دبیرستان, نمرات, خلاصه و برنامه برای مارس 10 سال 2020

توسط:
چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 | 12:06 AM




بسکتبال

پسران

PIAA برگشتی

کلاس 6A

دور دوم

چهار شنبه, برنامه

Methacton (25-2) در مقابل آبراهام لینکلن (14-10) در ویلیام Tennent, 7 بعد از ظهر; کاتولیک رومی (17-10) در مقابل Pennridge (19-8) در Bensalem, 7 بعد از ظهر; آزادی-منطقه 11 (19-8) در مقابل خواندن (19-8) در Martz سالن 7:30 p. m.; Chester (22-4) در مقابل سیمون گراتس (24-5) در کاردینال o’hara, 7:30 p. m.; Wilson (28-1) در مقابل Lower Merion (20-7) در میلتون هرشی 6 بعد از ظهر; چلتنهام (24-3) در مقابل تن. لبنان (19-7) در چمبرسبورگ, 7 بعد از ظهر; مرکزی نیویورک (24-4) در مقابل مک داول (22-3) در مرکزی, Cambria, 6 p. m.; ساقی (21-4) در مقابل آپپر سنت کلر (21-4) در رابرت موریس 7 p. m.

کلاس 5A

دور دوم

روز سه شنبه نتایج

اسقف اعظم Ryan 67, Elizabethtown 39

اسقف اعظم چوب 72, Pittstown 45

دالاس 78 ویلیام پن نیویورک 51

میلتون هرشی 81 اوباما آکادمی 57

Muhlenberg 78, Shippensburg 68

جدید آکسفورد 73 York, حومه 48

Unionville, 61, West Chester, Rustin 49

West Chester شرق 38, پوتسویل 35

کلاس 4A

دور دوم

روز سه شنبه نتایج

اسقف McDevitt 58 اسقف اعظم کارول 49

بونر-Prendergast 67, Valley, View 33

Grove شهرستان 45 ارتفاعات 38

درخت گردوی امریکایی 68, Huntingdon 47

Imhotep منشور 60, Montoursville 38

لنکستر کاتولیک 84, Belle Vernon 82 (4OT)

پاپ ژان پل دوم 44 آلن تاون مرکزی کاتولیک 42

تمقوا 72, Susquehanna شهرستان 58

کلاس 3A

دور دوم

چهار شنبه, برنامه

نویمان-Goretti (23-4) در مقابل مقدس نجات دهنده (19-6) در ایستون, 7:30 p. m.; کمپ هیل (18-7) در مقابل Loyalsock شهرستان (27-1) در Shamokin, 7:30 p. m.; پلنگ دره (14-11) در مقابل دبیرستان آینده (16-11) در Geigle پیچیده خواندن 8 p. m.; ریورساید-منطقه 2 مقابل تثلیث-منطقه 3 (22-3) در Martz سالن 6 بعد از ظهر; ریچلند (18-7) در مقابل جنوب Allegheny (24-2) در آرمسترانگ, 6 p. m.; Aliquippa (17-9) در مقابل شمال کاتولیک (25-2) در تپه شمالی, 7:30 p. m.; Brookville (18-7) در مقابل لینکلن پارک (22-5) در Armstrong, 7:30 p. m.; Carlynton (16-9) در مقابل باور فالس (15-8) در Peters Township 8 p. m.

کلاس 2A

دور دوم

چهار شنبه, برنامه

ریاضی, تعلیمات مدنی و علوم (23-5) در مقابل Wyalusing (19-7) در شمال غرب Lehigh, 7 بعد از ظهر; صلیب مقدس (23-2) در مقابل حوض منونایت آکادمی (21-4) در آزادی, 7:30 p. m.; آموزش و پرورش اجرایی (17-6) در مقابل Consitution (13-12) در Pottsgrove, 6 p. m.; بلومسبورگ (19-7) مقابل ستاره شمال (23-3) در Bellefonte 5:30 p. m.; OLSH (25-1) در مقابل پورتیج (21-6) در گرینزبورگ سالم, 7:30 p. m.; فارل (17-8) در مقابل Ridgway (20-7) در شیپور, 7:30 p. m.; Lakeview (19-8) در مقابل Sto-Rox (19-7) در قلعه جدید 7 بعد از ظهر; شیپور (17-9) در مقابل اسقف Guilfoyle (24-3) در Punxsutawney, 7:30 p. m.

