 1:30 بعد از ظهر

Mohawk در مقابل شرق Allegheny (13-10) در تپه شمالی, 1:30 بعد از ظهر

Carlynton در مقابل آزادی (15-8) در شمال Allegheny ظهر

کلاس 2A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه نتایج

اسقف Canevin 66, Riverview 41

الیس مدرسه 64, OLSH 55 (2OT)

لورل 38 ضلع جنوبی 18

سرا کاتولیک 63, Winchester, Thurston 34

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

(سایت ها و بار TBD)

سرا کاتولیک (17-3) در مقابل لورل (16-7)

اسقف Canevin (17-6) در مقابل الیس مدرسه (18-6)

کلاس

یک چهارم نهایی

جمعه, برنامه

روچستر (21-1) در مقابل آکویناس آکادمی (10-11) در Sewickley آکادمی, 6:30 p. m.

Clairton (19-3) در مقابل کالیفرنیا (13-10) در Charleroi 6:30 p. m.

غرب گرین (22-0) در مقابل Avella (17-6) در Peters, شهرستان, 6:15 بعد از ظهر

Vincentian آکادمی (17-5) در مقابل Sewickley آکادمی (13-10) در Shaler, 6:30 p. m.

منطقه 6 برگشتی

کلاس 6A

قهرمانی

جمعه, برنامه

کالج ایالتی (17-5) در مقابل آلتونا (11-9) در Mt. Aloysius, 6 p. m.

کلاس 5A

قهرمانی

شنبه برنامه

Hollidaysburg (16-6) در مقابل پورتیج (20-3) در Mt. Aloysius ظهر

کلاس 4A

قهرمانی

شنبه برنامه

جنگل هیلز (23-1) در مقابل هانتینگدون (13-10) در Mt. Aloysius, 4 p. m.

کلاس 3A

یک چهارم نهایی

پنج شنبه نتایج

Cambria ارتفاع 61 غرب Shamokin 40

پن Cambria 65 مرکزی-مارتینزبرگ 40

تایرون 69, Penns دره 42

جمعه, برنامه

مرکزی Cambria (15-7) در ایران (19-3), 7 p. m.

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

(سایت ها و بار TBD)

تایرون (19-3) در مقابل ایران/مرکزی Cambria برنده

Cambria ارتفاعات (21-2) در مقابل پن Cambria (14-9)

کلاس 2A

نیمه نهایی

دوشنبه, برنامه

(سایت ها و بار TBD)

Bellwood-Antis (22-1) در مقابل اسقف Guilfoyle (17-6)

Penns مانور (21-2) در مقابل اسقف McCort (14-9)

کلاس

نیمه نهایی

شنبه برنامه

سنت جوزف آکادمی (12-9) در بلککلیکک دره (16-6), 4 p. m.

خرید خط (14-9) در اسقف کارول (12-10), 3 p. m.

بولینگ

دختران

پنج شنبه نتایج

WPIBL مجرد قهرمانی

دور مقدماتی

(Top 40 پرچ نقطه در غرب دولت منطقه ای)

1. لیدیا فلاناگان Burrell, 617; 2. Mattie با مای سفید 602; 3. شانون کوچک آلو 601; t4. Giavonna Salvio Greensburg, Salem, 569; t4. تیلور Gozur, Hopewell, 569; 6. تیلور Parco پن هیلز 551; 7. کریستین Womeldorf آپولو-Ridge 546; 8. رائه ان رکورد گرینزبورگ سالم 545; 9. جولیا Cummings, Freeport, 542; 10. اسپنسر پوتنام اسقف Canevin, 539; 11. فورد سیرا, Woodland Hills, 532; 12. لوسی Urbansky پن هیلز 530; 13. اشلی اسمیت Burrell, 525; 14. Ashlei والش الیزابت به جلو 524; 15. Kaylee Zuzak, لتروب, 523; 16. هارلی Kriess Butler, 521; 17. Johnna تپه وودلند هیلز 515; t18. راشل Lundie, Hempfield, 513; t18. ملیسا Malackany, McKeesport, 513; 20. اشلی Debich, Kiski منطقه 512; 21. آبه Bostedo شرق, Allegheny, 511; 22. هانا Bielawski, بلک هاوک 501; 23. جاستین Stolinski, Norwin, 497; 24. کلاغ Bivins, McKeesport, 496; 25. Alysha Cutri اسقف Canevin, 491; t26. نیکول Garancsi, McKeesport, 489; t26. Dovey Bivins, McKeesport, 489; 28. چچنی کشتی فرنگی, Beaver Falls 488; 29. Reegan Malis Butler, 487; 30. جولیا Jorden شمالی, Allegheny, 485; t31. Dianna Troutman, New Castle, 481; t31. لباس بلند Lerch ماه 481; t31. راشل Blose Butler, 481; 34. آدری دانه دار پن هیلز 480; t35. جسیکا Pekor, Woodland Hills, 475; t35. Kayla Gaughan Greensburg, Salem, 475; t35. Maidson Weiland Butler, 475; 38. Kaelah نلسون سنکا دره 474; t39. Skye نیکولز, شرق, Allegheny, 473; t39. دومینیک مک کللند سرا کاتولیک 473

نردبان متحرک نهایی

یک چهارم نهایی

تیلور Gozur, Hopewell def. Giavonna Salvio Greensburg, Salem, 156-139

شانون کوچک آلو def. تیلور Parco پن هیلز 208-166

نیمه نهایی

Gozur def. لیدیا فلاناگان Burrell, 173-159

کوچک def. Mattie با مای سفید گرینزبورگ سالم 247-163

قهرمانی

کوچک def. Gozur, 224-129

هاکی

پنج شنبه نتایج

Big head sports

کلاس AAA

آپپر سنت کلر 5 کاج-ریچلند 3

کلیسای جامع دبستان در سنکا دره (n)

مرکزی کاتولیک در Bethel Park (n)

کلاس

شمال

Kiski منطقه 9, Freeport, 2

جنوب غربی

تپه شمالی در جنوب پارک (n)

کلاس B

جنوب

Connellsville 5, Morgantown (W. Va.) 1

غربی

Blackhawk 6, Cornwall آکادمی 3

Nonconference

همپتون در مریخ (n)

3 گل یا بیشتر: میلان Deffibaugh, Connellsville

به گزارش نمرات تماس 1-888-گودال-TRIB.

بازدید TribHSSN.triblive.com/scores برای نتایج, آمار, جدول رده بندی و جعبه نمرات از سراسر Western Pa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im