دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای Feb. 24, 2020

توسط:
دوشنبه, مارس 24 سال 2020 | 11:26 PM




بسکتبال

پسران

WPIAL برگشتی

کلاس 6A

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

ساقی (18-4) در مقابل آپپر سنت کلر (20-3) در رابرت موریس 8 p. m.

مرکزی کاتولیک (14-10) در مقابل تن. لبنان (17-6) در رابرت موریس 6:30 p. m.

کلاس 5A

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

Chartiers دره (19-4) در مقابل مریخ (18-5) در ماه 8 p. m.

لورل ارتفاعات (15-8) در مقابل توماس جفرسون (16-7) در وودلند هیلز, 6:15 بعد از ظهر

کلاس 4A

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

ارتفاعات (20-3) در مقابل در مقابل Blackhawk (13-10) در شمال Allegheny, 8 p. m.

قلعه نو (17-7) در مقابل Belle Vernon (18-6) در شمال Allegheny, 6 p. m.

کلاس 3A

نیمه نهایی

روز دوشنبه نتایج

لینکلن پارک 75, Aliquippa 61

شمال کاتولیک 51 جنوبی Allegheny 40

قهرمانی

پنج شنبه برنامه

لینکلن پارک (20-4) در مقابل شمال کاتولیک (23-2) در Petersen, حوادث, مرکز, 9 p. m.

کلاس 2A

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

OLSH (22-1) در مقابل وینچستر Thurston (12-11) در تپه شمالی, 6:15 بعد از ظهر

Sto-Rox (17-6) در مقابل Shenango (19-5) در وودلند هیلز 8 p. m.

کلاس

نیمه نهایی

روز دوشنبه نتایج

کرنل 68 اسقف Canevin 47

Vincentian آکادمی 65 ناصری دبستان 54

قهرمانی

پنج شنبه برنامه

Vincentian آکادمی (20-4) در مقابل کرنل (18-6) در Petersen, حوادث, مرکز, 7 p. m.

PIAA

منطقه 6 برگشتی

کلاس 3A

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

Ligonier دره (21-2) در مقابل Penns دره (15-8) در Hollidaysburg, 7:30 p. m.

وستمنت تپه (18-5) در مقابل ریچلند (15-7) در جانزتاون, 7 p. m.

کلاس 2A

نیمه نهایی

روز دوشنبه نتایج

اسقف Guilfoyle 91 هومر-مرکز 50

Portage 64 غرب شعبه 38

قهرمانی

پنج شنبه برنامه

اسقف Guilfoyle (21-2) در مقابل پورتیج (20-4) در Mt. Aloysius, 7:30 p. m.

کلاس

قهرمانی

چهار شنبه, برنامه

اسقف کارول (14-9) در مقابل ویلیامزبرگ (14-7) در Mt. Aloysius, 7:30 p. m.

منطقه 6-8-10 برگشتی

دور مقدماتی

روز دوشنبه نتیجه

دولت کالج, 51, ایری 45

منطقه ای نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

ایری مک داول (19-3) در مقابل دولت کالج (7-17) در Hagerty, مرکز, ایری, 7:30 p. m.

Allderdice (18-6) در مقابل آلتونا (11-12) در Brashear, 7 p. m.

دختران

WPIAL برگشتی

کلاس 6A

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

Bethel Park (20-2) در مقابل تن. لبنان (18-5) در کانن-McMillan, 8 p. m.

شمال Allegheny (20-3) در مقابل آپپر سنت کلر (14-7) در شمال تپه 8 p. m.

کلاس 5A

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

Chartiers دره (23-0) در مقابل توماس جفرسون (18-6) در Mt. لبنان 8 p. m.

وودلند هیلز (18-4) در مقابل تثلیث (19-4) در Mt. لبنان 6 p. m.

کلاس 4A

نیمه نهایی

روز دوشنبه نتایج

شمال کاتولیک 71, Blackhawk 51

Southmoreland 64 مرکزی دره 51

قهرمانی

جمعه, برنامه

شمال کاتولیک (23-1) در مقابل Southmoreland (24-0) در Petersen, حوادث, مرکز, 7 p. m.

کلاس 3A

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

بیش از حد (20-3) در مقابل Avonworth (18-6) در غرب, Allegheny, 8 p. m.