کلاس

دور دوم

روز سه شنبه نتایج

برلین Brothersvalley 74, Vincentian آکادمی 54

اسقف Canevin 40 Cameron County 39

اسقف کارول 52 سایه 51

چستر منشور 72 Notre Dame-ایست سترودسبورگ 55

کرنل 53, Elk County کاتولیک 44

تولد عیسی مسیح BVM 77 کوه Calvary مسیحی 59

Sankofa آزادی 85, Lancaster County مسیحی 50

جنوب Fulton 59 سنت جان نویمان 57

دختران

PIAA برگشتی

کلاس 6A

دور دوم

روز سه شنبه نتایج

Bethel Park 47 فوقانی دوبلین 40

کاردینال O’hara 54 بهار-فورد 43

مرکزی نیویورک 49 مرکزی دلار شرق 47

آزادی-منطقه 11 60, مرکزی, دلار, غرب 47

ناصری 59, آلتونا 48

شمالی, Allegheny, 51, کالج ایالتی 38

Pennsbury 50 اوون J. Roberts 27

پلیموث-Wexford 53 بالدوین 27

کلاس 5A

دور دوم

چهار شنبه, برنامه

اسپرینگفیلد دلکو (22-4) در مقابل Mechanicsburg (25-3) در فرماندار Mifflin, 7 بعد از ظهر; تسلط شمالی (20-8) در مقابل ویلا ماریا (19-7) در کاردینال اوهارا 6 بعد از ظهر; غرب اسکرانتون (17-9) در مقابل اسقف اعظم کارول (15-10) در آزادی 6 بعد از ظهر; دو دره (22-7) در مقابل اسقف اعظم چوب (20-7) در Pottsgrove, 7:30 p. m.; Gettysburg (27-3) در مقابل ابینگتن ارتفاعات (20-5) در هامبورگ 7:30 p. m.; دره بزرگ (23-4) در مقابل تثلیث (20-5) در چمبرسبورگ, 5:30 p. m.; Hollidaysburg (18-7) در مقابل Chartiers دره (26-0) در گرینزبورگ سالم 6 بعد از ظهر; توماس جفرسون (19-7) در مقابل وودلند هیلز (20-5) در Peters Township 6 p. m.

کلاس 4A

دور اول

دور دوم

چهار شنبه, برنامه

لنسدل کاتولیک (23-3) در مقابل دالاس (23-5) در ایستون, 6 p. m.; بونر-Prendergast (9-16) در مقابل شرق نیویورک (19-8) در Geigle پیچیده خواندن 5 بعد از ظهر; بیت لحم کاتولیک (28-0) در مقابل Gwynedd رحمت آکادمی (16-9) در Geigle پیچیده خواندن 6 بعد از ظهر; Allentown مرکزی کاتولیک (15-10) در مقابل اسکرانتون دبستان (27-0) در Hazleton, 7:30 p. m.; شمال لبنان (23-4) در مقابل دنویل (25-3) در Shamokin, 6 p. m.; لنکستر کاتولیک (26-3) در مقابل Southmoreland (25-1) در بدفورد 6 بعد از ظهر; شمال کاتولیک (25-1) در مقابل دره مرکزی (19-4) در شمال تپه 6 بعد از ظهر; جنگل هیلز (25-1) در مقابل ویلا ماریا (20-4) در شیپور 6 p. m.

کلاس 3A

دور دوم

روز سه شنبه نتایج

بیش از حد 48 پن Cambria 36

Cambria ارتفاعات 53 ترینیتی-منطقه 3 45

Delone کاتولیک 62 شمالی Schuylkill 27

دونمر 65 نویمان Goretti 51

Imhotep منشور 47 مقدس نجات دهنده 39

Mohawk 61, Carlynton 44

تایرون 53, Mercyhurst دبستان 38

غرب کاتولیک 62, خود ارضایی شهرستان 39

کلاس 2A

دور دوم

روز سه شنبه نتایج

Bellwood Antis 83, ردبنک دره 54

اسقف Guilfoyle 51 تن. کارمل 40

اسقف McCort 73 کیستون 34

الیس مدرسه 47 اورت 35

لیندن سالن 60 صلیب مقدس 48

Mahanoy 54 قلب مقدس آکادمی 37

الد فراگ 67, Steelton-Highspire 51

Penns مانور 46 West Middlesex 39

کلاس

دور دوم

چهار شنبه, برنامه

Jenkintown (26-0) در مقابل میلویل (20-6) در هامبورگ 6 بعد از ظهر; گرینوود (21-7) در مقابل تولد عیسی مسیح BVM (19-6) در میلتون هرشی 7:30 p. m.; لنکستر کشور روز (23-4) در مقابل Susquehanna جامعه (18-8) در Hazleton, 6 p. m.; Northumberland مسیحی (19-4) در مقابل اسقف کارول (15-10) در Bellefonte 7 بعد از ظهر; روچستر (25-1) در مقابل Tussey کوه (20-6) در ایندیانا 5:30 p. m.; شمال شیپور (25-1) در مقابل برلین Brothersvalley (16-9) در ایندیانا 7:30 p. m.; Shanksville (24-4) در مقابل کندی کاتولیک (21-3) در Punxsutawney, 5:30 p. m.; بلککلیکک دره (18-7) در مقابل Coudersport (22-4) در Bald Eagle منطقه 7 p. m.

هاکی

Big head sports

پنگوئن جام حذفی

کلاس AAA

نیمه نهایی

پنج شنبه برنامه

شمال Allegheny (16-4-1) در مقابل کاج-ریچلند (13-6-2) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 7 بعد از ظهر; سنکا دره (12-7-2) در مقابل پیترز شهرستان (15-6-0) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 9 بعد از ظهر

کلاس AA

نیمه نهایی

چهار شنبه, برنامه

مریخ (11-8-0) در مقابل بالدوین (18-1-0) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 9 بعد از ظهر; Hempfield (12-7-0) در مقابل لتروب (17-1-1) در دانشگاه رابرت موریس جزیره مرکز ورزشی 7 p. m.

کلاس

نیمه نهایی

روز سه شنبه نتایج

ایندیانا 4, Kiski منطقه 2

توماس جفرسون 4 شمالی کاتولیک 1

کلاس B برگشتی

قهرمانی

مارس 17, برنامه

Carrick (17-1-2) در مقابل Ringgold (19-0-1) در UPMC Lemieux مرکز ورزشی 8:30 p. m.

به گزارش نمرات تماس 1-888-گودال-TRIB.

بازدید TribHSSN.triblive.com/scores برای نتایج, آمار, جدول رده بندی و جعبه نمرات از سراسر Western Pa.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de