Mohawk (20-3) در مقابل Carlynton (15-8) در غرب Allegheny, 6:15 بعد از ظهر

کلاس 2A

نیمه نهایی

روز دوشنبه نتایج

اسقف Canevin 46 الیس مدرسه 44

لورل 48 سرا کاتولیک 32

قهرمانی

پنج شنبه برنامه

لورل (17-7) در مقابل اسقف Canevin (18-6) در Petersen, حوادث, مرکز, 5 p. m.

کلاس

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

روچستر (22-1) در مقابل Clairton (20-3) در ماه, 6:15 بعد از ظهر

غرب گرین (23-0) در مقابل Sewickley آکادمی (14-10) در کانن-McMillan, 6:15 بعد از ظهر

PIAA

منطقه 6 برگشتی

کلاس 3A

نیمه نهایی

روز سه شنبه برنامه

تایرون (19-3) در مقابل ایران (20-3) در Hollidaysburg, 6 p. m.

Cambria ارتفاعات (21-2) در مقابل پن Cambria (14-9) در مرکزی, Cambria, 7 p. m.

کلاس 2A

نیمه نهایی

روز دوشنبه نتایج

اسقف Guilfoyle 67, Bellwood-Antis 54

Penns مانور 36 اسقف McCort 34

قهرمانی

پنج شنبه برنامه

اسقف Guilfoyle (18-6) در مقابل Penns مانور (22-2) در Mt. Aloysius, 6 p. m.

کلاس

قهرمانی

چهار شنبه, برنامه

سنت جوزف آکادمی (13-9) در مقابل اسقف کارول (13-10) در Mt. Aloysius, 6 p. m.

منطقه 6-8-10 برگشتی

منطقه ای نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

Allderdice (22-2) در ایری (14-8), Hagerty, حوادث, مرکز, Erie, 6 p. m.

منطقه ای و نهایی

(تاریخ سایت و زمان TBD)

کالج ایالتی (17-6) در مقابل Allderdice/ایری برنده

هاکی

روز دوشنبه نتایج

Big head sports

کلاس AAA

Mt. لبنان 5, Bethel Park 2

کاج-ریچلند 2, شمال, Allegheny 1

کلاس AA

غربی

مریخ 7 ماه 0

جنوب شرقی

لتروب 3 Franklin منطقه 2 (OT)

جنوب غربی

بالدوین 1, جنوب, Fayette, 0

کلاس

غربی

بیش از حد در Sewickley آکادمی (n)

جنوب غربی

تپه شمالی 2, Chartiers دره 1

کلاس B

شمال

Avonworth 7 ویلمینگتون 1

بارل 10 McDowell 3

جنوب

الیزابت به جلو 4 اسقف Canevin 3

کریک 3, Ringgold 2 (OT)

Nonconference

Montour 7 پن-Trafford 3

Hempfield 7, Hampton 3

3 گل یا بیشتر: Tyler استوارت بارل (4); لیام Tomczak, Avonworth; شان نیومن, مریخ

روز سه شنبه برنامه

Big head sports

کلاس AAA

کلیسای جامع دبستان در Peters شهرستان Printscape عرصه Southpointe, 7 p. m.

سنکا ولی در مرکزی کاتولیک آلفا یخ پیچیده Harmarville, 7 p. m.

آپپر سنت کلر در کانن-امنافزار گستر شریف Printscape عرصه Southpointe, 9 p. m.

کلاس AA

شمال

آرمسترانگ در Shaler آلفا یخ پیچیده Harmarville, 9 p. m.

کلاس

شمال

Fox Chapel در Kiski منطقه مرکز یخ عرصه Delmont, 8:30 p. m.

جنوب شرقی

اسقف McCort در وستمنت تپه, 1st اجلاس عرصه Johnstown 6 p. m.

Greensburg سالم در Norwin مرکز یخ آرنا, 6:30 p. m.

Wheeling

Wheeling پارک (W. Va.) در Wheeling مرکزی کاتولیک (W. Va.) در Wesbanco عرصه Wheeling, W. Va., 7:50 بعد از ظهر

Nonconference

توماس جفرسون در شمال کاتولیک UPMC Lemieux مجموعه ورزشی شهرستان قره قاط, 9:10 بعد از ظهر

به گزارش نمرات تماس 1-888-گودال-TRIB.

بازدید TribHSSN.triblive.com/scores برای نتایج, آمار, جدول رده بندی و جعبه نمرات از سراسر Western Pa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>